Блондинка чи брюнетка ???

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Morada, 3 Листопад 2009.

?

Зазвичай я

  1. білявка

    35,6%
  2. брюнетка

    29,3%
  3. шатенка

    26,2%
  4. руда

    7,1%
  5. ношу в торбі 4 різні перуки

    1,7%
  1. катенок

    катенок Well-Known Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    Зробіть змивку фарби спочатку, а потім вже мілірування чи що там хочете
     
  2. Heureuse

    Heureuse вірю...

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    розказую :)
    прийшла до своєї перукарки, розказала про свої світлі наміри :girl_haha: вона спочатку з мене пореготала)) потім ми всім салоном мудрували що ж зі мною зробити з найменшою шкодою для волосся. в результаті все ж зробили слабеньке блонд-миття і зверху фарбу. корені мої все-таки трохи лишились жовтими, бо за один раз вивести з темного на потрібний тон не вдалось, але йду через тиждень доводити то все до порядку і дуже сподіваюсь на тому експерименти завершити. від сутності не втечеш, а в мене вона явно блондиниста :girl_haha:
     
  3. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    Менi найкомфортнiше з мелiрованим) Не брюнетка, не блондинка, не руда:girl_spruce_up: а так, всього потрошки)) Аж смiшно - я в усьому така. Люблю мiкси. В музицi, одязi, iжi)
     
  4. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    Блондинка чи брюнетка?) http://blagodv.ru/index.php/inform/...онд-8-правил-ухода-осветленными-волосами.html
    Мiй вибiр (найбiльш органiчно виглядають в певному кольорi):girl_wink:: Ешлi Бенсон, Мадонна, Рiз Вiзерспун, Майлi Сайрус - блонд, Шарлiз Терон, Камерон Дiаз, Рене Зельвегер, Роз МкГоун, Лiндсi Лоан - темноволосi, ну i Емма Стоун, моя любов, та Джулiя Робертс, Нiколь Кiдман - рудi))
     
  5. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    Мені не дуже сподобались блондинки з карими очима.
     
  6. Antivirus

    Antivirus Well-Known Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    трохи разючий вигляд)))
    Дженніфер Эністон - блонд то її, Роуз МакГоун, як на мене, блондинкою категорично протипоказано бути, а інші більш-менш гармонійно дивляться.
     
  7. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???