Блондинка чи брюнетка ???

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Morada, 3 Листопад 2009.

?

Зазвичай я

  1. білявка

    35,6%
  2. брюнетка

    29,3%
  3. шатенка

    26,2%
  4. руда

    7,1%
  5. ношу в торбі 4 різні перуки

    1,7%
  1. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    ношу в торбі 4 різні перуки - це мабуть для вас був придуманий варіант:)
     
  2. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    Будете сміятись - терпіти не можу перук. А ще лаків, начосів чи як їх там і будь якої штучності у волоссі. Відтінки теж намагаюсь підбирати близькі до натуральних :girl_cool:
     
  3. Марта2

    Марта2 Well-Known Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    Я блондинка, а літом волосся так вигоряє що робиться чуть не білим, дуже люблю свій колір волосся, один час думала помінятись, але всі відмовляли, ото ж вирішила не малюватись! Мене в дитинстві цип"ятком називали :)
     
  4. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    ще недавно я була блондинкою, але оскільки волосся від постійного знебарвлення (не супрою) нещадно палилося, я знайшла для себе найкращий варіант - колір бронд (до речі дуже популярний колір волосся серед "зірок" в нас і за кордоном). волосся ожило на очах, по перше колір залишився світлим, а по друге оскільки окисник тепер 6% а не 12% як при блондуванні, то й стан волосся покращився. мені мій новий колір дуже подобається і міняти його найближчим часом я не буду. Великий мінус блонду в тому , що він з часом вимивається до банально жовтого, і виглядає як штучна блондопакля, а бронд навіть коли дещо змиється виглядає природньо і гарно. Коли я стриглася в перукарні мене і майстер і клієнтки питалися де я фарбувалася і не вірили що все це лише фарба за 23 грн.+в домашніх умовах за пів години; хоча бронд-це дуже дрібне мілірування в двох-трьох світлих відтінках яке виглядає як пофарбоване в один тон волосся і щоб його досягти майстер витрачає пару годин кропіткої "ювелірної" роботи.
     
  5. SniganaN

    SniganaN New Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    А я перепробувала усі 4 варіанти і в кожному було гарно по-своєму.
    Перед вагітністю була брюнетка, коли була вагітна не фарбувалась і то був жах, коли відростало своє світле волося:girl_haha::sad: Тепер така рада, що відростила своє натуральне, що вирішила не фарбуватись поки не стану сива, тоді вже буду змушена... Але навряд чи ще колись оберу чорний колір волося, бо з нього так важко "вилізти"... Тому, хто планує стати :girl_emo: брюнеткою раджу перед тим 100 раз подумати.
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???


    так щось я не зрозуміла то ви самі робите чи все таки майстер?
     
  7. shoniko

    shoniko Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    Я теж зараз відростила своє не фарбоване, і чую багато компліментів від тих хто давно мене не бачив, бо досі років 10 підряд фарбувалась в різні кольори, досить радикальні. Я шатенка.
     
  8. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    роблю сама а получається так як це робить майстер. просто в мене волосся нерівномірно золотисто русе, тому так гарно получається при фарбуванні колір- з переливами відтінків.
     
  9. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

     
  10. Текіла

    Текіла Well-Known Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    Я брюнетка. Хоча колись була і блондинкою, і в рудий колір малювалась, і в чорний.
    Зараз натуральне волосся + пасмо волосся на чолці білого кольору
     
  11. martinkadp

    martinkadp жаба-мандрівниця

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    буду тепер більш-менш руда, бо час від часу буду тепер фарбувати хною - треба трохи відживити волосся, та й колір гарно вирівнює (нижня половина була світла від завивки), ну а головний аргумент, звичайно, - "бо я так хочу" :girl_spruce_up:
     
  12. Lady_Opium

    Lady_Opium Well-Known Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    а я вже не руденька:girl_bye2:
    чарівні ручки моєї Риби перетворили мене спочатку у ворону:girl_haha:, а після 2-ого миття - я благородний каштанчик:girl_flirt:
     
  13. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    а я від природи шатенка, на сонці волосся переливалося рудим. але тепер я повністю руда. фарбуюся раз на рік фарбою, а решту часу вирівнюю колір хною...
     
  14. Nadinka

    Nadinka Well-Known Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    Я за натуральний колір волосся, а він у мене шатен...ніколи не фарбувала, бо шкода просто його нищити тим... Мені подобається натуральне біляве волосся, воно виглядає природньо...а коли малюються в платиновий блонд, чи з сивуватим відтінком,а ще коли воно попалене , жахливе видовище :8:
     
  15. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    я б непроти бути брюнеткою, мені подобається...але не підходит :sad: в мене зеленуваті очі.ю світла шкіра, і кучеряве пишне волосся, як повалююсь на темно-буду як "страх на врублю":girl_haha::girl_haha:
    так шо я поки "тіпа" блондинка...:)
     
  16. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    Я теж якийсь час була блондинкою.Але в мене це минуло, і я перефарбувалась в максимально наближений до мого волосся колір. Тепер мені дуже подобається русявий колір в дівчат, а коли волосся ще й до того доглянуте, я просто балдію від нього. Тому зараз я за натуральний колір волосся!!!!!!!
     
  17. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    я б теж дуже хотіла відростити свій (русявий здається:))колір, але якось як подумаю що то так довго (в мене волосся довге,і крутиться, тому відрощувати треба набагато довше ніж рівне), і ходити вгорі з темним, а далі з світлим буде дуже неохайно..., а от помалюватись у приближений свій неможу, бо там де колись (приблизно пів року тому), була міліровка, виходить якийсь незрозуміло баклажановий колір!!!:sad:
     
  18. Barbie

    Barbie Well-Known Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    можна тонувати бальзамами,які змиваються,я так робила,а недавно моя перукарка затонувала мені фарбою,але вона її розводила і зробила дуже слабкою,що в принципі вийшло як бальзам.
     
  19. natty

    natty Well-Known Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    відповідь на це питання залежить від кольору волосся відповідаючого...

    До речі, якщо чоловік каже, що йому не подобаються блондинки дівчіні брюнетці це ще не факт...
     
  20. Molecule

    Molecule New Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    В дитинстві я була білявкою, а зараз волосся стало темніше,тому відношу себе до шатенок,робила 2 рази мілірування ,але зараз вже хочу свій природній колір.