Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, поради) (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем shelby, 8 Грудень 2013.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Просто думки вголос
    телефонує працівниця соцзахисту, каже, що крім всіх тих документів, що підтверджують працевлаштування обох батьків, треба ще копію моєї трудової. Навіть якщо я працюю виключно по договорах ФОП.
    І додає так сумно: те начальство задовбало. Вже і так зменшили кількість тих компенсацій з 500 з чимось до 60-70. А їм все мало.

    Типу нічого нового. Але вже навіть не стидаються, що головна мета - не дати часом тим людям нічого зайвого. Фу, просто фу.

    Btw, якби хто часом отримав компенсації за ховтень-листопад - напишіть, будь ласка сюди.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Blondo4ka

    Blondo4ka Well-Known Member

    п
    Причому в трудовій має бути запис, що Ви у відпустці по догляду за дитиною, але маєте працювати. Але на тій самій роботі,де трудова. То мені так казали.
     
  3. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    То капець. Ми ні разу не писали нікому в трудовій запис про відпустку до 3х років. Лише прийом, звільнені переведення на іншу посаду... Треба поцікавитись, як правильно :girl_crazy:. Може, ми щось порушуємо...
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    За такою логікою треба всі відпустки писати... пішла людина на тиждень в гори - все пишіть в трудову. Це якийсь маразм.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  5. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    @cjomcjomka, пробували отримати письмову (вмотивовану :girl_crazy:) вимогу про трудову книжку? В нашій сім`і пару раз були подібні бюрократичні обломи, а після письмових заяв чи пояснень все налагоджувалось.
     
  6. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    там нова постанова і є нюанси з підтвердженням офіційного працевлаштування. Неоднозначності, які невідомо, хто як може викрутити. Треба мати час і бажання тим займатись... І сама мета постанови - забрати компенсації в максимального числа людей. Там всього місяць дали на подачу документів і відмінили виплати всім, хто не подав в цей термін.
    наразі сподіватимусь, що це вже все.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    тут вже блог моїх пригод з компенсаціями :)
    Так от, листопад закінчився, а компенсацій ні за жовтень ні за листопад так і нема. Додзвонилась до їхньої бухгалтерії. Виявилось, що вони "не бачать мою квитанцію за листопад", а за жовтень обіцяли дати в грудні (л-логіка, але ок).
    Не бачать квитанцію...
    Дзвоню до ледіз з приймального, кажу, що за..., я квитанцію надіслала, а в системі її нема. Вони такі "ми ні до чого, якщо квитанція є - то система до 5 числа побачить". Дзвоню назад в бухгалтерію. А вони мені геніальне "а ви маєте якесь підтвердження того, що у вас прийняли квитанцію по імейлу?" о-фі-гі-ти. Тобто, півроку ніхто жодних підтверджень не надавав і компенсації були, а тепер підтвердження...
    Ну, живіть. До 7 числа. Як не буде в "системі" моєї квитанції - поговоримо інакше.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Корисно Корисно x 1
  8. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Щось дитячі цього місяця затримують :girl_sad: Завжди приходили 7 числа :scratch_one-s_head:
     
  9. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    В
    В кінці року завжди затримують... то вже така традиція багато-багато років :) бувало таке що й до Миколая не нараховували.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    Ніби затримки найчастіше в січні - коли бюджет не сформований, не підписаний...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Чи виплатили комусь муніципальну няню за жовтень, без підтвердження про роботу?
    Читала десь на просторах інтернету, що за жовтень ще повинні виплатити, вже написала заяву на них, а вони кажуть що потрібне підтвердження...
     
  12. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Я взагалі не можу додзвонитися до шевченківського соц захисту. Так і не знаю, чи підійшли мої документи. Компенсація за вересень надійшла в листопаді, компенсаціі за жовтень і листопад нема.
    Їхати туди не маю часу.
    Хоч я є сами шо не є прямий цільовий отримувач цієї допомоги
     
  13. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    за жовтень може бути до 15 грудня, мені казали. За листопад 10-15 січня
     
  14. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Значить, мені скасували допомогу. Бо не отримала я компенсацію за жовтень до 15.12
     
  15. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    телефонуйте їм. Ви як ФОП зараз маєте відкриту діяльність? Сплачуєте ЄСВ?
     
  16. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Так, веду діяльність, сплачую єсв
    Телефоную щодня по декілька разів, від останнього тижня жовтня (відколи подала документи), постійно зайнято або автовідповідач
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  17. rysja

    rysja Well-Known Member

    Дівчата, чи приходила в січні вже комусь допомога по догляду за дитиною?
     
  18. Bloody

    Bloody ...Отака-то-Дівчинка...

    В січні зазвичай виплати затримуються. Нараховують в 20-тих числах.
     
  19. rysja

    rysja Well-Known Member

    Дякую)
     
  20. lesja.f

    lesja.f Well-Known Member

    Дівчата, ті хто в "темі", підкажіть. Стою в центрі зайнятості. Який там порядок відмов від пропонованих вакансій, скільки разів я можу сама відмовитись, скільки роботодавець?