Богослужіння, важливі події: коли, де і що

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем галичанка, 13 Квітень 2009.

  1. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Богослужіння, важливі події: коли, де і що

    Ви ходите до тої церкви, чи так пишете аби писати? "Точно ".
    Перша -7.30, друга - 9.30, третя - 12.00. Йдеться про церкву Андрія.
     
  2. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Відповідь: Богослужіння, важливі події: коли, де і що

     
    Останнє редагування: 12 Березень 2010
  3. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Богослужіння, важливі події: коли, де і що

    А я пішла, за Вашою порадою, на 10.00 і служба вже йшла.
     
  4. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Богослужіння, важливі події: коли, де і що

    Нині також початок реколекцій у. ц Климентія Папи (вул. Чупринки),
    нині і завтра о 18:00
    в неділю о 10:00 завершення
     
  5. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Богослужіння, важливі події: коли, де і що

    Сьогодні в церкві Климентія розказували про таку акцію: раз в місяць будуть привозити діток із сиротинця. Просять зголоситися тих, хто взяв би одну дитинку на вихідні до себе додому, щоб вона побачила, що таке сім'я, які є відносини між мамою і татом, дітьми, бо вони такого ніколи не бачили, щоб потім, коли вони будуть створювати власні сім'ї мали цінний досвід... Хто бажає взяти дитину, треба опустити карточку з своїм телефоном в скриньку в церкві.
    Хто знає щось докладніше про це? Якого віку будуть діти, хто зголоситься - це буде одноразово, чи протягом року? Перший раз буде на наступні вихідні?
     
  6. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Богослужіння, важливі події: коли, де і що

    щось я не дуже вірю в таку "акцію". хтозна, які люди можуть зголоситися і з якою метою. Тай керівництво сиротинця хіба погодиться? Як потім тих діток позбирати?
     
  7. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Богослужіння, важливі події: коли, де і що

    Завтра в ц. Різдва Богородиці о 18:00 будуть реколекції для подружніх пар, організовує о. Орест Фредина...
    в пятницю о 19:00 в ц. Ольги та Єлизавети буде Хресна дорога.
     
  8. Urtica

    Urtica Kristelig qvinna

    Відповідь: Богослужіння, важливі події: коли, де і що

    Та то просто якесь знущання над дітьми. Це ж як цуцика взяти до хати, обігріти, дати поїсти - а потім знов викинути на мороз.
     
  9. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Богослужіння, важливі події: коли, де і що

    Дивились фільм "Діти напрокат"? Я думаю, то так задумано, щоб люди брали на вихідні, полюбили ту дитинку, а потім її всиновили...
     
  10. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Богослужіння, важливі події: коли, де і що

    Мої батьки пішли сьогодні в церкву Різдва Пресвятої Богородиці в 18 год., бо хотіли на сповідь і до Мощей, простояли 1,5 год. на вул. в черзі, а коли черга їх "занесла" всередину, то вони казали, що просто капец! Вся молодь пхалась, хто сильніший, той і проривається! Такий "безпредєл" був, що вони звідтам просто втекли (хоча ходять в ту церкву щонеділі). Нема порядку ніде, навіть в церкві! Священники закликають людей, але ніхто НЕ ЧУЄ! То навіщо тоді в церкву ходити, якщо і там хамлять.....Не розумію я таких людей!
     
  11. Hanny

    Hanny Active Member

    Відповідь: Богослужіння, важливі події: коли, де і що

    В пятницю о 18.00 починаються реколекції в Храмі Пресвятої Євхаристії, приєднюйтесь.
     
  12. Urtica

    Urtica Kristelig qvinna

    Відповідь: Богослужіння, важливі події: коли, де і що

    А якщо не полюблять і не всиновлять? Дитині потім як - почуватися виюзаною річчю? Цуциком на вихідні?
     
  13. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Богослужіння, важливі події: коли, де і що

    Стосовно вчорашнього
    то найгірше, що ті хто прийшов просто на поклони то не міг пройти до церкви :sad: ми так з дітьми приїхали і розвернулися додому...

