Блондинка чи брюнетка ???

Тема у розділі 'Чарівне люстерко', створена користувачем Morada, 3 Листопад 2009.

?

Зазвичай я

  1. білявка

    35,6%
  2. брюнетка

    29,3%
  3. шатенка

    26,2%
  4. руда

    7,1%
  5. ношу в торбі 4 різні перуки

    1,7%
  1. Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    я руса... пів життя протратила на перукарні (сексуальною блондинкою прагнула бути)вибілювання , випалювання своєї шевелюри. Яка це морока....бе:sad::8:не вспієш зачіскою насолодитись, а вже темні корні лізуть...(( і знов в перукарню...ну жне будеш такою задрипанкою ходити...
    БРЮНЕТКИ краще всіх...яскравіші сексуальніші...більш виражені...шалію від брюнеток!!!!!! БРюНЕТКИ...брюнеточки шатеночки!!!! я тепер в ваших рядах....геть перукарню на три місяці...або на два...
     
  2. Edifiel

    Edifiel New Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    А я приблизно 7 років том почала робити міліровку і з кожним разом фарбування ставпла все біліша і біліша, мого коліру практично вже немає, а тепер мені надоїло бути білявкою і вже місяць ходить за мною ідея пофарбуватись в наближений до мого натурального коліру і вже не палити більше його а навпаки відживити, так напевно і зроблю!!!:)
     
  3. Biryza

    Biryza New Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    а я колись по дурості зробила міліровку та ще й хімію :girl_sad: волосся в мене мягке, тож можете уявити що там було :girl_crazy: з тих пір відживлюю і дмухаю на нього :girl_spruce_up: мю свій колір, навіть не знаю як він називається, каштановий напевно, і задоводлена, відпустила хорошу довжину, від тої паклі і сліду не залишилось :girl_curtsey: довгий час виношувала ідею пофарбуватись на темнокоричневий, але так і не наважилась. Є красиві і брюнетки і блондинки, але напевно це не для мене :girl_smile:
     
  4. rose

    rose Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    В мене природній колір темно-русявий, і світла шкіра.Блондинкою ставала поступово, починаючи від міліровок. Зараз довге блонд волосся. В темний перефарбуюсь хіба під дулом пістолета!
     
  5. airy_cat

    airy_cat New Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    Пробовала все - брюнетка, рыжая, блондинка... Хуже всего было аля платиновая блондинка, окружающие говорили, что хорошо, но я себя не воспринимала абсолютно - перекрасилась через 2 дня. Теперь свой натуральный - золотисто русый. Пока отдыхаю от экспериментов.
     
  6. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    нагадали ви мені як мене перукарка зробила блондинкою

    я від природи русява
    і перед випускним в школі вирішила зробити собі легесеньке мелірування (тільки відблиск щоб був), результатом була задоволенна, і через місяці 2 вирішила повторити, бо сподобалося
    але пішла вже до іншого майстра, вона мені як вгатила мелірування на кожне пасмо, змиває, а майже повністю біла, і де-не-де лишився мій колір, я в сльози, сказати, що я була в шоці-нічого не сказати

    ще сидів якийсь хлопець, то трохи мене заспокоїв, що гарно, приїхла додому РЕВІЛА (ніколи не думала, що блондинкою буду :girl_impossible:), мама теж заспокоювала, а потім якось звикла і вже 7 років (лиш перерву рік мала) як висвітлюю волосся

    :girl_in_dreams:
     
  7. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    а в мене було з точністю до навпаки. була в блонді,захотілося змін,причому радикальних.але перукар відмовим одразу в темний колір переходити,запропонував мелірування темною фарбою. а як почав змивати ,то в мене в очах вже бриніли сльози-додалось кілька років, і вираз обличчя став геть іншим. мусили через тиждень робити блонд миття,бо місця собі ненаходила.
     
