Біскорню та інші кривульки

Тема у розділі 'Вишивальні процеси', створена користувачем Птася, 14 Лютий 2009.

  1. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    Ну дівчата! Які ж Ви молодці! Стільки гарних робіт! :girl_in_love:
    А зараз ще й така цікава ідея про "Скриньку біскорнюшок".
    Я ж не вишивальниця. Ви навіть не уявляєте на скільки мене захоплює те з якою легкістю та ентузіазмом Ви про ці плани говорите!
    Для мене це надалі, як китайська грамота.:girl_in_dreams: А зшивання обох частинок мого біскорню виявилось мега складною "еквілібристикою".
    Скільки ж у Вас запалу та енергії! Не зупинятесь лише будьласка, з того мають бути шикарні речі!
    П.С. :shy: Мені було б дуже приємно проспонсорувати цю ідею (якщо це актуально)
     
  2. LudmilaP

    LudmilaP Well-Known Member

    Відповідь: Рукодільні конкурси. Обговорення

    Вчора в інтернеті також зустрічала таку гру, а заходила на форум за лінком, що розміщений тут на Посиденьках http://http://vse-rukodeliya.ru/forum/38-209-1
     
  3. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Біскорню

    Я перше зшивала 3 години, а от друге швиденько пішло. Яких 30 хвилин з набиванням ватою, пришиванням стрічки.
    Планую вишити цього року їх побільше усіляких
    О, уточніть будь ласка, бо не зовсім зрозуміла. :shy:
    Шукаю на п*ятиклинку взір, але ще ніц путнього не знайшла. (((
     
  4. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Біскорню

    Я такі хатинки надибала вчора. Такі солодкі:girl_tender:!
    [​IMG]
    Чи то вже не біскорню рахується?
     
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Біскорню

    певно то рахується, як хатинка:girl_haha:
     
  6. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Дівчата, а скільки часу вам зайняло виготовлення біскорню? Бо мені перша десь годин 10 зайняла, зате друга - менше 5-ти.

    Хатинка - то хатинка.
    Біскорню має чіткі правила.
     
  7. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Біскорню

    багато. це тому що кольорів в мене багато. якби одним кольором взяла, то може б і за вечір було
     
  8. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Біскорню

    Хатинка теж біскорню, це як різновид. Там той самий принцип.
    Своє перше біскорню, я зробила за день, точніше за фільм.
    Якщо взяти друге - це конкурсне - то найдовшим було вишивання, особливо задня частинка, а зшивання то хвилин 15. Взагалі процес виготовлення біскорню мені дуже подобається. Мені подобається ото колупання над ним:) Якби воно ще й мало багато застосувань, то я взагалі б вже мала велику колекцію :)
     
  9. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Біскорню

    Ну, "антарктика" мала 7 кольорів, а саме зшивання 3 години взяло.
    Мені також! Я планую робити, як іграшки на ялинку. А ще шукаю великодні взори, тоді вони теж можуть прикрасами бути.
    Не зустрічалися нікому якісь великодні біскорню?
     
  10. Xomka

    Xomka Well-Known Member

    Відповідь: Біскорню

    Свою кривульку шила 3 дні (точніше вечори), зшивала години 3((
    Ввликодні теж хотілось би повишивати:girl_in_dreams:
     
  11. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Біскорню

    Так, терміново треба шукати такі взори!
     
  12. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Біскорню

    десь в мене мав бути архів біскорнюшок...
    але в ще одну гру - то я певно пас :) наразі не бачу що я з тою к-стю біскорнюшок робити буду....
     
  13. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Біскорню

    я теж хочу!!!!!!
    щось з писанками! я дуже люблю писанки! А Великдень, то моє найулюбленіше свято!
    А що бавимося в гру "Скринька"? Бо січня вже мало залишилося.
    А у мене є таке "деревце" коване, то зимою воно у мене з ялинковими прикрасами, на Великдень з писанками, ще є для нього піалочки на свічки-таблетки.... а тепер буду прикрашати біскорню....
     
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Біскорню

    Я знайшла тільки таку. Можна щось із фото розібрати.
    А ще є такі біскорню-писанки. Теж треба фото розшифровувати. Але, як на мене - варто. Тільки би чорну рівномірку десь роздобути.

    Тема вже відкрита - тут
     
  15. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Кошичок "кривульок"

    скинула мені Пухів з Песями, всіх "підсадила" на біскорнюшки, а сама тихо в кущі, тобто Орхідеї )))))))))))
     
  16. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Кошичок "кривульок"

    а я над нею і працюю власне. Хлопчик уже майже з головою. Ще півголови і дівчинку. :girl_crazy: Там стільки роботи. :8:

    Поясню, чому біскорню робитиму. Довідалася минулої п*ятниці невтішні новини про допомогу на дитину. Дають рік, але платять 55% від зарплати. За це ми тільки наші послуги оплатимо (ще й забракне), а на життя не лишиться ніц. Тому мушу терміново шукати додатковий спосіб заробітку. От такі дрібнички й думаю робити. А великі плани посуваються на далекий-далекий план, бо треба буде за щось жити... Отаке воно - життя. :sad:
     
    Останнє редагування: 25 Січень 2010
  17. Olenka

    Olenka Well-Known Member

    Відповідь: Кошичок "кривульок"

    Лілю, а ти би спробувала чи на такі штучки є пропозиція. Якщо є ми тобі за 9 місяців багато біскорнюшок допоможемо наробити :)
    Мені здається, що відкритки авторські - будуть більш ходові: весілля, ДН, бебі шавер, ювілеї.
     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Кошичок "кривульок"

    Перше мушу зробити кілька, виставити на сайт, подивитися, чи є попит. Спробувати ще на базарі при церкві, які тут відбуваються часом. Ну, коротше, без "продукту" нема чого на ринок пхатися. Але досвідчені в тому мені порадили, аби "продукт" більше 2-3 годин не займав. Так що робити буду все одно, тому до забави записуюся.
     
  19. Анута

    Анута Well-Known Member

    якраз про це подумала! Ліля б отримала цілу коробенцію самих різних біскорнюшок

    можеш пробувати обкладинки на щоденники. як на мене дуже б ориганільно було і авторськи неповторно!
     
    Останнє редагування модератором: 25 Січень 2010
  20. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Кошичок "кривульок"

    Які ж ви солодкі всі!!! Я вас так люблю! :girl_in_love:
    Але я поки сама спробую, а далі подивимося. Хіба вже зовсім ради не даватиму.
    То для мене заважко. Я ж не шию.
     
    Останнє редагування: 25 Січень 2010