Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, поради) (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем shelby, 8 Грудень 2013.

  1. maty

    maty Well-Known Member

    той витяг, то папірець, завширшки 5-6 см, де написано, що ви занесені до ждиного реєстру багатодітних сімей і мажте право на пільги, і його ввдповідно щопівпоку поновлюють...я дуже багата, то вже не маю
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  2. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    @maty
    Чесно, перший раз чую:girl_crazy:. Нам такого не давали і ще не просили. То видає соцзахист?
     
  3. nomad

    nomad Active Member


    так і я ж про те, раніше 6 років тому після видачі посвідчення всіх вносили в той реєстр як пільговиків, потім умови надання пільг помінялись, тому ті хто має пільги на квартиру і т.п. вони збирали ті документи ( а їх там по списку 20) і вносили в реєстр пільговиків а я не маю таких пільг бо багата))), у мене має бути тільки безкоштовне харчування і проїзд.. так мені принаймні пояснили в соцстрасі
    --- дописи об"єднано, 24 Вересень 2019 ---
    А що з електронними квитками? в серпні мене послали бо збирали тільки інформацію від пенсіонерів. куди йти, що робити?
     
  4. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    @nomad
    Дівчата писали що здавали документи на електронний квиток, в мене в одному соцзахисту нічого не чули, то в сихівському не прийняли, сказали не треба.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. maty

    maty Well-Known Member

    @nomad, ми в Сокалі не маємо пільг навіть на харчування, на проїзд- по місту не їздимо, до Львова в нас теж не дають безкоштовних квитків, хіба приміським поїздом
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    @maty
    а чому? я думала шо на харчування по всій Україні. А за проїзд, якщо брати в касі не дають безкоштовно? Мала їздила в Дрогобич, то їй давали. І минулого року дочка багато їздила з Львов до нас в село, то спочатку водій маршрутки вимагав платити, я поїхала в наш соцстрах, вони дали контакти їхнього директора, і сказали що не мають права вимагати гроші. Я лагідно це сказала водієві, і все , дитина їздить безкоштовно, вже ніякий сільський шофер не брикається.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  7. maty

    maty Well-Known Member

    В нас від минулого літа перестали квитки продавати в касі, спихнули на те, що мають видавати грошову компенсацію...я спитала в відділі пільг, вои нічого про то не знають...зрештою, я того лишилася, ми їздимо ппру раз на рік у Львів...а про харчування-це мабуть, района рада так вирішила, економія, безкоштовно лише малозабезпеченим...чесно кажучи, я не маю сил, в першу чергу моральних, то виясняти і вимагати...хоч бачу поряд людей, які явно краще забезпечені ,але йдуть на все, включно з фіктивним розлученням, щоб тільки отимати повільше виплат і пільг)))....напишу ще таке, трохи офтоп, але по темі. Помітила таку тенденцію в колі дальніх родичів і знайомих, котрі в 90ті емігрували в Штати, приїжджати зараз в Україну, щоб оформити пенсію, бо вони ж тут заробили, "то шо ж мают дарувати"...дають хабарі, роблять якісь довідки фіктивні...таке щире українське жлобство
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. nomad

    nomad Active Member

    lbdyj?

    дивно, де би ми не бали квитки то або пів ціни або 70% платимо, у львові трамвай тролейбус безкоштовно
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Нарешті добралась дл совбезу, щоб зареєструватись у тому єдиному реєстрі пільговиків. Там капець народу, пішла додому. Що там треба з собою мати? Бо я якось зовсім на абум пішла, а розпитати не було як, бо народу тьма.
     
  10. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Сьогодні теж вибралась в соцзахист, то сказали, що не треба. Будуть їздити по учнівських. І будь мудра)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Дівчата, трохи не в тему, може хтось зможе допомогти порадою. Влаштувалась на роботу в школу. Бухгалтер попросила довідку з місця праці чоловіка про те, що він не отпримує пільги по прибутковому податку. Чолвік - приватний підприємець. Його бухгалтер йому сказала, що вони таких довідок не видають і взагалі вони законодвством не передбачені. А як же мені бути? )
    Якщо така тема була, направте, удь ласка, лінком.
    ДЯкую! :)
     
  12. Megan

    Megan Well-Known Member

    Я довідку не носила з чоловікової роботи. Просто писала заяву, і там вказувала, що чоловік пільгою не користується.
    Зрештою ви можете з чоловікової роботи взяти лист у довільній формі, що "такий то" з "такого числа" (вказати дату створення ФОП чи ПП) по даний час не користується соціальною пільгою.

    Надіслано від мого SM-A505FM, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Дуже Вам дякую за відповідь! :)
    Заява пишеться на ім'я директора?
     
  14. Megan

    Megan Well-Known Member

    Ніби так, прошу надати мені пільгу на податок з прибутку, чоловік по місцю роботи даною пільгою не користується, свідоцтва про народження дітей додаються. Якось так)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    @vanilia
    Я давала своє свідоцтво ФОП, копію. Так просила бухгалтерія в чоловіка на роботі.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Borsychok

    Borsychok мамуська-пампуська

    чому тільки трамвай тролейбус?
     
  17. nomad

    nomad Active Member

    там не було слова "тільки", йшла мова про трамвай І тролейбус
     
  18. Aylin

    Aylin Well-Known Member

    Привіт! Підкажіть будь ласка, я отримую пільги на комунальні послуги як багатодітна сім'я. Знайома сказала що тепер пільги будуть монетизуватись і до 15 жовтня потрібно було оформити карточку на яку будуть перераховуватися гроші.Подзвонила я в соцзахист, вони на мене накричала і сказали, що такого немає.
    Знайшла в інтернеті статтю Пільги на комунальні послуги монетизують. Хто їх отримуватиме і як це працюватиме
    Тепер не знаю, що робити, в соцзахист зможу потрапити з понеділка, а до того може хтось розкаже, чи хтось таке робив?
     
  19. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    @Aylin ми також отримуєм пільги, то поки ніхто нічого не казав за монетизацію
    --- дописи об"єднано, 30 Жовтень 2019 ---
    О, і нам вперше за багатодітність подзвонили і кликали Васька в табір, в Червоноград. Хтось їздить в такі табори?
     
  20. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Не прийняли мою заяву ))) Насварили ще й. Сказали тільки довідку. Не дають на роботі, то взяти з податкової.
    Чоловік сказав завтра сам піде пред.явить своє свідотство ФОП )) Але, думаю, насварять і його. Бо хочуть тільки довідку.
    --- дописи об"єднано, 30 Жовтень 2019 ---
    Про монетизацію чую вперше. Але в нас пільг на комунальні послуги немає. З багатодітних же познімли всі пільги. Хм...