Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, поради)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Zoryanazirka, 27 Лютий 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    А куди конкретно вони звертались? Хоча на успіх ми не дуже розраховуємо, але ж "попитка - не питка".
     
  2. Nadin

    Nadin Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    Zoryanazirka, не підскажите, що потрібно з роботи(які довідки), щоб дали всі гроші, бо вже з 3 вересня йду в декрет?
     
  3. Дана

    Дана Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    Ви які гроші маєте на увазі? Декретні? - то вам на роботі виплачують і від вас вимагають тільки лікарняний, а на одноразову допомогу вам ще не зможуть видати ніяких документів, прийдеться навідатися на роботу після пологів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    Дівчата, хто вже брав допомогу, опишіть, будь-ласка, що, коли і куди потрібно здавати.Дякую!
     
  5. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    Одноразову і по догляду за дитиною?
    Берете справку з роботи, що йдете в відпустку по догляду за дитиною на 3 роки, несете це в соцзабез (в нашому р-ні чомусь в жек), там заповнюєте бланк. Потрібно мати також копії паспорта, ідентифікаційного кода, свідоцтво про народження дитини і його копія, копія свідоцтва про шлюб. А ще треба відкрити рахунок в ощадбанку і цю справку (разом із копією) пред.явити в соцзабезі.

    Це все оформлюють і десь через 2 - 3 місяці отримаєте гроші. Перша частина з одноразової допомоги - це 5 тис. з копійками. Решта буде кожного наступного місяця. Окрім того щомісяця виплачується з допомоги по догляду за дитиною.

    Додано через 11 хвилин
    І ще додам: напевно таки краще відкривати карточку, бо в ощадбанку коли не прийду - ніколи нема грошей:ireful1: Як таке може бути, щоби 500 грн не було??????
    І ще.. коли дадуть першу частину, краще перерахуйте, навіть, якщо це запакована з печатками пака купюр. Бо я так не перерахувала, а вдома виявила, що купюри в 50 грн не вистарчає. Перераховувала 7 разів - таки не було. Це означає, що працівник ощадкаси вкрала (не побоюсь того слова), оскільки купюри рахує машинка, яка не помиляється.

    Кожен раз в тій ощадкасі море бабок, які тусуються туди-сюди коли не прийди - чи 9 год ранку, чи обід, чи пізніше. Так що й перерахувати не дуже є можливість.

    Правда, вони мені ще до тепер ту карточку не зробили:ireful1: :ireful1:
     
    • Подобається Подобається x 6
  6. Росинка

    Росинка Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    Цілковита правда. Тільки я ще брала довідку з роботи про те,що пішла у відпустку у звязку з вагітністтю та пологами. І тому мені видали ще допомогу при вагітності(щось коло 900 гр. на липень місяць було) Сама я нікуди не ходила, з усіма паперами ходив чоловік. Ніяких підписів від мене не вимагали.:) Гроші прийшли десь через 2 місяці після оформлення усіх документів.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    А чи має якесь значення, якщо я не планую на 3 роки йти? А на рік-два...
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Росинка

    Росинка Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    Думаю,що не має то принципового значення. Наскількі мені відомо, то з декретної відпустки ви можете вийти і раніше. Можете попрацювати декілька місяців та піти знов у декрет(мається на увазі не новий дектрет,а той у якому ви ще знаходилися). Українське законодавство досить не погано захищає вагітних та молодих мамочок.:) Хоча нажаль дуже багато речей робиться в обхід його:sad:
     
  9. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    Але заяву писати треба на 3 роки, а там пишете заяву і виходите на роботу.

    Додано через 1 хвилину
    Я спробую взнати - бабці і діда вже немає, може цьотки пам"ятають.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    А мені в лікарні сьогодні видали Листок непрацездатності ( правда я походила по кабінетах за підписами лікарів) і потім його дала директору на підпис і печатку, потім він його в мене забрав і мене більше нічого не цікавить! Це щоб мені виплатили гроші за лікарняне 2 місяці до і 2 місяці після пологів!
     
  11. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    так так, я забула
    але то не з роботи я справку брала, а в ЖК дали лікарняний і на основі нього видали цю допомогу


    а мій чоловік ходив, і нчого в нього не приймали, сказали, що я ОСОБИСТО маю з.явитись. Тільки тоді оформили.
     
  12. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    А якщо я ще ніде не працювала, то як я можу оформити одноразову допомогу на дитину?
     
  13. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор


    Все рівно через соцзабез все робиться, там скажуть що потрібно.
     
  14. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    Допомога по догляду за дитиною до досягнення нею 3-х років.
    Призначається з дня звернення.
    1. Заява матері, паспорт, ідентифікаційний номер, ощадна книжка.
    2. Виписка з наказу за місцем служби про надання відпустки.
    3. Копія свідоцтва про народження дитини.
    4. Довідка з місця проживання заявника про те, що з ним проживає дитина.
    5. Копія трудової книжки матері.
    6. Довідка з місця навчання - для осіб, які навчаються.
    7. Непрацюючі особи подають довідку ДПА, про те, що не займаються підприємницькою діяльністю, а також довідку з
    державного центру зайнятості, про те, що не перебувають на обліку.У разі перебування на обліку в ДЦЗ - довідку, про те, що виплатадопомоги по безробіттю не проводиться, а також довідку з місця проживання, про те, що заявник не працює, видана ЖЕКом.


    Додано через 31 секунду
    http://www.malecha.org.ua/index.php?ind=reviews&op=entry_view&iden=8
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    Та власне, що ВНЗ я в грудні закінчила...
     
  16. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    Не обов'язково в ощадбанку, ми робили картку в Приваті, називається "соціальна карточка" чи якось так :)
     
  17. Росинка

    Росинка Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    Ось ці два пункти ми не здавали. Думаю , що і тепер вам не прийдеться їх здавати.Перед виборами процедуру спростили, бо було багато нарікань на те, що довго оформлювати то все.:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    саме так :) цього вже не треба
     
  19. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    В мене трошки інша ситуація я ПП але веду діяльність і сплачую єдиний податок до нового року після нового року я не буду займатись підприємницькою діяльністю може хтось знає які в такому випадку потрібні довідки на одноразову допомогу і допомогу по догляду до 3 років, бо з лікарняним я вже розібралась мені нараховував соцстрах там я принесла довідку з ДПІ шо сплачую єдиний податок,лікарняний лист і перед тим застрахувалась в соцстраху на добровільних засадах.
     
  20. Соня

    Соня Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    як швидко перед родами потрібно застрахуватись?
     
Статус теми:
Закрита.