Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, поради)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Zoryanazirka, 27 Лютий 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    а від прописки як залежить? нема прописки нема права?
     
  2. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    Питання реєстрації за місцем проживання недороблене до сих пір,але добре вже те, що кріпацька норма прописки вилучена з українського законодавства.Я гадаю, що ви є зареєстрованою по місцю постійного проживання.Але якщо хтось виявить потребу в інформації ,щодо права на допомогу з відсутньою реєстрацією, постарайсь інфу нарити
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    неа, я зареєстрована за 200 км від постійного місцепроживання
    можу і перереєструватися, але ще не знаю нащо мені це потрібно

    а питання поставила, бо хтось тут писав, що без прописки дитини допомоги не дають. а це не дуже справедливо, як на мене
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    ну стару норму щодо переважного і безастережного права новонародженої дитини на реестрацію на житловій площі одного з батьків (не залежно від наявності згоди \незгоди інших членів сім"ї) ше ніхто не відміняв

    Додано через 4 хвилини
    http://forum.lvivport.com/showpost.php?p=201654&postcount=38 туть говориться про те що ту довідку відмінили
     
  5. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    цікаво, що рік новий принесе :)
     
  6. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    хтось зголоситься...
     
  7. Галинка

    Галинка Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    Народите і скажите, чи можливий бейбі-бум! Не думаю, що заради грошей люди схочуть пройти через такі болі і муки! Не така то вже й велика сума!
     
  8. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    ну та як для кого. то як на дитину витрачати, то не така велика сума, а горілки знаєте скільки можна накупити? ого-го!
    є такі, що так заробляють на питуще життя-буття
    всяке є...

    п.с. та й другі пологи набагато легші :)

    Додано через 2 хвилини
    агі... в мене от-от пологи почнуться, а ви мені про болі-муки ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Галинка

    Галинка Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    Я за свою вагітність витратила набагато більше, ніж 8500!!!
     
  10. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    а я не дуже то й рахую, може і більше вийде

    але річ не в тім, для багатьох людей, особливо молодих сімей, така грошова допомога суттєва і може вплинути на рішення народити дитину
     
  11. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    8500 та на 9 місяців ,9 місяців на 8500,то скіко то ж буде в день ,і не жалько?

    Додано через 1 хвилину
    може в соцзабез пред"явите кошторис на виплату...

    Додано через 3 хвилини
    виплата 8500 не за вагітність, а по догляду за новонародженою дитинкою
     
  12. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    я не знаю, наприклад, скільки витратила в зв’язку з вагітністю, а можу порахувати хіба-що тільки приблизно
    на відвідини лікарів, аназізи деякі, УЗД, вітаміни або якісь ліки йде не дуже велика сума
    але ще одяг треба купляти для вагітних, бо попередній не підходить
    а як вагітність взимі, то набагато більше треба того спеціального одягу
    ну а скільки пологи і все з ними пов’яне ще не знаю
    перші речі для дитини теж влетять в кругленьку суму

    ну але то витрати вже пізніші
    а сама вагітність не знаю чи потягне на 8500 грн. :rolleyes:
    навряд чи. хоча залежно що купувати і якісь може особливі потреби є

    :D
     
  13. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    Може це не зовсім в цю гілку, але теж стосується паперів.
    Що потрібно для оформлення Свідоцтва про народження? І за скільки часу його реально оформити після народження?
     
  14. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    Ми оформили за тиждень. Вам дадуть папірець який має завести в ЗАГС, візьмите паспорт , свідоцтво про одруження .
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    То в тому загсі зразу оформляють, чи через кілька днів?
     
  16. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    Ми то все здали і нам сказали забрати свідоцтво через тиждень.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    треба і мамин і татів паспорт і медичне свідоцтво про народження
    і свідоцтво про одруження
    і 20 грн.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    А якщо 50 то просять прийти завтра :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    є у мене питання до тих, хто в курсі:
    чи можна буде отримати ті 8500 грн, якщо заявку на гроші подати із запізненням на рік?
    у мене така ситуація: мала тимчасову реєстрацію, на яку оформила разову допомогу (500 грн) по декрету, але зараз та реєстрація вже втратила свою силу, а знову зареєструватись поки немає можливості. тож не можу піти оформлювати допомогу.
    переживаю, що поки знайду де зареєструватися, гроші вже не дадуть:sad:
     
  20. Гелена

    Гелена Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    так? а от та тьотя нам сказала дати їй 20 грн., їй в руки
    і потім ще дала реквізити щоб перерахувати в банк 19 грн.
    от і вийшло майже 40 грн, причому 20 то просто тьоті, наскільки я розумію
    ну мене така наглість злить :ireful1:

    п.с. здали документи в четвер, забрали в вівторок

    Додано через 4 хвилини
    а чому ви не подзвоните в соцзабез і не запитаєте?
    здається що виплатять всеодно, але я не цікавилася цим питанням

    моїй дитині два місяці, а ми ще навіть не подавали док на допомогу, вічно нема часу
     
Статус теми:
Закрита.