Блендер

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Златка, 4 Березень 2009.

  1. kineret

    kineret Вірю в диво...

    Відповідь: Блендер

    Дівчатка, хтось стикався з блендерами Gorenje? Сподобався мені такий
    [​IMG]
    але щось відгуків в неті не густо от і вагаюсь :girl_in_dreams: Підкажіть, будь ласка, чи варто зв"язуватись з Gorenje? :girl_flag_of_truce::girl_flag_of_truce::girl_flag_of_truce:
     
  2. Bonita

    Bonita Member

    Відповідь: Блендер


    Купили ми собі блендер Braun MR 550 buffet, хоч ще не користувалися, але виглядає досить корисним. В комплекті 2 чаші одна більша на 1500мл, друга менша, мірний стакан, вінчик для взбивання, набір з 6 терок кожна з яких виконує певні функції. Сподіваюся даний девайс буде корисним в побуті, випробую напишу враження.
     
  3. gnoma

    gnoma Member

    Відповідь: Блендер

    і як Вам цей блендер? Теж розглядаю його як варіант. Тільки трохи сумніваюсь через потужність, 400 Вт то ніби трохи замало чи ні?
    І ще сподобався отакий Zelmer 491.20 Black
    [​IMG]
    але не можу знайти детального опису всіх насадок. Може в когось такий є?
     
  4. veroni4ka

    veroni4ka Well-Known Member

    Відповідь: Блендер

    що скажете про Braun MR530 Sauce?
     
  5. Krosha

    Krosha Well-Known Member

    Відповідь: Блендер

    Я мамі купила такої ж комплектації, але Сатурн на Миколая. А так маю ще один просто блендер для порівняння Так от той венчик для взбивання порівняно з міксером - просто нікудишній. Тому раджу купувати блендер саме блендер, щоб не переплачувати за додаткові функції.
    А так фірма Gorenje - хороша (з власного досвіду і досвіду знайомих).

    ---------- Додано в 12:02 ---------- Попередній допис був написаний в 12:01 ----------

    А напишіть будь ласка в ПП, де на 50% дешевше побутова техніка :).
     
  6. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Блендер

    теж зараз ливлюсь в сторону цього блендера- якраз все що мені потрбіно- блендер, вінчик,подрібнювач.
    Ціна в нього дуже приємна,єдине мені не треба тої підставки, бо то треба місце стаціонарне для нього виділяти
    На рахунок фірми гореньє- в мене плита,витяжка,духовка і ще панелі до м\х і посудомийки горєньє-претензій немаю, два роки все справно служить

    ще дивлюсь на BOSCH MSM 67PE
    Може є власниці цих моделей?
    [​IMG]

    або BRAUN MR 530 Sauce
    [​IMG]
     
  7. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Блендер

    у мене такий. 3 роки вже в використанні. задоволена повністю. все необхідне, ніц зайвого.
     
  8. карапуз

    карапуз Well-Known Member

    Відповідь: Блендер

    У мене такий вже більше двох років, все добре, працює справно.
     
  9. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Блендер

    і у мене теж 3р
    справді все добре, користуюся щодня
     
  10. ljalechka

    ljalechka Well-Known Member

    Відповідь: Блендер

    і в нас такий самий, бачу актуальна модель в користуванні:girl_crazy:, служить нам вже більше 4 років, також рекомендую:girl_yes:
     
  11. Klava

    Klava Member

    Відповідь: Блендер

    І у нас такий вже два роки. Купила саме завдяки відгукам з Посиденьок :girl_smile:
     
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Блендер

    Актуальна для мене тема :), якраз вчора в неті дивилася і впав в око Braun, по відгуках хвалять, лиш було пару, що написали-згорів дуже швидко. Ну але відгукам на ДП вірю більше, тому йду я знову дивитися :)
     
  13. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Блендер

    і в мене браун, тільки більше має в комплектації - Braun Multiquick 5 MR 6550.
     
  14. kineret

    kineret Вірю в диво...

    Відповідь: Блендер

    Поки я роздумувала над
    то мені подарували Bosch MSM 7700
    [​IMG][​IMG]
    З вересня до сьогодні в мене до нього жодних претензій немає. Цей блендер задовільнив всі мої вимоги цілком і повнстю.:girl_yes:
     
  15. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Блендер

    Був у мене блендер Braun, в принципі нормальний, все мене влаштовувало, але згорів сама винна. А цього року подарували мені Bosh. І я зрозуміла, що Braun, це суперовий блендер :girl_haha:, принаймні в порівнянні з Bosh-ем.
     
  16. sofka08

    sofka08 kasperjonoks

    Відповідь: Блендер

    у мене також BRAUN MR 530 Sauce, задоволена , працює справно вже практично півтора року.
     
  17. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Блендер

    і я задоволена. Вибирала в метро, то мала можливість вживу порівняти багато моделей. Ця модель за переметрами ціна\якість здалась мені найкращою. Якісні леза у млинку, нормальної товщини, а не тоненькі, як у інших моделях. Якісна пластмаса, це одразу що кидається в око. В роботі класний бо має багато швидкостей, замішувати тісто на налисники/млинці зручно, не розлітається борошно по цілій стільниці а скрутив собі на мінімум і колотиш, потім піддаєш газу і доводиш до кондиції. Плюс, гарно лягає в руку. Єдине, яйця на бісквіт я таки лінуюсь блендером бити, важко його в руці тримати поки зібє добре, то закидаю в комбайн.
     
