Бігаємо разом :)

Тема у розділі 'Спортзал', створена користувачем La esposa, 14 Серпень 2009.

  1. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    в нас на стадіоні трапляється скло. Зелене, як травичка, на вигляд майже непомітне. Вважайте.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    @Orman
    а цей не мали часом?)))) http://ua.nextdirect.com/ru/x6d2016s1#979428
    думаю чи не буде кращим)
    той, що ви радили, то дуже кльовий, але дуже швидко став завеликий( попала я на момент схуднення і якихось змін щодо ГВ
     
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    ой, не мала. Але намірЯла подібий, то оця штука на спині, звісно красива, але сильно зменшує можливість регулювання. І чашка сформована, мені такі бюсти гірше тримають. І там пише "срєдній уровєнь поддєржкі". Срєдній мені не підходить (поки що)
    ну тут не вгадаєш. Я вже третій маю за 8 місяців. Бо і худну і дитина росте. Таке життя.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Ага, я теж звернула увагу на середній рівень підтримки, то для мене то щось типу по тренажерці пройтись і жилізо потягати, може коли менша чашка то інакше... Мені правда отой кльовий має задовгі шлейки.. Тобто я максимально іх зменшила, а всерівно або груди низько, або ззаду треба мало не на талію спустити))) ну от ще такого ніколи не було, але мо все через те, що то вже не мій розмір став(...
     
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    мені впритик (ріст 171см)
     
  6. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Дівчата, а я сьогодні встала раненько і пішла бігати :dance3:. Це я вирішила буквально вчора ввечері, що вже немає куди відтягувати, бо і красовки новенькі чекають, і погода сприяє. Мрія багатьох років здійснилась :girl_angel:
    Яка це краса, пташки виспівують, надворі навіть в 6.00 ранку тепло-претепло :girl_in_love:
    Та в мене питання щодо харчування і дихання. Я перед бігом нічого не їла, зразу на стадіон. І от пробігла я для початку 7 кіл (невеликих, шкільних), ногам було легко, лиш дуже в голові сильно стукало і після бігу почала боліти. Це наслідок бігу на голодний шлунок чи неправильного дихання? В школі нас вчили дихати носом, в спортзалі - вдахати через ніс, а видихати ротом. Як правильно?
     
  7. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    я стараюсь дихати носим, хоча б на вдих. Найлегше - 3 кроки на вдих і 3 на видих
    голова останніми днями болить, здається, у всіх
    --- дописи об"єднано, 8 Квітень 2016 ---
    я бігаю нерегулярно. Знайшла для себе новий час - підчас вечірньої прогулянки дітей. Пару разів навіть повноцінне тренування вийшло - і біг, і силовуха
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Сороконіжка задумалась з якої ноги йти і впала.

    нема правильно. Це самонастроювальна функція. Дихайте як дихається. Єдине, що зимою в мороз дихати ротом можна носоглотку попекти, краще носом.
    це судини нетреновані. Ну і так, голова останніми днями у всіх болить.
    я так не можу. В мене тоді цукор падає. Але як вам нормально, то напевно, можна.
    На коментарі окремо? Нема. Сповіщення приходять на нові дописи - з правого боку віконечко "підписатися на оновлення" - там треба ввести адресу електронної пошти.
    в нас знову аншлаг, але стадіон крихітний, я там не бігаю. А котрогось разу хлопчина займався тай-чі - так прикольно.
    --- дописи об"єднано, 8 Квітень 2016 ---
    і ще в нас там таке скло (((, і шприци, і собак вигулюють і коней пасуть. З дітьми точно не вийде піти.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Так як навантаження поки у Вас невелике (малий кілометраж), до можна і на голодний шлунок бігати
    Я хвилин за 20 перед тим як бігти п"ю воду (з медом, з лимоном, з медом і лимоном, просту - слухаюсь свого організму)

    Щодо дихання... це питання я вивчала коли починала бігати. Думок повно. Єдино правильної не знайшла. Дихайте як Вам добре

