Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, поради)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Zoryanazirka, 27 Лютий 2007.

Статус теми:
Закрита.
  1. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    трохи не так.
    під час вагітності оформлюється допомога по декрету (в сумі 500 грн). вона розрахована на період до пологів та трохи після.
    а допомога до 3 років начисляється після пологів. якраз коли припиняється дія декретної.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    і я нарешті подала документи, на допомогу по догляду за дитиною до 3-х років, ходила з малечею на руках, не мала з ким залишити.:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. mamatu

    mamatu Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    вітаю!
    я теж з малечою ходила.:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    Я так зрозуміла то ви про лікарняне говорите, воно виплачується 2 місяці до пологів і 2 місяця після, коли виходять тих 2 місяця після пологів то вам вже начисляють декретні по догляду за дитиною до 3 ох років, коли б ви не подали документи декретні починають нараховувати від того числа , коли в вас закінчився лікарняний.
     
  5. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    Може комусь пригодиться. Сьогодні чоловік зробив Свідоцтво про народження. За один день, і +20 грн. Свідоцтва робляться в міському РАГСі на Франка. Зранку папери здав, після обіду забрав. Потрібні паспорти, свідоцтво про шлюб і довідка з пологового.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Натагідра

    Натагідра Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    1. оскільки ви вийшли на пів ставки то і стаж вам іде в половинному розмірі, крім того ви мали право вийди на роботу і ще залишатися в декретній відпустці до 3 років уточніть у вашому відділі кадрів
    це виглідає так- вихід на роботу на неповний робочий день. (до речі як ви працюєте 8 годин чи менше)

    Розрахують лікарняний за такою схемою : наприклад на момент наступного декрету ви відпрацювали 80 днів і заробили 3000.00 грн і працювали на 0.5 ставки
    середньоденна = 3000/(80*0,5) тобто вийде на те якби ви працювали на повну ставку і заробили за 80 днів 6000.00 грн. і матимете середньоденну 75.00 * кількість днів лікарняного
     
  7. Mari_JA

    Mari_JA Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    Супер тема!перечитала,і не зустріла того,що мене цікавить.я студентка,в 30 тижнів отримала довідку.цікавить,а як це у студентів.в мене не зарплата,а степендія.це також дохід якийсь:) мені також повинні допологові платити. краєм вуха чула,що студентам не дають.може хтось щось більше знає?а ще,куди там звертатися з тою довідкою в залізничному районі?
     
  8. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    У мене теж така ситуація:) Була студенткою до грудня 2007р., в лютому народила. В ЖК вам видадуть довідку про вагітність та пологи і там буде вказано термін, за який вам належиться виплатити допомогу у зв'язку вагітністю. В мене був вказаний термін з 26.12.2007р. до 26.04.2008р., тобто за 4 місяці мені мають виплатити допомогу. Але якщо ви отримували стипендію за ці місяці, які вказані в довідці, то допомогу вам не виплатять. Ось мені, наприклад, виплатять з 01.01.08р. до 26.04.08р. (ті кілька днів грудня не враховують, бо за грудень мені нарахували стипендію).
     
  9. New Shrek

    New Shrek Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    А як вийшли на півтора стаавки то і стаж вам іде в півторинному розмірі....що за чушь- чушайшая. До трьох років відпустка не декретна ,а по догляду за дитиною,і по бажанню матері вона може її переривати в межах досягнення дитиною віку трьох років і повторно її оформляти. Вже такий віпадок описували туть .Якщо відділ кадрів існує, там зобов"язані роз"яснити права матері згідно з КЗ п П. А чуть не забув, робота на умовах неповного робочого дня не обмежує прав матері,тим більше ніяк не впливає на її трудовий стаж, в тому числі повністю(1до 1) зараховується в стаж роботи за спеціальнистю та стаж роботи в шкідливих умовах праці
     
  10. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    Нам так само швидко зробили.

    А ще щодо тих виплат - 12 240. Хочу оформити на чоловіка, бо їздити в Мукачево мені на себе оформляти нема сенсу. Позвонила в собес-сказали перелік документів і що здати їх тре у відділ субсидій в жеку. Пішла свекруха у розведку у той відділ. Там тьотка возмущонно сказала, что "как-то не принято, чтоб муж на себя оформлял". Свекруха каже, яка різниця, якщо невістка прописана в себе. А вона, мол принесіть з Жеку довідку,що вона у вас не прописана...капец..кажу відксерю їй сторінку прописки з паспорта. Потім видала мол...добре ми оформим папку на чоловіка, а як потім? знову оформляти на матір папку на виплати від року до трьох? Не прийнято на одну сімю мати дві папки....Правда дала теж перелік документів і прийомні дні коли.

    Маразм якийсь....А що то за друга папка на виплати на мене? Ви не вкурсі? Я знаю, що виплати по декрету (ті 130 грн чи скільки) платить робота
     
  11. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    не робота, то теж вони платять, гроші на той самий рахунок поступають
     
  12. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    А що тоді робота платить? Чи нічого?
     
  13. Natalka

    Natalka Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    До лютого минулого року дитячі гроші (і допомога при народженні і по догляду до 3-х років йшли через роботу). Тепер дякуючи Януковичу обидві випляти ідуть через соцзабез. Через роботу нараховують тільки лікарняне (декрет).
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    саме так:)
     
  15. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    Робота платить тільки лікарняні і все. От колись була лафа.. не треба було сваритися з соцзабесом, віднесли все на роботу собі чи чоловікові і все. А тепер попробуй то вибий, а потім ше в касі попробуй вирви
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Loyal

    Loyal Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    Оце вже точно!
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Charovnisa

    Charovnisa Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    Интересно, а как нам быть? Ситуация такая, свадьба была в сентябре 2007г. Я прописана в России, по трудовой не работала уже на момент свадьбы...учусть в России заочно( т.е. плачу за обучение, стипендии не получаю).Зарегистрировать меня во Львове отказываются пока не родится ребенок, т.е. получается пока нахожусь здесь по миграц. карточке..Муж прописан в Миколаевском районе в селе, во Львове снимаем квартиру...Ребеночек, когда родится будет с укр. гражданством...в связи с этим вопрос: Получим ли мы хоть что-то если оформлять все на мужа...( декретные ясно что не получим, если только в России, но за ними туда никто не поедет). И может кто-то знает какие нужны нам документы?
     
  18. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    Це ті лікарняні 2 місяці до родів і два після? А по догляду за дитиною на основі заяви (декрет) тоді я зрозуміла робота нічого не нараховує..правильно?
     
  19. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    Та лікарняні це 2 до родів і 2 після це на роботі, а інше все соцзабез, одноразова допомога і по догляду до 3 ох років.
     
  20. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Беремо від держави все (законодавство про соціальні виплати, приклади, пор

    Хто має, киньте, будь-ласка, реальний список документів для оформлення допомоги при народженні дитини (12 500). Бо всюди різний набір... Дякую. А ще може адресу і телефон соцзабезу... Дякую:)
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.