  8. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    Все експерименти зі зміною кольору волосся моя голова перетерпіла ще в школі і на перших курсах універу :girl_curtsey: Була і зовсім світленькою, і майже брюнеткою. А потім сталося таке: за 2 дні до весілля перукарка вмовила мене зробити мелірування в 3(!) кольори, бо то буде дуже пасувати до зачіски... Зачіска була дійсно гарна, і ті пасма до неї пасували, але після весілля я себе відчувала папугою, а зафарбовувати то все ще одним шаром не ризикувала. Словом, відтоді від ідеї фарбування волосся я відмовилася. Маю натуральний гарний колір, русявий з золотистим відтінком, і задоволена ним на 100% :girl_spruce_up:
     
  9. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    А я була рижою 2роки, а потім захотілося свого... поекспериментувала і хватить і вже 3 роки брюнетка і карими очима і дуже світлою шкірою(хоча зараз трошки засмагла)
     
  10. Iryna

    Iryna Well-Known Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    Я 5 років мілірувала волосся і перетворилася з брюнетки в блондинку, але коли завагітніла, вирішила більше не палити волосся і запустила своє справжнього кольору волосся. Зараз натішитися неможу:girl_tender: Всі питають, якою фарбою користуюся!)))І навряд чи мені ще встрілить в голову перетворитися в блондинку!!!
     
  11. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    Якщо природнє волосся світле, а вирішили перемалюватися на брюнетку то я вам не заздрю (це з власного досвіду). Коли відростає мальована блондинка це ще більш-менш, а от коли б мальована брюнетка це катастрофа :girl_nea: підмальовувати треба мало не що два тижні.

    Я сама світла, майже блондинка ))) Була всякою від майже чорної до платинової. Темне мені не пасує зовсім, а коли відростало то це було щось (((
     
  12. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    Я у дитинстві була альбіноскою) Біла-біла! А з часом почала темніти... Мені це не сподобалося, я зробила міліровку. І зараз я - блондинка! Дуже собі так подобаюся! :girl_curtsey:Мені личить і я не збираюся експерементувати з темним...:girl_nea:
    А от моя подруга з дитинства була брюнеткою, в універі перефарбувалася на блондинку. А тепер шкодує, бо каже, що характер змінився! Став більше лагідним, спокійним, і вона через це страждає.:girl_crazy:
    Але попри усе це, у темний не перефарбовується. Мабуть, сподобалося бути ніженкою!:girl_spruce_up:
     
  13. Vendy

    Vendy Active Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    Перший раз я пофарбувала своє волосся десь у 18 років, зробила мелірування, а потім все зафарбувала у каштановий колір. Через деякий час я знов стала "полосатою", але невдало, томушо попередня покраска ще не відросла, потім деякий час була з природнім волоссям.А зараз я "темна шоколадка" цей колір мені сподобався найбільше (він трохи темніший від мого природнього), і не тільки мені всі кажуть щотак мені краще, якось виразніше і живіше
     
  14. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    Завжди була блондинкою. Тепер думаю стати брюнеткою. Просто так - цікаво. Одне погано - з брюнетки вийти на інший колір набагато важче, ніж з блондинки. ТОж ще буду радитись зі своїм перукарем.
     
  15. Olliana

    Olliana Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    Природній мій колір темно русий, з 10 класу почала висвітлюватися, спочатку мелірування, потім повністю фарбою зафарбовувала волосся, проходила блондинкою 7 років і ось тепер перефарбувалась на шатенку. Ось тепер незнаю як краще - блондинка чи шатенка. Ось фотодоказ:
    блондинка і шатенка (sorry, фото не зовсім вдалі)
    [​IMG][​IMG]

    А ви думаєте, як краще?
     
  16. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    Вам і так і так гарно, тому краще, як ви себе більше любите... а також врахуйте думку коханого ;)
    Моєму чоловіку не цікаві блондинки, зате йому дуже подобаються брюнетки. Я коли сказала, що помалююсь на блондинку - йому стало зле :girl_crazy:
    Правда то лише жарт, мені блондинкою бути не пасує, буду як моль:girl_crazy: А взагалі, мені подобалося бути рудою, а зараз маю натуральний колір волосся... може від самого кольору я і не в захваті, зате саме волосся м"яке, блискуче, "слухняне", не знаю коли знов наважуся помалювтися стійкою фарбою, хіба тонуючими бальзамами у руду чи червону :girl_yes:
     
  17. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    Шатенкою краще, волосся здоровіше і природніше виглядає, і стрижка дуже стильна:girl_yes:
     
  18. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    А мені колір подобається світліший, а стрижка як на другому фото.
     
  19. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    Як на мене,однозначно блондинкою і з довгим волоссям.
     
  20. Лідочка

    Лідочка Well-Known Member

    Відповідь: Блондинка чи брюнетка ???

    Підтримую, просто вкласти гарно треба.