Блондинка чи брюнетка ???

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Morada, 3 Листопад 2009.

?

Зазвичай я

  1. білявка

    35,6%
  2. брюнетка

    29,3%
  3. шатенка

    26,2%
  4. руда

    7,1%
  5. ношу в торбі 4 різні перуки

    1,7%
  1. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    А я русява :girl_curtsey: В дитинстві була білява :girl_spruce_up:, потім волосся трошки потемніло. В 10 класі вирішила, що для повного щастя мені треба стати яскравою блондинкою :girl_haha: перший досвід був жахливий - була жовта як курчатко :girl_cool: Потім таки пару років була блондинкою... потім трошки - шоколадкою... тепер відпустила свій колір і... задумалась над можливими варіантами :girl_in_dreams:
     
  2. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    зробіть легеньку відтіночну міліровку (так щоб смужок не було видно)-як переливи світлі на вашому природньому
     
  3. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    так бачу, що мене на темне тягне :girl_cool:

    то певно стан душі, бо білявки в мене асоціюються з ніжністю, теплотою, романтикою :girl_in_love: за собою зараз чогось відчуваю якусь жорсткість, і от певно тягне на "чорні" справи :girl_haha: ех, сумую за собою колишньою ...
     
  4. Morada

    Morada Well-Known Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    Я собі так подумала, напевно я почекаю коли мене остаточно дістане мій білий колір волосся і пофарбую його на чорний!!!! :girl_crazy: в серці я все таки брюнетка!!!!
     
  5. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    я або брюнетка або шатенка - ака фарба в око ляже... А блонд мені дуже подобається але мені зовсім не пасує - хіба майже сивина - міряла перуки. Коли темне волосся якось мені природньо, а чорнючі брови + біле волосся якось не надто гарно... так шо кожному своє...
     
  6. Котя

    Котя Оптимістка :-)

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    Я темно -каштанова,майже брюнетка. Блондинкою ніколи не була ,і пробувати не буду,колись поміряла перуку,поняла що це не моє. Мені подобається любий колір волося,якщо він виглядає "здоровим".
    Завжди подобалось поєднання голубих очей з чорним волосям:girl_in_love:, але за собою замітила ,ще по життю дуже мені імпонують руді дівчата, і руді діти:girl_in_love: . Я навіть коли завагітніла, то хотіла щоб дитина родилась руденька,але видно у нас з чоловіком не ті гени.:girl_in_dreams:
     
  7. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    Еее. Як це хто більше подобається?) Може кому, що більше пасує?) Точно так як перегідроль на собі випробують бездумно, так і темні фарби. Я бачила в ресторані 4-х подруг вифарбованих в чорний-пречорний і з абсолютно однаковими стрижками.) Оце шоу клонів було. Йде не йде - зроблю як сусідка і певно стану від того кращіщою. Все таки я людей цілісно сприймаю. Тому у вжитку нема слів - брюнетка, блондинка. Ну хіба коли хочу скористатися певною поблажливістю чи то безкарністю - натякаю на те, що є блондинкою)))
     
  8. IceQueen

    IceQueen Well-Known Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    Від природи шатенка. Років з п*ять фарбувалась на руду (дуже-дуже руду!) і так мені це подобалось:girl_spruce_up:! Але не подобалось те, що волосся від фарбувань таки стало гірше (а в мене його і так небагато) і домахував той процес фарбування, який треба було повторювати раз на 1-1,5 місяці обов*язково. Тому коли пішла в декрет, відпустила своє рідненьке.
    Зараз рахую сиві волосини:girl_cray:. Поки що поодинокі, але як стане помітно, то знову повернуся до рудого.
     
  9. Макарена

    Макарена Well-Known Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    Я навіть не знаю, як проголосувати, але до більшості однозначно не підхожу. За природою - шатенка, від частого фарбування світлішими кольорами зараз моє справжнє волосся дуже темне. Років приблизно 10 було рудою - це була мрія дитинства, а останній 2 місяці повернулась до темно коричневого кольору.:girl_bye2::girl_bye2::girl_bye2:
     
  10. martinkadp

    martinkadp жаба-мандрівниця

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    натурально я русява, але страшно не люблю той колір - він якийсь сірий, ніякий, то фарбуюся на таке світло-руде. зара ще й після завивки 3/4 волосся майже біле, то знову пофарбувала, бо виглядало то жутко.
     
