Блондинка чи брюнетка ???

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Morada, 3 Листопад 2009.

?

Зазвичай я

  1. білявка

    35,6%
  2. брюнетка

    29,3%
  3. шатенка

    26,2%
  4. руда

    7,1%
  5. ношу в торбі 4 різні перуки

    1,7%
  1. Юська

    Юська Well-Known Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    А Я брюнетка, колись перед Новим роком хотіла з чорного перефарбувась на біле,тобто зробити білі пасма,і зробили мені таке діло в перукарні а я красуня вирішила ще собі трішки бальзамчиком підфарбувати, :girl_mad: побачили б ви мене тоді 31,12 до нового року пару годин ,а моє волоссячко:eek: такого коліру як дитяче г....но :girl_cray:,то колір мого волосся, жах, я незнала куда ту голову запхати, короче прийшла на новийрік , друзі від мене в шоці ,кажуть ти шо з себе з робила:girl_spruce_up::crazy:. і потім знов я брюнетка, але все таки була з пасмами і було гарненько, і ще собі колись зроблю, а от мій чоловічок нелюбить блондинок,каже покрасишся колись, побрию налисо, скоро покрашусь,от тоді побачимо :girl_haha:
     
  2. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    блондинки попереду....вау....

    а я шатенка:)хоча була колись і брюнетка,і білявка і зеленкувата:)
     
  3. SPRING

    SPRING New Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    А я білявка,до блондинки трішки не дотягую:girl_spruce_up:
     
  4. olena

    olena New Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    Волею своїх бажань була і білявкою,і рудою.Так складається,що природній колір волосся з'являється у мене тоді,коли я народжую дітей,то одже зараз я брюнетка.:girl_spruce_up:
     
  5. ZoloteSonechko

    ZoloteSonechko New Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    я вже навіть не памятаю який мій природній колір волосся :) від природи я темна, але весь час малююся. спочатку була руда, тепер більш білява. хочу пофарбуватися на блондинку, але ніяк не наважуся)
     
  6. пандочка

    пандочка Well-Known Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    а я брюнетка :girl_spruce_up:від самого народження мама розповідала як тільки я народилася зразу мала волосся чорне з синім відтінком ще в роддомі мама сміялася що мене було видно здалека волося через шапочку вилазило:girl_haha::girl_haha::girl_haha:
     
  7. Nanochka

    Nanochka Well-Known Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    моє волоссячко пройшло тяжкий шлях випробувань моєї фантазії...
    була і брюнетка і руда, і червоняста....і блондинкою пробувала...але ше була мала недосвідчена і ніц не вийшло...
    зараз я темна шатенка:girl_curtsey::girl_curtsey::girl_curtsey:
    правда хочу трошки світліше...але моє волосся настільки перенасичене фарбою, що на кінця виходить майже чорний колір а при корінні такий який мав би бути...почучуть все таки воно світлішає:girl_crazy::girl_crazy:
     
  8. Katrine

    Katrine Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    а я тільки брюнетка...)
     
  9. Lebidka

    Lebidka Well-Known Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    Дівчата, а до якої категорії належить русявий?
    Бо, якщо я вірно зрозуміла - світлорусявий - це вже блонд;
    темнорусявий - брюнетка;
    а русявий з мідним відтінком? з попелястим відтінком? і звичайний русявий?
     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    може шатен?
     
  11. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    майже блонд :girl_haha:
     
  12. ZoloteSonechko

    ZoloteSonechko New Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    нарешті я наважилася це зробити. тепер я блондинка, тобто дівчина з світлою головою:girl_wink:
     
  13. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    давайте фото:girl_smile:
    я блондинка, але не можу наважитись стати брюнеткою (але змін хочеться)
     
  14. Darcy

    Darcy Well-Known Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    Я, коли була манюнькою, мала біле кучеряве волосся... :girl_in_dreams:
    Потім волосся потемніло, вирівнялось, і вже в школі я була шатенкою. В 10 чи 11 класі малювалась хною, тому мала рудий відтінок. На 2-му курсі мені стрельнуло зробити мілірування (про що зараз дуже шкодую, бо страшенно попалила і понищила собі волосся). А рік тому я повернулася до свого рідного кольору - перемалювалась в шатенку (колір називався "латте" :girl_haha:), і себе такою найбільше люблю.
    Правда кілька подруг (звісно, блондинок) вмовляють мене повернутись в колір блонд (якою я стала після n міліровок), але я не даюся :girl_blum:
    Ото мій природній колір волосся:
    [​IMG]
    Це мілірована (блондинка?):
    [​IMG] [​IMG]
    І, нарешті, така, яка я тепер:
    [​IMG] [​IMG]
     
  15. marfetka

    marfetka New Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    я білявка, інколи надоїдає і перефарбовуюсь .Але найкомфортніше мені світленькою. Останнім часом експериментую тільки з відтінками
     
  16. IraG

    IraG Well-Known Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    А я була всіх кольорів і відтінків, осанні кілька років блондинка із-за наполегливості чоловіка. За останній тиждень експеременту стала фіолетова, правда із-за відтінкового бальзаму, який скоро змиється. Поки не вимиється походжу так :girl_crazy:
     
  17. zhabusya

    zhabusya New Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    Я блондика вже десь 5 років (натуральний темно русий). От і сьогодні перефарбувалась у салоні на темний (вийшов якийсь коричнивий з світлим відтінком). І от дивлюсь на себе і розумію стала сірою мишкою у порівнянні з блонд. Точно не моє. Як би то тепер знов вернутись у свій колір(
     
  18. dianisia

    dianisia New Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    Я брюнетка! Але мій справжній колір волосся світлий шатен або золотистий темно русий. Колір мені зовсім не пасував, а брюнетка це моє!
     
  19. Anaid

    Anaid New Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    Останніх 7 років я блондинка.А до цього якого тільки кольору небула:girl_haha:різні кольори та відтінки,одного разу дійшло що купила рожевий бальзам думала трішечки біле волосся підфарбувати.Нібито писало на кілька разів потримається та змиється повністю та і тримала 10 хвилин,та того було досить щоб зробити з себе чудо з яскраво рожевим волоссям:girl_haha:Добре що зима була,то під шапкою ховала волосся.Отак і проходила всю зиму:girl_haha:
     
  20. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    А я не можу визначитись на якому кольорі зупинитись. "Свій" - темно-русий - мені не пасує. Колись довго була брюнеткою, потім надоїло - рудою, потім блондинкою. Нещодавно знов надоїло - стала шатенкою. Не можу сказати який колір більше подобається, а всі одразу неможливо на себе "надіти". І що робити? Вподобання змінюються частіше ніж можна перефарбуватись. :girl_crazy: Отака я непостійна :xaxa: