"Білий" список лікарів , або рекомендую лікаря.

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем pravovuk, 4 Січень 2013.

  1. Lyudamama

    Lyudamama Member

    Відповідь: "Білий" список лікарів , або рекомендую лікаря.

    Колупаєв Віталій Олександрович кардіолог на Огієнка - Професіонал і просто чудова Людина. Єдине - до нього завжди великі черги, але це напевно не дарма.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: "Білий" список лікарів , або рекомендую лікаря.

    Я теж про Колупаєва точнісінько такої ж думки.
     
  3. Arabika

    Arabika Well-Known Member

    Відповідь: "Білий" список лікарів , або рекомендую лікаря.

    І я приєднуюся до добрих слів про лікаря Колупаєва. Направду чудовий лікар і чуйна людина. Я думала, що він вже не приймає на Огієнка. Побільше би таких спеціалістів.
     
  4. La asiano

    La asiano New Member

    Відповідь: "Білий" список лікарів , або рекомендую лікаря.

    Стоматолог - Вагула Орест Романович, професіонал, завжди якісне лікування!
     
  5. adelmik

    adelmik New Member

    Відповідь: "Білий" список лікарів , або рекомендую лікаря.

    Лукяненко Наталія Сергіївна- фитячий нефролог в Охматдиті. Хороший спеціаліст,вчасно провела необхідну діагностику, все доступно пояснює, хороші результати в лікуванні. До неї лікувались в кількох лікарів - результати тільки погіршувались.
     
  6. elenka kitty

    elenka kitty New Member

    Відповідь: "Білий" список лікарів , або рекомендую лікаря.

    Я теж з дитинкою потрапила одного разу до Лук'яненко - дійсно спеціаліст, кваліфікований!
     
  7. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: "Білий" список лікарів , або рекомендую лікаря.

    Осадчук Леся Богданівна. Стоматолог від бога.:girl_yes:
     
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: "Білий" список лікарів , або рекомендую лікаря.

    Самер Заза- стоматолог-імплантолог. Чудовий професіонал.Маю складну ситуацію по стоматології, пройшла не одного лікаря. І в кінцевому результаті потрапила до цього лікаря. Вже мала змогу переконатися у кваліфікації на лікуванні, реставрації, видаленні складних зубів , в т.ч. зубів мудрості, встановленні коронок. Тепер ще залишилося перевірити лише імплантацію.
     
  9. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: "Білий" список лікарів , або рекомендую лікаря.

    Дівчата, які питали мене в карму та приват про цього лікаря( на жаль не збереглись всі ваші повідомлення, тому пишу тут) цей лікар зараз вже відкрив кабінет в центрі. Кого цікавить, тел. дам в приват.

    ---------- Додано в 22:49 ---------- Попередній допис був написаний в 22:48 ----------

    +100. Прекрасний спеціаліст.
     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: "Білий" список лікарів , або рекомендую лікаря.

    ага, і ще + 100 від мене, просто надзвичайна людина!
     
  11. я_тут

    я_тут Well-Known Member

    Відповідь: "Білий" список лікарів , або рекомендую лікаря.

    стоматолог-хірург Бурачок Ігор Васильович в військовій стоматології на левицького, справді хороший спеціаліст і приємна людина, хоча там в тому госпіталі така бідося, але туди варто піти, коли шукаєш спеціаліста, особливо по важких випадках
     
  12. kabucha

    kabucha Well-Known Member

    Відповідь: "Білий" список лікарів , або рекомендую лікаря.

    Лікар- уролог на Огієнка МАТВІЇВ ВАСИЛЬ ВОЛОДИМИРОВИЧ відповідальний,людяний
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Matalka

    Matalka New Member

    Відповідь: "Білий" список лікарів , або рекомендую лікаря.

