Богослужіння, важливі події: коли, де і що

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем галичанка, 13 Квітень 2009.

  1. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Дівчата, хто ще не встиг то черга до мощей о. Піо таке враження, що буде ще всю ніч. Забирають мощі завтра раненько до Франківська.
     
  2. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Cьогодні в 16-00 в церкві св. Юра буде спущена Чудотворна ікона Теребовлянська Матері Божої. Звичайно вона високо висить в церкві. Спускають її рідко, може раз в рік, може ще рідше. Скільки це буде тривати сьогодні точно не знаю, бо має бути молебен, потім, якщо буде погода - на подвір'ї буде акафіст з хором Дударика, благословення єпископа, хресний хід довкола церкви. Приїжджайте! :girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 8
  3. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Було дуже гарно! І з погодою повезло, хор Дударик дуже гарно співав.
    Образ був так гарно прикрашений білими ліліями і білою тканиною з трояндами, його несли хлопці у вишиванках. Коли священники зачитували молитви Акафісту - хлопці піднімали списи, я так розумію, як символ захисту ікони. Народу скільки було! Я прийшла додому замучена, але щаслива аж в 20-00:girl_smile:
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 26
  4. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Ми з чоловіком також там були :) Я навіть вишиванку вдягнула :girl_curtsey:
    Вважаю, нам пощастило потрапити на таке урочисте завершення травневих молебнів. Цього року відвідуючи, я подумки присвятила їх матерям: плануючим, майбутнім, тим, що виховують діточок.

    До речі. галичанко, Ви тут мою свекруху сфотографували. Ми з чоловіком у Ваш обєктив не потрапили :)
     
    • Подобається Подобається x 4
  5. Irchyk

    Irchyk Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Дівчата, хтось колись замовляв службу Божу в церкві. я дуже багато чула за її чудотворну дію. я просто незнаю як це робити, бо дають на службу за здоров'я, а от чи замовляють службу окремо для себе?
     
  6. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    В кожній церкві можна записаи на карточці імя тих, за чиє здоровя відправлятиметься Служба Божа. Потім, під час відправи, ці імена священик зачитує. Така спільна молитва за здоровя. Про індивідуальні служби ніколи не чула.
     
  7. Tanuchka

    Tanuchka Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Як добре повернутись. Як тут тепло.

    31 травня в мене помер тато, 1 червня його поховали. в Дніпропетровську. Була там аж до 9 днів. Так важко на душі.

    Дівчатка дайте пораду, як грамотно замовити в церкві службу за тата? В Дніпрі трошки інакше ставлення до того всього, церкви не працювали, а у вихідні були свята. Приїхала до Львова і хочу вже в спокійному не поспішаючому стані замовити молитву. Щоб все як мало бути.
    наперед дякую.
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    знаю, що в трох церквах замовляють григоріанку за померлого. і на 40 день служба за померлих. але то вам все скажуть в церкві. зайдіть туди в захристію і вам все скажуть
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Єва

    Єва Well-Known Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    В нас замовляють Службу за померлих на 9 і 40 день після смерті. По селах інколи замовляють індивідуальну панахиду. Якщо ви у Львові, то у будні дні вранці по церквах правиться загальна служба за упокій. Подаються картки з іменами померлих. До речі, кілька років тому індивідуальну службу за померлу прабабцю ми замовляли в капличці на Пекарській (де морг) на 40 день після смерті. Якщо не помиляюсь, додатково правився парастас (там хліби ставляться). Точно сказати не можу, не памятаю, то було 4 роки тому і замовляли родичі.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Богослужіння, важливі події: коли, де і що

    В церкві св. Юра є зараз мощі св. цілителя і чудотворця Пантелеймона (по центру церкви і трошки зліва)
    А також тут можна приступити до мощів о. Піо (зліва) та св. Шарбеля (справа).
     
  11. Amira

    Amira New Member

    Відповідь: Спільна молитва - молимося разом!!!

    Хочу надати інофрмацію, можливо комусь вона знадобиться.
    У нас у Львові є костьол Св.Антонія, він знаходиться біля Винниківського ринку на Личаківськиій. Св.Антоній покровитель ненароджениї дітей і ти, які тільки з"являються на світ. В окремі дні там правлять відправи для тих жінок, які збираються народжувати, хочуть легки родів, а також ті жінки, які мріють про немовлятко, яле через якість причини у них це не получається...Зранку там є жіночка, яка записує саме такі прохання у книгу для того щоб потім подати ваше прохання у відправі, головне їй поянити, що саме вам потрібно.Це католицький собор, тому не всі через свої релігійні поняття ідуть туди з такими прозьбами.Але моя знайома від якої я почула про цю церкву, 6 років не могла завагітніти, а після молитв у цій церкві стала мамою, можливо це співпадіння,а можливо сильна віра, бажання і молитва допомогли народити гарного і здорового синочка:)
     
  12. Олюська

    Олюська Well-Known Member

    Відповідь: Богослужіння, важливі події: коли, де і що

    100% у церкві св.Онуфрія (за Міленіумом) та в церкві св.Андрія на пл.Соборній (біля Галицького ринку). Третьої не знаю
     
  13. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Богослужіння, важливі події: коли, де і що

    Студити теж таке роблять, наскільки я знаю. По ідеї, це може будь-який монастир взяти. :)
    Священики би теж могли, але нашим трохи складніше з тим, ніж латинникам наприклад.
     
  14. Urtica

    Urtica Kristelig qvinna

    Відповідь: Богослужіння, важливі події: коли, де і що

    Ура, нарешті я дочекалася!
    Тепер в Катедрі буде меса латинською мовою :girl_claping:
     
  15. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Богослужіння, важливі події: коли, де і що

    19 грудня (сб) в церкву св Юра будуть привезені мощі св. Миколая, св. Антонія Падевського і св. апостола Петра! З того часу вони будуть доступні для почитання постійно. Після св Літургії, що в 10 год, будете освячення води, до якої буде додана манна з гробу св. Миколая. Треба мати свій посуд, щоб взяти собі цієї води.
     
  16. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Богослужіння, важливі події: коли, де і що

    Ви не підкажете до якого числа?
     
  17. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Богослужіння, важливі події: коли, де і що

    ні не роблять, в ц. Володимира і Ольги на Симоненка ще можна дати на григоріанку
     
  18. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Superova Moderator Команда форуму

    Відповідь: Богослужіння, важливі події: коли, де і що

    О. Ігнатій колись брав такі намірення. То я щось думала, що й решта беруть. :)
     
  19. Dana K

    Dana K Well-Known Member

    Відповідь: Богослужіння, важливі події: коли, де і що

    А чи хто може сказати, о котрій в ц.Юра Богослужіння 4 грудня?...
     
  20. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Богослужіння, важливі події: коли, де і що

    Точно не знаю, але можливо, в 8-00, 10-00 і вечером (17-00). Колись був подібний розпорядок, коли свято було у робочий день
    А в неділю - 7-30, 9-00, 11-00.
     
    Останнє редагування модератором: 3 Грудень 2009