Блендер

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем Златка, 4 Березень 2009.

  1. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Блендер

    оо, і навіть більше:)
     
  2. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Блендер

    так. в мене теж саме ця.

    реально користуюсь :), я зараз в декреті вдарилась трохи у кулінарію/випічку, то юзаю все. Яблука тру, деруни..Єдине що оту збивалку-вінчик не використовую - маю окремо міксер, мені ним зручніше.

    те саме роблю


    та я власне інтенсивніше мию, або трохи порошку чистячого - вуаля, все як нове.
    Я часто використовую оту меншу чашу й ніж малий - для сирника лимон там за 2 секи в кашку, чи горіхи подрібнити.
    Великий ніж чудово робить фарш :)


    Але так всюди є - що в комбайнах, що в сучасних м"ясорубках з насадками - тре менші куски і все ок.


    Вже були 2 серйозні травми :girl_impossible:
     
  3. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Блендер

    Вибір зроблено! тепер чекаю коли приїде!
    Зупинилась на MR 540 menu
    Подумала і вирішила ,що терки мені зайві( морквину на суп простіше потрети вручну, а на великі об"єми можна і мясорубку дістати)
    А тут є кувшин( чоппер називається:)) незімінимо для приготування коктейлів, а ми то любим!
    [​IMG]
     
  4. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Блендер

    дівчата, підкажіть в пп, де саме ви замовляли-купляли блендер
    вибираю на разі між брауном і бошем... в принципі різниці мені як такої нема бо про два чула свої негативні відгуки (в боша якусь там кришку не можна мити, тільки протирати, а брауни (досить рідко, але все ж) згоряють досить швидко, що не підлягає ремонту)
    певно брала б браун, якщо з надійного джерела
    ..пішла на південний, бо там є магазинчики які з Польщі-Німеччини возять.. вибір досить слабенький - або геть прості, або вже майже комбайни.. де вибір побільше - не можуть конкретно відповісти на питання, звідки привезли)))
     
  5. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Блендер

    я замовляла через оф. інтернет магазин браун
     
  6. Chukuliadka

    Chukuliadka Well-Known Member

    Відповідь: Блендер

    Наша сім'я користується Брауном К700 (чоловікові батьки більше 10 років), ми з чоловіком (3 роки), і цього року спрезентували моїй мамі на ДН та знайомій на ювілей. Одним словом то така річ, за яку можна бути спокійним, що все буде гаразд.
    Я в своєму навіть тісто замішувала (на піцу, кексики, сирники), поки не купили комбайн для замішування окремий...Практично кожного дня коханий готує в ньому сніданки (сир з ягодами, або фруктами).
    Коли я щось готую, то моркву, цибулю подрібнюю в ньому. Восени активно використовували, як соковижималку (робили сік з гарбузів)... Одним словом дуже-дуже активно юзаєм. Тьху-тьху все гарненько працює...
    В батьків правда з поломок, що було:
    -чаша розбилась, трісла (не з вини виробника, а з вини, того, з чиїх рук вона випала). На оф.сервісі купили нову без проблем. і то все )
    Свій та на презенти купували через інтернет.
     
  7. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Блендер

    Мені чоловік подарив філіпс, я ним повністю задоволена, ось такий:girl_in_love:
    [​IMG]
     
  8. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Блендер

    і я була таким задоволенна...правда то задоволення протривало лише півтора року, а потім ,просто під час роботи, в ньму розплавилась і відвалилась деталь кріплення насадок... і все, ремонту не пілгягає, тепер чекаю на повернення коштів...

    А ще перед ним в мене був також філіпс, з дешевшої серіі, в пластику, так в ньму мотор згорів рівно через два роки( буквально тільки як закінчилась гарантія)

    Тому я більше не хочу філіпсів
     
  9. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: Блендер

    В мене простий блендер Мулінекс
    [​IMG]
    Працює ідеально вже років з три точно. Тому претензій не маю.
    Більш навороченого і не хотіла, бо звикла робити все на комбайні. Але останнім часом у зв"язку з поломкою насадки на деруни в ньому, деруни "тре" блендер. Супер)
     
  10. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    Відповідь: Блендер

    В нас він теж вже півтора року, але слава Богу ще ніц не бракує йому )))
     
  11. siriuska

    siriuska Member

    Відповідь: Блендер

    Дівчата порадьте, який блендер брати, кухонний комбайн маю окремо.Блендер мені потрібен для коктейлів і якшо є така функція чи можливість зробити фарш із курячого філе, бо мясорубки я не люблю витягувати-мити-сушити (вона в мене ручна).Дякую.Ой, і ціни щоб не космічні і без всяких зайвих прибамбасів.
     