    Іванов Сергій Васильович у Військовому госпіталі на вул Чехова! Нейрохірург - лікар від Бога, хоч і молодий, зате дуже уважний і хороший спеціаліст!
    Оперував мого брата... Дякуємо Богові, що потрапили саме до нього
     
  14. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: "Білий" список лікарів , або рекомендую лікаря.

    нині були в нього, поставили пломбою. Малий не встиг злякатися навіть. Про якість пломби нічо не скажу, надіюся стояти буде довго. (заплатили 195 грн)
     
  15. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: "Білий" список лікарів , або рекомендую лікаря.

    і ми сьогодні були в Тараса в Рікоті, дуже сподобався і лікар і його підхід:) приємно, що є такі лікарі
     
  16. hapochka

    hapochka Member

    Відповідь: "Білий" список лікарів , або рекомендую лікаря.

    Андрій Нітефор - стоматолог на Райніса (Монада), феноменальний талант, з тих про яких кажуть "думаючий" лікар
     
  17. Rostok

    Rostok Well-Known Member

    Відповідь: "Білий" список лікарів , або рекомендую лікаря.

    Зборівський - судинний хірург Медінститут
    Ходасевич - гастроентеролог Медінститут
    Стадник Людмила - педіатр ОХМАТДИТ
    Білянський - Томограф Діагностичний
    Кушнірук Оксана - гінеколог Медінститут
     
    • мімімі мімімі x 1
  18. buhzoro

    buhzoro New Member

    Відповідь: "Білий" список лікарів , або рекомендую лікаря.

    Якимів Наталя Ярославівна - офтальмолог Міський центр "Мікрохірургія ока" (8-ма лікарня). Чудовий спеціаліст (оперувала мою маму і тітку з приводу встановлення штучного кришталика) і просто приємна і чудова людина. Я далека від уявлень про безкоштовну медицину, і коли за комплект медикаментів для операції (там дуже багато всього і я в тому нічого не тямлю, нам просто сказали які є варіанти - вітчизняни/імпортний, гнучкий/негнучкий і т.д. і то все замовлялось в якогось дядька і він привозив в день операції і віддавав нам) мені назвали для тітки ЗНАЧНО меншу суму (а оперувалась вона кілька днів після мами) я спершу подумала, що нам щось не те привезли... І коли лікар сказала мені, що нам з маминої операції деякі препарати залишились, і вони їх уже не замовляли, я чуть не впала)))))
     
  19. Відповідь: "Білий" список лікарів , або рекомендую лікаря.

    Брилинський Остап Романович лікар хірург кандидат медичних наук з мед інституту надзвичайна людина і спеціаліст лікар від Бога для людей ,працює в парі з своїм дідусем "вони дали мені друге життя "Дякую їм
     
  20. Mika Nika

    Mika Nika New Member

    Відповідь: "Білий" список лікарів , або рекомендую лікаря.

    Хочу відзначити декілька хороших лікарів:
    Єрофімова Світлана здається Анатолієвна лікар алерголог з Лікарні на орлика вилікувала моїй дитині алергію ми вже забули що такее алергія.
    Рудаман Людмила Миколаївна- дитячий уролог на Орлика вилікувала запалення сечових шляхів на відмінну від лікарів з нашої поліклініки зразу поставила правильно діагноз і швидко вилікувала.
    Лютик Тарас Михайлович-Лор з Інфекційної лікарні на Пекарській я вважаю його найкращим лором зі всього львова він зробив мені операцію на ніс вже 6 років не користуюсь судинно звужуючими каплями,після операції постійно приходив дивився як мій стан,професійний і чуйний лікар.
    Федичко Ігор Романович - акушер гінеколог з Мечнікова приймав у мене роди коли почались схватки приїхав в роддом швидше ніж я завжди брав трубку перед родами їздила до нього на огляди,коли на родила протягом 3 днів приходив по два рази на день дивився як ми з малечею,навідмінну від палатної лікарки оглядав мене а в останній день все пояснив як годувати дитину як харчуватись мені,дуже хороший лікар