Богослужіння, важливі події: коли, де і що

Тема у розділі 'Філософські та релігійні посиденьки', створена користувачем галичанка, 13 Квітень 2009.

  1. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Богослужіння, важливі події: коли, де і що

    Я не зі Львова. Я це чула не в церкві Андрія, а в нашій місцевій церкві.
     
  2. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Богослужіння, важливі події: коли, де і що

    А далі в яку церкву передають?І ще мені говорили, що в церквах, де є мощі продають оберіг чи якусь іншу символіку яка повязана з Іваном Хрестителем, то їх після служби чи перед освячують, ніхто такого не чув?
     
  3. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Богослужіння, важливі події: коли, де і що

    Сьогодні в 19-30 в костелі св Антонія, що на Личаківській, буде Служба Божа укр мовою. Жіночка, яка приймає картки з проханнями, сказала прийти всім, хто хоче завагітніти саме сьогодні вечером, що там буде ще не знаю, бо всі дані із слів Hanny. Картки з проханням бажано подавати до 19-00.
     
  4. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Відповідь: Богослужіння, важливі події: коли, де і що

    Також хто бажає долучитися до молитви за діток, які зачаті, але не будуть народжені, в костелі св.Антонія кожен, хто бажає, може приєднатися до молитви, яка триватиме 9 місяців, тим самим ми можемо врятувати одне життя. Потрібно підійти до п.Надії, записатись на цю молитву.
     
  5. Peri

    Peri New Member

    Відповідь: Богослужіння, важливі події: коли, де і що

    Розклад Святих Місій біля Мощей Святого Івана Христителя у Храмі св.Андрія(на завтра,27.03,і28.03)

    27.03-день для представників влади,науки,освіти,медецини.Звичайно,для всіх бажаючих.
    07.30 і 09.30 - Сл.Божа з наукою місійною
    15.00 -- молитовна зустріч біля мощей і благословення малих дітей(говорилося про дітей дошкільного віку,але думається,що буде корисно і для всіх)
    18.00- Сл.Божа з наукою месійною.

    28.03 Неділя

    07.30,09.30,12.00 ---Сл.Божа з наукою місійною,віднова обітниць св.Хрещення.
    Після сл.Божої на 12.00 - прощання з мощами св.Івана Христителя.
     
  6. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Богослужіння, важливі події: коли, де і що

    2 квітня Церковні наспіви «Напіви до Плащаниці» в рамках проекту «Від тайної
    вечері до Воскресіння»
    Церква Бл. Климентія, вул. Кривоноса,1 (10.00-11.00 год)
     
  7. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Богослужіння, важливі події: коли, де і що

    Сьогодні у Кафедральний Собор Латинського обряду Успіння Богородиці привезли мощі св. Терези від Дитятка Ісус. Мощі будуть в соборі до ранку середи (після літургії о 10.00 їх повезуть до Самбора).
    [​IMG]

    Свята Тереза з Лізьє.
    [​IMG]
     
  8. Nataljchuk

    Nataljchuk New Member

    Відповідь: Богослужіння, важливі події: коли, де і що

    Дівчата підскажіть може зараз є десь святі мощі для жінок,які не можуть завагітніти?Може молитви?
     
  9. Yga

    Yga New Member

    Відповідь: Богослужіння, важливі події: коли, де і що

    Я чула про джерело св. Анни на Рівненщині (біля Почаєва).
    Там навіть у лютий мороз вода не замерзає і зберігає температуру +4. За християнськими переказами, тут колись з'явився слід стопи святої Анни, матері Пресвятої Богородиці. А згодом із того божественного сліду утворилося джерело. Багато жінок вірять, що вода виліковує жіночі хвороби, а також допомагає боротися з безпліддям. Головне в цьому процесі - пересилити себе: роздягтися та пройти босоніж кілька метрів від роздягальні до води по холодній бетонній підлозі. Проте навіть у зимовий період прочанки пірнають тут у воду з головою. Чоловіки слідують цьому ж прикладу, іноді й діти. Ті, хто не наважився на моржування, вмиваються. Та "бувалі" прочани переказують, що ніхто з охочих пірнути, на диво, не хворіє.
     
  10. Natalysa

    Natalysa Well-Known Member

    Відповідь: Богослужіння, важливі події: коли, де і що

    Я там була. Лише не пірнала з головою - це було давно.
    Заодно раджу поїхати в Почаїв - там є мощі Св. Амфілохія і Іова. Ще у нижньому храмі є печерка Св.Іова - туди можна залізти і помолитись. Я у останній тиждень посту там була - і зайшла в печерку - враження не передати:Виплакалась зі всієї душі. Ще є стопка Матері Божої. Розповідають, що Матір Божа з"явилась на горі в Почаєві - на місці теперішнього монастиря - і відбила свою стопу. Тепер там і є монастир. Опускають ранками чудотворну ікону Божої Матері. До речі, мощі кожного ранку теж відкриті.
    Моя сестра ще минулого року їздила і проживала там у гостинниці на території монастиря - там є і їдальня. Ціни дуже доступні для пересічного жителя.

    До будь яких мощей можна молитись про дар материнства. Є молитви про материнство до Богородиці.
     
  11. Strekoza

    Strekoza Well-Known Member

    Відповідь: Богослужіння, важливі події: коли, де і що

    Дівчата, можливо хтось знає. Який розклад Богослужінь у середу,7 квітня у церкві Пр.Євхаристії (Домінікани)
     
  12. Urtica

    Urtica Kristelig qvinna

    Відповідь: Богослужіння, важливі події: коли, де і що

    Дівчата, хто щось знає про мощі Св. Малої Терези, які зараз перебувають у Львові? До завтрашнього дня в Катедрі. а далі куди?
     
  13. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Богослужіння, важливі події: коли, де і що

    подивіться попередню сторінку (9)
     
  14. Urtica

    Urtica Kristelig qvinna

    Відповідь: Богослужіння, важливі події: коли, де і що

    Ото я сліпа :) Дуже дякую!
     
  15. Nataljchuk

    Nataljchuk New Member

    Відповідь: Богослужіння, важливі події: коли, де і що

    Дякую за інформацію треба буде поїхати.Якщо чесно то давно хочу поїхати,але ніяк не можем вибратись.
     
  16. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Богослужіння, важливі події: коли, де і що

    то не дуже достовірна інформація, більше на легенду схожа
    джерело Св. Анни знаходиться в с.Онишківці Дубенського району Рівненської обл.
    і то не дуже біля Почаєва, трасою кілометрів 50.

    то є місце паломнцтва і останні років 5-10 паломників все більше і більше, раніше ми їздили туди дуже часто вихідними, тепер аби окунутися треба трохи постояти в черзі.

    вода справді має +4 постійно, не замерзає, в спеку не теплішає

    та вода взагалі має лікувальну/чудодійну силу
    і їдуть туди за зціленням не лиш жінки

    хм...
    треба тричі окунутися
    рекомендують мати з собою нічну сорочку
    та немає такого, що то тільки для жінок
    люди їдуть туди за зціленням, кожен за своїм
    це можу підтвердити
    була там багато разів
    окуналася
    жодного разу не хворіла
     
  17. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Богослужіння, важливі події: коли, де і що

    Про це ви можете просити в Бога в будь-якій церкві, біля будь-якого чудотворного образа чи мощів.
    Священник розказував, що одне бездітне подружжя народило дитинку після багатьох років молитов до чудотворного образу Теребовлянської Матері Божої в церкві св Юра
    Чула, що в такій потребі вдаються до Миколая Чернецького, його св мощі є в церкві на Замарстинівській.
    Про дар материнства просять на девятницях до Божого Милосердя та св Антонія в костелі св Антонія на вул Личаківській (відправи по вівторках і четвергах).
    На бічній Личаківської є монастир з мощами преподобномучениць Олімпії і Лаврентії, які допомогли багатьом в такій потребі. Молебні відправляються в 13-00 по суботах.

    В Чернівцях є чудотворний образ "Надія безнадійних", відомий чудами народження діточок в бездітних пар.
     
  18. Hanny

    Hanny Active Member

    Відповідь: Богослужіння, важливі події: коли, де і що

    Як в святкові дні, 7.30, 9.00, 11.00 і 18.00

    ---------- Додано в 14:54 ---------- Попередній допис був написаний в 14:54 ----------

    до Храму Св. Антонія
     
  19. Smorodynka

    Smorodynka Member

    Відповідь: Богослужіння, важливі події: коли, де і що

    Незнаю, де точно будуть перебувати мощі в ці дні, але вчора священник в церкві говорив, що 8 квітня, в четвер, мощі будуть в Городку о 15.00 в костелі (Їх везуть в Мостиська)
     
  20. Ірка-Шкірка

    Ірка-Шкірка Well-Known Member

    Відповідь: Богослужіння, важливі події: коли, де і що

    Мушу уточнити: молебні відправляються в 13-00 щодня, навіть в неділю.