    Хіба мощі Івана Хрестителя не завжди у Львові зберігаються?
     
  14. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: Богослужіння, важливі події: коли, де і що

    Ми теж вчора були в церкві на Сихові, людей там справді було багато.... але то пояснювали тим, що тільки одна служба була, весь день церква була закрита... Черга до сповіді велика, бо саме в часі реколекцій найкраще приступити до сповіді. Певно треба йти не на 6год, бо то багато людей з роботи йдуть.... Ми стояли спереду, бо малий сидів на сходах, то мені було дуже жарко.... а малому класно, плакав не хотів йти, бо знайшов собі принцесу.... Я прийшла страшенно стомлена тою давкою.... я вже сама не знаю як то до сповіді піти, такий ажіотаж....
     
  15. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Богослужіння, важливі події: коли, де і що

    Якщо не маєте там постійного сповідника, підіть до іншої церкви. Ажіотаж далеко не всюди.
    Я теж не люблю давки. Тому цього року зрадила своїй звичці ходити на Літургію Напередосвячених Дарів і Утреню з поклонами в храм св.Йосафата, і пішла до оріоністів. Храм новий, ще нема хору, звучить все не так гарно, але зате людей не дуже багато. І до Сповіді принаймні ввечері в середу та пятницю людей небагато
     
    Останнє редагування: 18 Березень 2010
  16. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Богослужіння, важливі події: коли, де і що

    Так, я теж вчора була ввечері в церкві Різдва Пресвятої Богородиці, ходжу туда кожної неділі, то вчора там було як на базарі! Я прийшла просто на службу, послухати реколекції, то було не можливо стояти!!! Та черга, змійкою, через всю церкву... стояла і грішила! Хочу зараз піти до мощей, надіюсь черги не буде, бо беремо ще бабцю, яка довго не зможе стояти, а хочеться, щоб і вона підійшла до тих мощей!
     
  17. Квіточка

    Квіточка Well-Known Member

    Відповідь: Богослужіння, важливі події: коли, де і що

    Дякую, УКО, я вже кілька років так і робила, що сповідатися ходила в іншу церкву, хоча ходжу саме в церкву на Сихові, але тепер я вирішила, що маємо з чоловіком і синочком відвідати три реколекції і приступити до сповіді в цьому часі, тому і переймаюся як вибрати вдалий, без черги, час...
     
  18. Person

    Person New Member

    Відповідь: Богослужіння, важливі події: коли, де і що

    Ні не завжди. Розказували в неділю історію, як вони попали на Україну і довший час зберігалися в Бережанах. В часи СССР були втрачені, а віднайшли їх у 2000 році. З минулого року, здається, їздять з ними по церквах Львівщини. До речі на наступний тиждень перевозять в церкву Андрія.
    І ще шкода, що нема у нас порядку в церкві :sad: Може це повязано з тим що багато людей приходять до сповіді раз на рік саме у Великий Піст от ще не привчилися.
    Я також ходжу кожної неділі до церкви Різдва Пресвятої Богородиці і набагато краща ситуація. Ні до причастя ніхто не пхається, ні коли з церкви виходять. Хоча пару років тому була інша ситуація.
    Ну і зрештою Сихів великий, тому й черги :)

    ---------- Додано в 23:29 ---------- Попередній допис був написаний в 23:27 ----------

    Сьогодні оголошували, що в суботу в треті годині буде благословення мощами маленьких дітей до 6 років
     
  19. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Богослужіння, важливі події: коли, де і що

    Сьогодні в церкві священник говорив, що в церкві св. Андрія будуть мощі Івана Хрестителя і раптово пропав в мікрофоні звук.:) Потім люди ще казали, що будуть служби кожен день, але я вже нічого не зрозуміла. Хто знає розкажіть будь-ласка детальніше.
     
  20. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Відповідь: Богослужіння, важливі події: коли, де і що

    Я теж була, на 10.30, а Ви коли? Їх нині на 17.30 мали привезти і будуть певно тиждень, якщо не помиляюся.