Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, поради)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Zoryanazirka, 27 Лютий 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    Я почала то робити коли була на 25 тижні вагітності і добре шо пішла бо в нас як завжди 2 рази брала довідку з ДПІ бо перший раз видали не таку(при тому шо ту довідку потрібно чекати 10 днів)і вишло всьо мені якраз за місяць до родів, але соцстрах молодці вони то швидко перераховують за тиждень часу вже є гроші на рахунку.

    Додано через 3 хвилини
    Хочу запитати чи то правда шо коли тяжкі пологи виплачують якусь допомогу? Бо я про таке вперше чую, чи дійсно таке є?
     
  2. vanilia

    vanilia Miracles are real

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор


    коли важкі пологи, то просто лікарняний в зв.язку з важкими родами продовжують від 565 до 72 чи скільки там. Але мені ніхто нічого не збільшив. Почали вимахуватися, то я так і лишила.
     
  3. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    майбутнім мамам і татам мабуть буде цікаво дізнатися, що вже з 1 січня 2008р. допомога при народженні першої дитини складатиме 12 240 грн., а при народженні другої - 25 000 грн. :)
     
  4. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    Так закладено в бюджеті, але то не значить що будуть давати :). В перші 2 місяці планують переглянути і переробити весь бюджет на 2008рік, і маю підозру що цю суму якщо не приберуть, то принаймні зменшать.
     
  5. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    може то і на краще
    бо наші люди, до таких халявних грошей не дуже то і звикли і боюся, що буде багато бажаючих просто заробити ;)
     
  6. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    то вже не ті часи! тепер дитинку треба приписати а та приписка входить до тих паперів які потрібно для видачі першої допомоги! то зробили для того щоб зменшити кількість тих бажаючих!
     
  7. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    хм... а хіба то тяжко приписати? чому прописка зменшить кількість бажаючих?
     
  8. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    То правда, багато випадків є, особливо цигани....
    Але я не думаю, що її відмінять чи зменшать - на ній ж рекламу політики собі роблять. Просто інфляція очікується і то не такі великі гроші будуть...
     
  9. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    Треба мати куди приписувати...
     
  10. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    я думаю, тих хто дійсно не має куди приписати дуже мало
    хіба що справжні бомжі

    так що приписка навряд чи для когось є перешкодою
    думаю буде бейбі-бум, якщо будуть дійсно платити ті гроші

    Додано через 2 хвилини
    та зменшувати раз пообіцяли собі дорожче, тому навряд чи посміють :)

    а щодо суми - все залежить від місця проживання
    в Києві 25 000 може і не дуже великі гроші, а в селі якомусь?
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    А ті хто живуть на найманій квартирі? Що бомжі? Зараз з цінами на житло не кожен може собі дозволити купити квартиру!
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    по-моєму багато циган насправді мають житло, а те що вулицях ходять і гроші просять чи виманюють то просто стиль життя :)

    Додано через 3 хвилини
    так, але вони ж десь швидше за все прописані, наприклад в батьків
    або можуть приписатися десь в родичів
    я от приписана в батьків, хоча жила довго в орендованій квартирі в Львові, мене мало хвилювала львівська прописка
    а чоловік прописаний в Львові, по суті теж там де народився

    Додано через 4 хвилини
    п.с. якщо договір оренди укласти офіційно, то можна і прописатися тимчасово в орендованій квартирі (на час оренди)
     
  13. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    З орендодавців такого ніхто не зробить, бо потім позбутися таких орендарів з нашим законодавством нереально. Будь-які підвищення платні чи прохання звільнити квартиру будуть розцінятися як намагання нашкодити дитині. І якщо орендар хитрий то може жити там майже задурно до повноліття такої дитини.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    Заява пишеться до дати, коли дитині наступає три роки, тобто не на три календарні роки. У мене це десь вийшло 2,8 роки. Потім на роботі видають вам витяг з наказу, в якому вказано доки у вас відпустка по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку (фактично це дата народження дитини). З цим витягом треба йти у соцбез. Якщо ви хочете вийти з відпустки... швидше, то на роботі вас відкликають з відпустки, знову роблять витяг з наказу і ви знову з ти витягом йдете в соцбез. Це для того, щоб ви вже коли працюєте не отримували тих 130 грн. Але якщо ви виходити раніше, то замість вас у відпустку по догляду за дитиною може піти будь-хто з рідних: тато, бабусі, дідусі. Тоді процедура повторюється: ваші рідні беруть витяг з наказу, йдуть в соцбез і вже вони отримують гроші.
    Крім того вам не обовязково оформляти дві допомоги відразу. Я маю на увазі одноразову допомогу при народженні дитини і допомогу на дитину.
     
  15. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    В мене ще одне питаннячко. От я кщо я хахочу швидше вийти на роботу і вийду, а потім передумаю. То чи можна буде ще раз вийти в ту відпустку?
     
  16. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    Закон на стороні матері,звичайно Ви не зможете робити то щомісяця, але рази три на три роки може директора від тих рокіровок шляк не трафе

    Додано через 3 хвилини
    Закон забороняє відкликати працівницю з відпустки по догляду за дитиною.Адміністрація має право піти на зустріч працівниці і перервати відпустку по догляду за дитиною за її заявою.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    Я це і мала на увазі не правельно висловилась...
    Пишеться заява мамою, роботодавець робить відкликання з відпустки (згідно заяви), потім з витягом з наказу в соцбез.
    А ще роботодавець не має права звільняти маму з дитиною до 3-ьох років, відправляти її у відрядження без її згоди, залучати до роботи у вихидні і працювати понад нормово...
    Крім того для працівниць, які годують грудьми, щодвігодини надається перерва в 30 хв. для годування дитини...
    На підприємстві, де більшість працівників - жінки, роботодавець зобовязаний зорганізувати яслі...
    Але, де таке є?
     
  18. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    Так чого ж феміністки не добиваються законом наданих жінкам прав.Тільки свою неповноцінність виливають в мітингуванні і вивищенні себе над мужчинами
     
  19. Komashka

    Komashka Active Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    Я вас прошу. Та мало що деякі політики і політички наобіцяли. То все вилами по воді писано
    То допомога для всіх чи тільки для працюючих/непрацюючих?
     
  20. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    Працюючі(підприємці),непрацюючі матері мають рівні права на всі види соціальної допомоги, в т.ч.і на дітей.Окремі види допомоги і її розмір може залежати від сукупного доходу сім"ї
     
Статус теми:
Закрита.