Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, поради) (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем shelby, 8 Грудень 2013.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Я знову з немудрим питанням. Нє вєлітє казніть...
    Якщо отримую компенсацію від соцзахисту, і хочу змінити рахунок, на який отримую кошти -
    то мені треба прийти туди з реквізитами і написати якусь заяву?
    Чи зараз не приймають і треба надіслати поштою?
     
    • Баян Баян x 1
  2. Eva Reni

    Eva Reni Well-Known Member

    Я подавала у грудні, онлайн. Отримала через 2 тижні
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. podolyanochka

    podolyanochka Well-Known Member

    Приймають. Треба йти. І обов'язково з новими роздрукованими реквізитами (з IBAN), бо "їм же треба щось у справу покласти". Зрештою, можна спробувати зателефонувати але навряд чи вдасться уникнути аудієнції )
     
  4. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Думаю можна спробувати онлайн змінити. На igov додали дуже багато функцій.

    Надіслано від мого Redmi Note 8 Pro, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Мені сьогодні прийшла допомога за два місяці. Хтось знає за який період вона буде виплачуватись?
     
  6. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Мені прийшла допомога тільки за один місяць, всім решта за два?
     
  7. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Це як кому. Не знаю від чого залежить
     
  8. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    А можна якось перевірити: районний соцзабез не приймає документи, бо в них рекомендація уникати відвідувачів чи це заборона?
    Бо мене з оформленням декретних виплат - відправляють чекати закінчення карантину, а з видачею бебі боксів посилають в сільраду. Тільки в сільраді були дуже здивовані моїми документами, бо їх ніхто не попереджав і перелік цих документів їм не відомий... А ще сказали, що саме наш районний соцзабез особливий і часто там не хочуть себе заставляти...
    То як перевірити?
     
  9. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Гаряча лінія міністерства
     
    • Корисно Корисно x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  10. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    То напевно тре писати в забилам б:girl_devil: я про допомогу ФОП. Дозвонилась до Сихівського соцбезу, заплатили за травень, за червень ще не мають грошей. Будуть платити тільки за два місяці. Хоч в нас почався карантин в березні.
    Хочу сказати, що ця допомога призначатиметься з місяця подання заяви та необхідних документів і виплачуватиметься на період карантину та протягом одного місяця після його відміни», - наголосила Лазебна.
    То я не правильно зрозуміла що б хоча квітень мали заплатити і карантин ще не закінчився. Чи то як завжди, все через одне місце.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    Дівчата, хто подавав заяву на допомогу для дітей ФОП, цікаво чи хтось вже отримав гроші на руки? бо в мене статус - заява задовільнена, але немає ні суми, ні інформації за який період буде виплата.
    --- дописи об"єднано, 13 Червень 2020 ---
    то ви вже хоч щось отримали?
     
  12. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    @Kassandra
    Так отримала минулого тижня за один місяць, кума з Пустомитівському району отримала за два місяці. Її кума ще не отримала, пізніше подала документи
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. mamvasulka

    mamvasulka Well-Known Member

    Скинули мені сьогодні посилання на закон про виплати для непрацюючих ФОП під час карантину. Хто що чув?

    ПОРЯДОК
    надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-
    Про внесення змін до Порядку надання та повернення коштів, спрямованих на фінансування допомоги по частковому безробіттю на період карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2
     
  14. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Дівчата, я прописана в селі Пустомитівського р-ну. Куди мені подавати документи на отримання допомоги при народженні дитини? Пустомити? Як то зробити он-лайн? За яким посиланням? Ецп маю.
     
    • Смішно Смішно x 1
  15. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Як оформити "дитячі гроші" онлайн: інструкція та реальний досвід - мамунця
    При заповненні даних Вам підтягне, куди Ви відноситеся.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  16. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Що таке - послуги муніципальної няні та виплати від держави за ці послуги? Хтось має досвід? Якщо можна, розкажіть чи варто цим питанням зайнятись, в пп.
     
  17. galagala

    galagala Member

    Дівчата, вітаю! Для продажу житла мені необхідно нотаріусу надати довідку про те, що у квартирі ніхто не прописаний (фактично, довідку про склад сім'ї). ЦНАП не видає, ОСББ не уповноважене (і за словами голови ОСББ, і за словами юристів). Де ж її взяти? Може хтось мав недавній досвід. Буду вдячна, якщо поділитеся інформацією.
     
  18. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    @galagala завжди брала в ЦНАП.
     
  19. galagala

    galagala Member

    Дякую! ЦНАП вже не видає.
     
  20. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member