  18. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Блендер

    І від мене плюсик для Браун - користаю активно більше 4 років, жодних претензій, легкий у обслуговуванні, не підводить у використанні.
     
  19. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Блендер

    Ого, навіть не думала що так багато власниць BRAUN MR 530 !
    Ну то точно зупиняюсь на браун, але почитала Тетянку, і от тепр думаю а може мені треба
    Тань, а тими різними терками ти реально користуєшся? треба вони?
    В мене комбацна нема, є мясорубка в якій є також купа різних терок, але я користуюсь тільки однією- на деруни, бо решта мені просто лінь мити...
     
  20. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Блендер

    Braun Multiquick 5 MR 6550 Buffet - це моя модель
    в плані плюсів:
    - Браун певно є моїм фаворитом в плані блендерів, вони дійсно доброї якості. все якісно виконане і зручне в користуванні. відповідно і довговічне при правильному використанні.
    - терки - це знімні панельки і мити їх легко і швидко, тому користуємось активно. коли дивилась на найбільшу в плані отворів - думала, що вона зайва. в живу виявилось, що тре як звичайна ручна терка на великі вічка - для бурячка незамінна річ. і взагалі терку я люблю незважаючи на дрібні недоліки, бо... юзаю часто і успішно. до прикладу можу і з добрих 5-10 кг моркви натерти і нашаткувати плястерками і в морозилку (краще, ніж в підвалі зіпсується)
    - регулювання швидкостей - люкс! дійсно на низьких рівнях майже не шумить, ну і з тістом проблем менше.
    - високий контейнер показав себе ідеальним для приготування майонезу і зберігання в ньому, бо має і мірну шкалу, і кришечку, в холодильнику місця займає мало. + в ньому файно зберігати знімні насадки до терки, бо жодного контейнера виробник не передбачив.
    - я ним кромсаю фарш до власне шматочків ідеального для мене розміру. мелю рибку для котлет, збиваю фарш-печінку для паштетів. м'ясорубку мити значно довше.
    - ножі дуже гості і не скоро ступлюються.
    - розмір великої чаші мене дуже тішить, бо ідеально для страви на 3-4 чи більше осіб. і меншу порцію переб'є, і велику подужає. здається це 1,5 л чи навіть більше.
    - нижня герметична підставка не дає ковзати по столі, й водночас вона знімна і є кришкою для своєї чаші. зручно зберігати не перекладаючи в іншу тару.
    - гарантія нормальна і сервіс є у Львові та Києві, що зручно в разі чого. + можна докупити насадки.
    - металева нога зручна для збивання гарячого.
    - віничок знімається з пластикової насадки, тому зручніше мити.

    з мінусів:
    - на кнопочку звичайного режиму тиснути доводиться з відчутним натиском, якось заглиблена вона не ідеально, але це майже на усіх моделях так; тому турборежим включається частенько.
    - вінчик надто м'який для збивання білків у круту піну, тому міксер мусить бути. просто для збивання решти всякого доброго - цілком нормально, хоча тяжкувато тримати в руці дуже довго, але звикається)
    - білий пластик на насадці для тертя зафарбовується після натирання великої кількості бурячку чи моркви. тре просто трішки інтенсивніше промити, хоча це все ж швидко. але головне не пропускати, бо вижовкне пластик.
    - при терті всі продукти не перетираються повністю - найбільший мінус! між теркою і кришкою сантиметри 1,5-2 мабуть відстань, як результат - решту мушу виймати і підбивати ножем кілька секунд, щоб не викидати продукти. але тре все можливе і легко. деруни - люкс, потерла, витягла тертушку, в чаші зразу дозамісила з доданками, з неї ж накладаю на пательню. і додатково мити нічого не треба.
    - розмір отвору у кришці великої чаші... хм... з одної сторони добре, що є, бо дуже зручно щось доливати чи досипати в процесі роботи.. водночас, він не надто великий, тому попередньо крупні плоди чи шматки треба розрізати.
    - мала чаша для 1 цибулини - добра, для менших обсягів продукту - надто швидко все розлітається і прилипає до стінок і тоді треба зупинитись, постукати чашею або підгорнути все до ножа і знову включати. хоча і зручна для горіхів, зелені, гострих приправ і маленьких порцій. те ж відбувається у великій чаші при перевантаженні. з часом зрозуміла, що в ідеалі накладати десь до половини об'єму, бо інакше - відкидує шматки крупніші до стінок, а решта крутиться собі далі. рятуюсь тим ще постукуванням чаші об робочу поверхню. до цього звикається легко і особливих труднощів нема, але треба розуміти таку особливість.


    + є дві дуже схожі моделі - Buffet і Patisserie. У першої 5 терок різних величин (шинковка, дрібна, велика, середня і з трикутною формою нарізки - остання для мене нічим не різниться від середньої), у другої моделі лише 3 терки (шинковка, велика і середня) + є віничок для чаші для тіста. він для крутого тіста не підійде, але для збивання крему - добрий. хоча можна і докупити що терки, що віничок для тіста.
    тому обирайте зручнішу модель. бо в решті - вони ідентичні. думайте про розмір чаші і потрібність решти наворотів.
    сподіваюсь дала вичерпну відповідь про переваги і недоліки моделі. для мене кухонний комбайн сховався далеко, бо блендер робить все повсякденно потрібне + швидко, легко, і стоїть під руками.