Блондинка чи брюнетка ???

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Morada, 3 Листопад 2009.

?

Зазвичай я

  1. білявка

    35,6%
  2. брюнетка

    29,3%
  3. шатенка

    26,2%
  4. руда

    7,1%
  5. ношу в торбі 4 різні перуки

    1,7%
  1. Gaichka

    Gaichka Well-Known Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    Я світленька від природи. Завжди ходжу зі світлою міліровкою, вона мене освіжає, правда зараз нема часу вирватись в перукарню.
    Десь в 9 класі, мені захотілося легенького рудого відтінку. Купила фабру, та що мала би швидко змитися (але не змилася холера). Я навіть тримала менше ніж на упаковці писало, все одно не спасло...Я вийшла яскраво руда, це навіть не просто руда, такого кольору яскравої морквочки в природі нема.... Світилася як лампочка:girl_haha: Мене було видно за кілометр. Директор школи була в шоці, вона кожний раз на мене сварилася як бачила, через моє волосся.:girl_haha:
    Після того я дома не малююся, лише в перукарні :)
     
  2. Julietta

    Julietta Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    Просто тут напевно таких немає:girl_in_dreams:

    Мені страшно подобається рудий колір волосся:girl_in_love:. Ну саме такий як говорять "жгучий", яскравий, насичений. І напевно більше подобається коли він не природній, а внаслідок малювання... Ну не знаю, чомусь так є.
    Я напевно ніколи б в такий не помалювалась, бо я в принципі ще ніколи не малювалась, та і я брюнетка, але такий колір волосся в мене викликає тільки захоплення (звичайно якщо він пасує тій особі :girl_cool:)
     
  3. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    Є!! cherepashka, Зануда , карапуз руденькі
     
    Останнє редагування: 3 Листопад 2009
  4. Julietta

    Julietta Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    ага, вже по голосуванню бачу, що підтягуються :tanksmile:
     
  5. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    Я вже декілька років руда! це не колір волосся, а стан душі!!
     
  6. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    Так, руда---це стан душі:haha:) Мій улюблений колір:) Зараз маю повністю свій натуральний колір волосся -- темно-каштановий:) Фарбувалась багато, найбільше мені подобаюсь Я-РУДА, і Я-СМОЛЬНО_ЧОРНА:) Білявкою себе не уявляю...
     
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    На мою думку, будь-який колір- це стан душі. В цьому я переконалася сама. Ще зі школи я робила часом мелірування. Та Не так давно вирішила поекпериментувати, змінити щось кардинально- помалювалася в темний колір і стала брюнеткою! Але якось некомфортно мені так було і за деякий час я повернулася до кольору блонд :girl_curtsey:, правда тепер мелірування не роблю, змінила перукаря, який вдало підібрав колір.:girl_claping: І відчуваю, що це моє, мені так добре , комфортно, так мені подобається:girl_cool:.
     
  8. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    Була блондинкою, є і буду!:girl_spruce_up:
    Одного разу спробувала помалюватись в темніший колір, то це був ужас і кошмар, не моє. Хоча маю перуку з одного маскараду, чорне каре, де була "мамашою Адамс", то було суперово. Але то було все в комплексі, плаття, червона помада і т.д.
    А от чого терпіти не можу, то коли світле волосся фарбують в чорне і потім видно відросші світлі корені. Брррр:girl_cray: Або перегідроль на голові теж нічого гарного.
     
  9. Julietta

    Julietta Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    Молодець твій перукар, адже в блонді ти виглядаєш набагато ефектніше і природніше!:girl_claping:
    Мені так більше подобається.:girl_curtsey:
    А спробувати рудий колір не хотіла? :girl_spruce_up:
     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    Дякую, Юльчик:girl_wink: , не знаю, напевно еспериментів з мене досить! Та й є в мене одна подруга:girl_smile: жгучий рижик:girl_haha:, тому краще будемо різні!
     
  11. Angel

    Angel Well-Known Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    а я природня блондинка!!:girl_curtsey: але захотілось мені бути ше світлішою,і зробила мілірування,і від того часу коренні почали відростати темніші,і зкожним роком все темніші!! ніколи не була ні брюнетка ні руда,не можу собі того уявити!!! хоча мені дуже подобаються коли дівчата мають гарне довге волосся,конкретних кольорів світле пепельне,руде або дуже темне(шоколадне)
     
  12. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    Я темно-руса по природі. І все життя нею була. Але щось останній рік потягнуло на експерименти. Мала нав"язливу ідею спробувати, як воно - бути блондинкою:) Аж до блондинки не висвітлилася. Не сподобалось дуже світле волосся. Зато дуже сподобалося рудувате. Правда, останній раз як малювалась, то щось напутала з фарбою і вийшло затемне. Відновлю рудувате і зупинюсь поки:)
     
  13. Verda

    Verda New Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    моє природнє каштанове довший час красилась червоних відтінків, потім захотілось на біло несподобалося(і чоловік непереварює білявок) перекрасилась з білого на каштанове а потім сестра привезла краску з Іспанії (вона там працює перукаршою) і незнаю який то має сіруватий відтінок але по темному, мені подобається і чоловікові теж виглядає як природнє
     
  14. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    я блондинкою була і надіюсь буду (за вагітність пожовтіла:girl_cray:)
     
  15. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    Я - природня брюнетка, і ще ні разу в житті не фарбувалася (отже, я ще й брюнетка-динозаврик:girl_haha:). Не раз уявляла себе білявкою і подумки приміряла кольори, зображені на упаковках фарби для волосся - ну абсолютно ні з яким кольором волосся собі не подобаюся, от тільки якщо відтінки мого природнього кольору. Мені чомусь здається, що то тільки такий варіант пасує до дуже темних очей:confused:.
    До речі, свою аватарку я "малювала" з себе:girl_smile:.
     
  16. Morada

    Morada Well-Known Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    Можливо мене притягує протилежне! бо мені якщо чесно дуже подобаються дівчата з темним волоссям!...але сама чомусь не можу наважитись перефарбуватись! :):):):)...дякую всім за Ваші дописи!!!...
     
  17. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    А мені ти дуже подобаєшся рудуватою. Пасує і до кольору шкіри і взагалі це твій колір.:girl_wink:
     
  18. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    Я від природи шатенка. Але була колись давно каштановою, потім була дуже дуже каштановою - практично чорною... потім відросла натуральною, пофарбувалась і стала практично блондинкою після 1,5 року меліровок. Цієї весни була каштаново-руденькою...але все благополучно змилось, і я тепер відростаю знов натуральною.
    Яка далі буду не знаю..... коли була блондиниста - казала що так було гарно, коли була каштанова - казали що тоже гарно. Натуральна( нефарбована) вже точно не буду - бо трішки є сивого волосся... а не хочу щоб його було видно..... вот і думаю чи ще поки меліровка не відросла дуже сильно - поновити.... чи вже почекати ще і бути брюнеткою.
     
  19. Януся

    Януся Well-Known Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    Я від природи руда, в дитинстві плакала, бо однолітки обзивались :) А тепер повністю задоволена кольором волосся, міняти не хочеться. І чоловіку подобається:)
     
  20. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    І в мене було те саме, але з іншої причини. Майже всі надворі були біляві і світлоокі - "істінниє арійци":girl_haha:, подекуди - шатени, а
    Як вони тільки не дражнилися: "черным слова не давали", "неграм слова не давали", "свободу неграм Чили"...
    Що то значить дєткі-малолєткі:girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy: