"Білий" список лікарів , або рекомендую лікаря.

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем pravovuk, 4 Січень 2013.

  1. basia

    basia Well-Known Member

    А можна назвати людей,чиїх імен я не знаю? Але саме їх небайдужість врятувала життя.. Це молодесенький лікар приймального інфекції на Мечнікова, який сказав " я не знаю,що з вами ,але додому вас не пущу". Це Гнатюк Віра Василівна, яка підняла на ноги реанімацію і все дитяче відділення. Це завідуюча дитячим відділенням,яка дзвонила на Дністровську і за нами ( увага!) приїхала машина державним коштом без жодної нашої участі!.Ця машина привезла д.Худик С.С. та Поліщук Р.С. і вони забрали нас в реанімацію Дністровської, де двічі на день до нас приходив світлої пам"яті доктор Миндюк. У цій історії також були "лікарі", про яких треба писати в списку іншого кольору,але мова тут не про них. Я бажаю кожній людині зустріти в критичну хвилину саме того лікаря,про якого ви зможете написати добрі слова як я --через багато років, з великою вдячністю..
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  2. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    це Світлана Степанівна?
     
  3. basia

    basia Well-Known Member

    ТАК
     
  4. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    мене теж вона колись лікувала в дитинстві, непогана лікарка
     
  5. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    в мому випадку я її занесла в чорний список
     
  6. Tauriel

    Tauriel лісова ельфійка

    +100 в червні лежали з малим у нього. Лікування пройшло в дуже короткий термін, все чітко пояснював. Хороша і приємна людина.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    вона мене лікувала ще років 27-28 тому, а зараз вона яка, не знаю
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. dreamangel

    dreamangel Member

    Інфекціоніст Депутат Галина Максимівна з Залізничної лікарні. Дуже відповідальний лікар, завжди правильний діагноз і лікування призначає пояснюючи що й для чого. Задоволені нею і я з чоловіком і багато знаомих
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Patriotka

    Patriotka Member

    Шидлик Зеновій Маркович-лікар-гінеколог лікарня швидкої допомоги,дуже хороший спеціаліст.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    зараз лікуємо донечку в нього.
    підтверджую на всі 100% особливо про
     
  11. Yariko

    Yariko New Member

    Мій білий список хороших хірургів, які добре роблять свою справу, і чуйно відносяться до своїх пацієнтів :)
    Хірург- ендокринолог Коломійців Василь Іванович - обласна клінічна лікарня
    Хірург - онколог Присташ Юрій Ярославович - онкоцентр на Гашека
    Також дуже хороший дитячий нефролог - Секунда Марта Олександрівна - зав.відділенням нефрології на Орлика.
     
    Останнє редагування: 17 Жовтень 2015
  12. lucky

    lucky New Member

    Федоренко Галина Іванівна - гінеколог,дуже хороший лікар.
    Якщо народжувати - Костюченко Світлана Григорівна (це для тих,хто хоче другу маму на родах).
    Дерматолог-гол.лікар в лікарні недалеко від Русових (не пам.вулицю)
    Стоматолог - в лікарні на В.Великого,можу дати номер (побожні ціни)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. irakicya

    irakicya New Member

    Лікар-нефролог Кособуцька Любомира Станіславівна, медінститут дуже рекомендую.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  14. knatka nata

    knatka nata New Member

    Ви маєте Лук яненко моб. телефон??
     
  15. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    Підкажіть, будь-ласка, мобільний телефон до Худик Світлани Степанівної, були сьогодні в неї і вона записала нам стаціонарний, ми мали сказати результати аналізів, але в нашій поліклініці їх затримали от ми і не встигли, а результати не дуже добрі, потрібна термінова консультація.
    Дякую.
     
  16. gamma

    gamma Well-Known Member

    Рибчинський Гордій - мамолог, великим плюсом особисто для мене є те, що він консультує не тільки на Гашека, але і приватному кабінеті (мені від однієї назви онкоцентр стає недобре, тому, туди б ще довго не наважилася прийти). Уважний, все толково розказав, пояснив. Враження позитивне.
     
  17. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Хочу відзначити заступника головного лікаря в хоспісі Винник Оксану Василівну. Чуйно поставилась до моєї проблеми. Як тільки з'явилось місце перетелефонувала і запропонувала положити тата. За весь час ніяких натяків на гроші. Більше того, в день смерті, на День Незалежності приїхала виписати свідоцтво про смерть і я захотіла їй віддячитись, то не взяла, категорично відмовившись.
    Не дай Бог, звичайно, комусь побувати там, але, якби часом що, то пробуйте звертатись до неї. І персонал там хороший. Один раз мені там санітарка щось буркнула, а так я приємно вражена.
     
  18. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Оксана Михайлівна Непийвода, лікарня на Топольній, 2 гінекологія. Професіонал на своєму місці. Місцями жорстка, але дуже людяна, у важку хвилину підбере саме ті необхідні слова. Свою роботу виконала найкраще. Щиро ій вдячна за все.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Havronia

    Havronia Well-Known Member

    А також її мама - Малюга Лариса Володимирівна. В мене тільки найкращі враження. Хороша людина і лікар. Я дуже рада, що потрапила пізно ввечері саме на її чергування.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. meredis

    meredis Active Member

    А дерматолог - часом не Ірина Вадимівна Шуліпа?