  11. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    От з дитинства мама мені говорила : в тебе таке красиве волосся...соломяного кольору. скільки я не боролась з цими словами, Мама я русява, про який соломяний колір йде мова (новизна!!!!!) з того часу я різна була, частіше руда, конкретніше мідна. а тепер...це прокляття якесь (тьоху) в який колір я б не малювалась я дуже швидко роблюсь рудою. і фарбу дорогу вткористовую (лореаль кажуть:girl_spruce_up:))))) і фарбуюсь в дорогому салоні......за 2 тижні я руда! Пороблено щось:girl_cray:
    А якби мені пасував би любий колір волосся, то я б обов"язково стала брюнеткою!(маю слабість до чорного волосся)))))
     
  12. martinkadp

    martinkadp жаба-мандрівниця

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    до речі, історія фарбування для мене почалася з того, що бабця вирішила для зміцнення волосся (воно тоді сильно сипалось) намазати мене хною. але там пише, що для зміцнення без фарбування треба 5 хвилин, мене ж протримали понад півгодини! ну і ясно що воно взялося таким добряче мідним кольором. як мене в школі діставали... втім, мені колір сподобався, а ті діставання аж якийсь азарт викликали! з того часу і знаю, що рудою мені гарно ;)
    во-во, те саме! мама моя має темно-русяве волосся, набагато краще ніж в мене - воно не таке тонке і природно трохи в`ється. завжди каже: у тебе такий гарний колір волосся, я такий завжди хотіла мати! ггг от і нахотіла :) до речі, в неї досі майже нема сивини і вона ніколи в життю не фарбувалася (хіба завивку робила в різні періоди життя, зара нє)
     
    Останнє редагування: 4 Листопад 2009
  13. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    Каждой блондинке купим по резинке
    по резинке для волос
    что бы лучше думалось


    http://www.youtube.com/watch?v=NWx3JZlLFDc
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    а я як та мавпа - мені що розірватись?

    колір або темний блондин або світло рудий, але як на мене таки блондинка я, а в душі, то точно :girl_spruce_up:.
     
  15. sofcja

    sofcja Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    а я ніяк не відважусь стати рижиком):girl_spruce_up:

    в мене природній темно-темно русий - як шоколядка з мідним відблиском трішечки) мене часто питають якою фарбою користуюсь, наївні - природа -красотулька!:girl_haha:
     
  16. Ann

    Ann New Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    я теж ніколи не фарбувалась. Неможу руку підняти))))) в мене природній темний русо-попелястий)))))))
     
  17. Yansa

    Yansa Комерційний Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    Колір волося має відносне значення! Як немає голови, то і супер кольори не врятують:)
    Але для жінки, хоч круть хоч верть, важливо глядітись у люстеко і любити себе найліпшу.:girl_spruce_up:
    Тому моя порада - єксперементувати! Не треба того боятись, зараз є дуже багато фарб які дають самє той єфект, який вам потрібен, при тому не пошкоджують волосся! (головне не шкодувати гроші, на себе кохану).
    Взагалі то у мене натуральний колір - світло-русий. Але я як миша сіра з ним. Я почала єксперементувати з рижого кольору, потім по ньому мілірувалась, потім червоний, каштан, шоколад, і т.д. Я 5 рокі не наважувалась покраситись у чорний колір. Перед чорним зробила колорування чорний з червоним (классно получилось), але брак часу привів мене до повністю чорного кольору. І саме він став моїм улюбленим!

    Кожна жінка - багато праці і купа єксперементів!:girl_cool:
     
  18. Koketka

    Koketka New Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    А я світло-русява. А ще влітку буває деякі пасма вигорають на сонці то я стаю майже блондинкою. :girl_claping: Люблю свій колір волосся найбільше тоді коли приходжу в перукарню стригтись чи робити зачіску і мене питають: "То у вас природний колір волосся? Дуже гарний", а я кажу "Так природній" і то як бальзам на душу! :radist: А мінус мого русявого кольору, що брови і вії теж світлі і мушу кожен день їх малювати, щоб бути виразнішою :sad:
    Та взагалі мені подобаються брюнетки. У мене одногрупниця була від природи мала темно чорне волосся і смуглу шкіру то я в душі вважала її еталоном краси :girl_smile:
    P.S.
    Я теж спочатку такий нік хотіла взяти, бо люблю коли мене так називають :girl_smile:
     
  19. pravovuk

    pravovuk Well-Known Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    Я брюнетка. Але все життя мріяла бути блондинкою. Пішла в найдорожчий у Києві салон "MISSONI"- з мене таки зробили блондинку:girl_cool: Коли я побачила на собі погляд чоловіка-зрозуміла- треба бігти до дому і стати знов брюнеткою.:girl_curtsey::girl_haha: Зато мрія збулась-таки пів години була блондинкою:girl_haha:
     
  20. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    А я нарешті маю натуральний колір волосся.
    Років з 10 була русявою блондинкою. Перед тим місяць рудою після хни. А як завагітніла, то вирішила, що другого шанусу відростити свій колір не буде.
    Зараз волосся хоч і не таке довге, як було, а трохи нижче плечей, але колір мені дуже подобається - шоколадно-русявий.
    Тепер хочу, щоб сивина не скоро вилізла, хочу понасолоджуватися.

    мрію, що колись доросте воно хоча б нижче лопаток

    А ще так здорово - час іде, волосся росте, а корінчики малювати не тре:)