Благодiйна екскурсiя для батькiв iз малюками!

Тема у розділі 'Відкриваємо серця', створена користувачем МotoMata, 5 Квітень 2012.

  1. МotoMata

    МotoMata New Member

    Доброго дня!

    Запрошую слiнго-батькiв на благочинну екскурсiю Львовом австрiйськоi доби!

    Усi ми з вами чиiсь батьки i дiти. Ми щасливi, бо у нас е найрiднiшi люди. А деяким непощастило двiчi - малюки народились iз фiзичними вадами i
    батьки вiдмовились вiд них. Та ми можемо подарувати цим дiткам шанс бути щасливими! Повiрте, iм не так багато потрiбно - лише трохи любовi i турботи!

    Отож, бажаючих познайомитись iз Львовом автрiйськоi доби i цим самим зробити добру справу, запрошую на Другу благодiйну екскурсiю!
    Вагiтних i батькiв iз малюками у вiзочках також радi будемо бачити, головне, щоб мамi i малюку було зручно!
    Екскурсiя вiдбудеться 6 квiтня, 2012р.
    Зустрiч - бiля пам. Мiцкевичу, о 14 год.
    Тривалiсть - 1,5 год. (з можливiстю перерватись на чай та годування дiток у теплому примiщеннi).
    Благочинний внесок - 15 грн (можна бiльше).
    Усi отриманi кошти будуть переданi у Тернопiльський дит.будинок для потреб хлопчика Андрiйка, який народився без нiжок i батьки вiдмовились вiд нього.
    На ексурсii буде присутня знiмальна група Нового каналу, яка хоче вiдзняти сюжет про слiнго-екскурсii та розповiсти телеглядачам iсторiю маленького Андрiйка.
    Iз однiею з проведених екскурсiй можна ознайомитись тут: http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=81002
    http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=80429
    Не залишайтесь байдужими! Ми цiкаво i корисно проведемо час!
    Обов"язкова реестрацiя учасникiв тут або за тел. 0679285728.
     
  2. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: Благодiйна екскурсiя для батькiв iз малюками!

    обов'язково БУДЕМ!
     
  3. МotoMata

    МotoMata New Member

    Відповідь: Благодiйна екскурсiя для батькiв iз малюками!

    Дiвчата, усiм величезне дякую за участь!
    Ми назбирали 850 грн! 500 - пiд час екскурсii, 300 - дiвчата залишили у "Мацьопi" i ще 50 додала моя колега екскурсовод. А, i ще один багаторазовий пiдгузник!
    А ось посилання на сюжет про нас: http://lviv24.com/news/newsVideo.do?u_lvovi_vlashtuvali_ekskursiyu_dlya_slingomam&objectId=75587

    Наталю, чекатимемо на твоi фото! :)
     
  4. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Благодiйна екскурсiя для батькiв iз малюками!

    А скільки разів у сюжеті прозвучало слово "слінго"? "25-й кадр" вмикали (на сайті не побачиш)?
    Файно, шо пару мілісекунд і про благодійний момент прозвучало.
    Молодці!

    ЗІ: анонсуйте трохи активніше. Будуть доброчинні екскурсії без слінгів - бажаючих може бути не менше. Чи то не вписується у концепцію слінгомамізації Львова, з його не пристосованими для візків дорогами та магазинами?
     
  5. МotoMata

    МotoMata New Member

    Відповідь: Благодiйна екскурсiя для батькiв iз малюками!

    Кiлька фото з мого фотоапарату :)
    [​IMG]

    ---------- Додано в 13:55 ---------- Попередній допис був написаний в 13:53 ----------

    [​IMG]

    ---------- Додано в 13:56 ---------- Попередній допис був написаний в 13:55 ----------

    [​IMG]

    ---------- Додано в 13:57 ---------- Попередній допис був написаний в 13:56 ----------

    [​IMG]
     
  6. МotoMata

    МotoMata New Member

    Відповідь: Благодiйна екскурсiя для батькiв iз малюками!

    Я щось не зрозумiла. Вам забагато отого "слiнго" було, чи замало? :)
    Як на мене, то слово слiнго- звучало достатньо часто. Бо це ж екскурсiя для слiнго-батькiв. Була також мама, що мала i вiзок, i слiнг. Шкода тiльки, що малеча чомусь була не в настроi i вони не змогли продовжити екскурсiю з нами. Дуже сподiваюсь, що вони ще прийдуть до нас!
    Важко вмiстити багато iнформацii у 2-хвилинний сюжет. До того ж, журналiсти хочуть зняти окремий сюжет про Андрiйка. Одна тiльки проблема - хлопчик у Тернополi, а журналiсти працюють лише у Львiвськiй областi.

    ---------- Додано в 18:40 ---------- Попередній допис був написаний в 18:35 ----------

    У вас тут все так строго, що страшно щось писати )))
    Моя концепцiя не у слiнго-мамiзацii, а у слiнго-екскурсацii :) Але залюбки можу провести благочинну екскурсiю i без слiнгiв.
     
  7. StarKa

    StarKa Member

    Відповідь: Благодiйна екскурсiя для батькiв iз малюками!

    Мої фото дивіться тут . Нажаль не маю зараз часу щоб сюди повставляти та й зрештою думаю то не проблема погортати альбом :) Одна для заохочення :)

    [​IMG]
     
  8. МotoMata

    МotoMata New Member

    Відповідь: Благодiйна екскурсiя для батькiв iз малюками!

    Наталю, дякую за гарнi фото!
    З твого дозволу дещо стягну собi :)