Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, поради) (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем shelby, 8 Грудень 2013.

  1. WinterDog

    WinterDog Well-Known Member

    Подала сьогодні як ФОП, на допологову допомогу. Добре що перед тим подзвонила утчонити за довідки, бо виявилось що ЄСВ потрібно оплатити за березень-квітень якщо хочу подавати на допомогу.
    Я то оплатила, але тоді виходить буде в мене переплата. Але хай так. Казали що за місяць мають гроші прийти
     
  2. shemely

    shemely Member

    По тій заяві на дітей до 10р: в мене від 06.05 ще відповіді нема. Навіть не знаю, чи добре все подала
     
  3. Lathorien

    Lathorien Well-Known Member

    Я теж чекала на електронку. Зайдіть в свій кабінет на сайті соц.політики
    пенсійний відправляє два файли:один образ, інший - підписаний єцп. От єцп і треба прикріпити
    На іконці файлу клікаєте правою кнопкою. Там серед інших опцій буде «підписати»
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    в мене також таке питання, тільки не має кому задати:girl_devil: Васькові 10,5 про старших мовчу взагалі
    подала я цю заяву, на пошту відповідь не дочекалась. в особистому кабінеті пише
    СПСЗН завантажив заяву про допомогу в АСОПД,
    то прийняли мою заяву чи ні?
     
  5. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Думаю що прийнято, бо в мене писало що не повна комплектація документів. Подала перший раз 06.05, 18,05 отримала підпис, що не повна комплектація.

    Надіслано від мого Redmi Note 8 Pro, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    В мене те саме . Думаю прийняли
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. shemely

    shemely Member

    о і в мене сьогодні "СПСЗН завантажив заяву про допомогу в АСОПД",:girl_smile:
     
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Розкажіть мені, що за бардак з компенсаціями муніципальної няні.
    Договір з кінця лютого. Квитанції подаю щомісяця, до 5 числа.
    В березні прийшла компенсація за березень. В квітні прийшла компенсація двічі - за квітень і за лютий, бо в лютому я подала квитанцію пізно.
    В травні не прийшло нічого, я зателефонувала - і виявилось, що за травень прийде в червні, і тепер щомісяця буде приходити за наступний місяць.

    Лікарю, це нормально?:girl_crazy:
     
  9. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    Я за такою схемою отримую від самого початку. По моєму нічого дивного - мені надали послугу, наприкінці місяця я її оплатила і подала квитанцію на відшкодування коштів. В наступному місяці мені і відшкодували. Тобто за квітень я десь 3-4 травня робила платіж няні і скидала квитанцію. Відшкодування вже прийшло.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    та загалом логічно отримувати в наступному місяці. Тільки у мене вийшло, що в квітні отримала двічі, а у травні ніц.
     
  11. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    в мене сьогодні вже те саме пише в особистому кабінеті..

    Дівчата, є тут хто, хто вже отримав ту допомогу чи знає коли і за який період її мають надати?
     
  12. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    дівчата, в когось з тою допомогою на дітей ФОП щось зрушилось? бо в мене вже який день ніяких змін - завантажено в район і все... Як довго вони це розглядатимуть, хтось знає?
     
  13. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Мені два рази не приймали в районі документи, то я переподавала і постійно їм дзвонила нагадувала, то десь 3 тижні тривало, а в понеділок дзвонили, що прийняли документи і чекайте. Питала, коли будуть виплати, то сказали, що до середини червня мали б виплатити.

    Надіслано від мого Redmi Note 8 Pro, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Завантажила документи ще 7.05. І тільки вчора побачила статус - задовільнив заяву і допомога призначена . А що, коли не знаю . Ніде не дзвоню. Чекаю) теж читала що десь в середині червня буде
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Я завантажила документи 14.05. Пише що заява задовільнена, допомога призначена. Тепер питання за які місяці має бути виплата? Ми пішли на карантин в березні, зараз ще рахується офіційний карантин?
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Там було вказано, що лише за 2 місяці карантину, квітень і травень ніби.

    Надіслано від мого Redmi Note 8 Pro, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    дівчата, хочу запитати про допомогу ФОПам. чи хтось зареєстрований в іншому місті, а отримувати хоче наприклад у Львові. які реквізити банку(якого?) ви подавали?
    чоловік подав реквізити Універсал Банку, а у цього банку немає відділення за місцем реєстрації. в Ощадбанку сказали, що якщо ми оформимо соціальну картку у Львові, то за місцем реєстрації на неї не можуть скинути кошти, а треба відкрити картку в місті, де зареєстрований ФОП ( за 200км їхати:sad: )
     
  18. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Немає значення де відкривати, це ж рахунок, яка їм різниця. В приваті точно такого немає. А в ощаді люблять поговорити.

    Надіслано від мого Redmi Note 8 Pro, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Коли нараховуються кошти при народженні дитини? Подавала заяву через сайт. Сьогодні прийшов мейл, що заяву розглянуто та прийнято рішення про виплату. Є вірогідність, що в цьому місяці виплатять? :)
     
  20. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    ура)), 22.05.2020 заява на допомогу дітям ФОП була завантажена в АСОПД, а сьогодні статус змінився на "СПСЗН задовільненив заяву та призначив допомогу Призначено"
     
    • Подобається Подобається x 1
    • мімімі мімімі x 1