    Якщо вирішили зайнятись бігом то рекомендую придбати пульсометр Це капіталовкладення у своє здоров"я. Бігати потрібно у певній зоні, залежно від цілі бігу. А біг на максимальному чи близькому до максимального пульсі шкодить здоров"ю
    Ну і пульсометр є хорошим стимулом для тренувань :) Так як і програмки в телефоні, наприклад, Ендомондо
    А ще файно купити пульсометр, який синхронізується з телефоном. Хоча і просто ременя і телефона достатньо :)
     
  10. Jusi

    Jusi Ловець емоцій


    О, до речі, а де Ви тримаєте телефон і ключі під час бігу? :scratch_one-s_head:
     
  11. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Бачила і читала, що багато хто бігає з телефоном в руці
    Я рідко беру телефон на пробіжку. А якщо беру, то кладу у кишеньку. Ключі - в іншу
    На біговому одязі є кишеньки для дрібниць
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Тут дівчатка вже обговорювали одяг. Дійсно в бавовні бігати не альо)
    В синтетичному одязі мені комфортно. Правда не у всьому. Маю декілька футболок No name - комфортніше ніж у бавовні, але не так добре, як наприклад, у Nike з технологією Dry Fit

    Давно хотіла шерстяну футболку. І от на розпродажі вдалось мені недорого придбати
    я задоволена! Краще, ніж синтетика однозначно!

    Уже собі і шерстяні легінси придивилась, і топ. І навіть сукенку) Але з цінами на такий одяг це наразі лише мої мрії :sad:
     
  13. Orman

    Orman Модератор-бомба

    я теж таке бачила, і збоку дуже добре видно, як це поставу викривляє.
    в мене є чохол на руку (в ІГ показувала) - це для телефона. Ключі вдома, з дітьми і чоловіком. Як дуже було треба брати ключі, то закривала на один замок, і ключ туди ж в чохол клала.
    --- дописи об"єднано, 8 Квітень 2016 ---
    я завжди беру, бо бігаю з програмою Nike+ і музикою.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    інші програмки пробували перед тим як цю обрати?

    насправді причина чому не рідко беру телефон - у мене GPS трохи тупить і мене злить, що треба почекати декілька хвилин поки активується. А так вдома розминку зробила, вийшла з під"їзду і побігла
    --- дописи об"єднано, 8 Квітень 2016 ---
    Треба спробувати
    Згадала, що чоловік собі такий купував і він десь лежить)
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    здається це від оператора залежить
    так )))
    і перед тим і після. Мені ця найбільше подобається.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    на жаль, Nike + для Windows нема( або поки нема
     
  17. Rona

    Rona Мама-йожик

    А можете як приклад якийсь ось такий пульсометр показати?
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Мія

    Мія Well-Known Member

    Дихання найкращий пульсометр. Якщо вам незручно розмовляти, то ЧСС приблизно 110-120 уд. Якщо розмовляти важко, то це - 140-160. А якщо ви на всю дихаєте ротом і кисню явно не достатньо і щоб сказати слово вам треба добре віддихатися, то це вже близько до 180 уд/хв.
    Колись хотіла такого гаджета, щоб міряти кроки, калорії, пульс... тепер він мені здається дурною тратою грошей. Єдине що використовую це найкплюс на телефоні, для вимірювання дистанції бігу.
    Ще поставила собі таку прогу як Freeletics, там в них є і для бігу, і для залу, і просто тренування на вулиці/в домашніх умовах. Проте ще не випробувала. Люди кажуть, що воно дуже класне власне для домашніх умов і для бігу інтервального.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  19. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Я користуюсь для ранкових пробіжок зараз ось таким і поки задоволена Пульсометр Sigma 10.11 Blue - купить в магазине SigmaPulse
    Перед тим спробувала декілька інших
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Це так, якщо Ви добре знаєте своє тіло і контролюєте його. Якщо Ви усвідомлено підходите до бігу як виду фізичного навантаження

    Розкажу про себе. Спортом я займаюсь 2/3 свого життя. Але от біг для мене то щось страшне було. Не любила його страшно
    І читала ж багато літератури, але пробігала ну максимум 2 км - думала що помру. А коли бігла то рахувала скільки то ще мені відмучитись залишилось. Біг то каторга була. Відповідно регулярності не було
    З появою пульсометра все змінилось кардинально. Відстані зросли у декілька разів, мотивація зросла, витривалість теж. Бігати тепер я люблю!
     
    • Подобається Подобається x 2