  12. Vероніка

    Vероніка Never give up

    Відповідь: Блендер

    В мене 4 роки такий Tefal Prepline, я дуже задоволена ним - ніжка металева, достатньо потужній, миттєво складається і легко миється.
    Зазвичай використовую для коктейлів, подрібнення цибулі\часнику, замішую тісто на налисники\бісквіт.
    Якщо купляти без додаткових насадок, виходить зовсім недорогий.

    [​IMG]
     
  13. Popi

    Popi Well-Known Member

    Відповідь: Блендер

    А ми купили кухонний комбайн KENWOOD FP 972, то просто якась кухонна машина а не комбайн.
     
  14. Ximik

    Ximik New Member

    Блендер на подарунок коханій

    Порадьте який з цих двох блендерів потрібніший і функціональніший на кухні,хочу коханій на Миколая подарунок зробити.
    Блендер Braun MQ 775 Patis чи Блендер Braun MQ 745 Aperetive . Не можу толком зрозуміти що потрібніше на кухні з практичнішої точки зору.:ed4d70def841dc74b57
    Просто не второпаю чого не можна було зроюити ді два блендери з усіма насадками зразу,ато в 1 є одні насадки в ішому інші.Розгубився чисто =)
     
  15. Ximik

    Ximik New Member

    Відповідь: Блендер

    Дівчата та жінки,порадьте мені вже шось з тими блендерами,ато вже кіко дні чекаю на відповідь,таке враження шо всім впадло відписати. Ніхто порадити не може.:sad:
     
  16. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Блендер на подарунок коханій

    Ми купили такий Браун ( 745) свекрусі минулого року.
    Виходили більше з того, що вона тіста не замішує, і всякі нарізання її не цікавили, лише взбивання. Ну і не хотіла, щоб займав багато місця.
    Якщо б я брала собі, то взяла б повнішу версію, з більшою кількістю насадок і всяких функції.
    Тут все залежить, чи є у вашої коханої такий дивайс, і наскільки доречними будуть усі ці функції.
     
  17. Ximik

    Ximik New Member

    Відповідь: Блендер

    В неї ще нема жодного такого девайсу,знаю точно що колоти лід її буде не потрібно, точно буде молоти фарш м'ясний,робити тісто ну хз мейбі на якісь чіз кейки,вона дуже вінчик хьіла шоб був,ну то він і так є в любій весії,також треба буде п'юре робити як появиться у нас дитинка,а остальне не маю поняття що ще треба,тому питаюся Вашої поради яка модель оптимльніша для повсякденних завдань? Чи може порадити іншу більш повну модель ?
     
  18. oksumoron

    oksumoron Active Member

    Відповідь: Блендер

    В мене мулінекс, кухонний комбайн! Я шукала щось на заміску тіста, і нарізання є також, і взбивалка, а ще окремо блендер, як один з аксесуарів.
    Думаю колоти лід абсолютно зайва функція.
    Якщо немає потреби в тісті ( бо я завжди печу), то обидві моделі дуже привабливі, ну і марка добра.
     
  19. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Відповідь: Блендер

    я би цей обрала. в
    тільки й того, що можна колоти лід (чи це не тому назва, що аперитиви можна робити?), і чаша більша. Функціонально вони майже однаковісіньки, в першого ціна дешевше, а робить все те саме.
    В мене взагалі http://bt.rozetka.com.ua/635340/p635340/ по типу такого, але верх інший+металева ніжка, повністю для всього вистачає.
     
  20. Ximik

    Ximik New Member

    Відповідь: Блендер

    Всім дякую,звмовив mq 745 за 1219 грн.Вирішив шо там більше все таки можливостей ніж в тому 775. А на все остальне ще куплю наступного року їй кухонний комбайн кенвуд зі всіма насадками та посудами і буде щастя.

    ---------- Додано в 17:04 ---------- Попередній допис був написаний в 17:02 ----------

    Доречі дивився можна тамту чашу від 775 докупити 700 грн. ну то на першому ліпшому сайті найшов,думаю дешевше теж можна найти.