Бойкот російських товарів

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем whisper, 16 Березень 2014.

  1. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @jylanda це брехня. Я не пощу тут щось виключно російською мовою.
     
  2. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Не виключно, але переважно , особливо дуже ' розумні' поради щодо стосунків дуже вумних блогерш.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  3. jylanda

    jylanda занууууда

    Ну добре, з натяжкою 80% ваших відео російською, чи це щось міняє? І по темі, варто починати з себе, не користуватися рос. соц мережами, не поширювати видання та публікації і якщо дійсно обурює обслуговування чи музика російською в громадських місцях писати скарги і спілкуватся з адміністраторами, бо від дописів на форумах чи на Варті їм ні зимно ні тепло...
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    От цікаво, а чому саме мене ви так виділяєте? Тут на Посиденьках, є форумляни які говорять і пишуть тут російською (для тих хто не знав - в Правилах форуму написано що мови спілкування на Посиденьках 2 - українська та російська, кому не подобається пишіть до адміна, колись про це тут вже піднімали тему:girl_yes2:), більшість форумлян постять відео, картинки російською мовою (в "Хіхоньках", та ін. темах), повно тут дають посилання на рос. ресурси і нічого:girl_smile:. А помічаєте ви тільки мене? До речі, знаю що активні тут форумляни в соцмережах пишуть російською, постять російськомовні статті та картинки і приколи. І що? Більшість форумлянок тут зареєстровані в ВК, мають пошту мейл ру. і нічого, купують російські товари не особливо перевіряючи країну походження. Наприклад я ВК не мала, ні мейл ру та ін., вивчала тут цю тему, писала які є російські виробники, медіа та ін., і мене тут звинувачують ще? Не гарно якось :nea:.
    Про блогерш - мені люди в карму дякували, і не тільки в карму, як комусь ті відео допомогли чи пригодились, то на здоров"я :). Скоро свята, будьте добрішими, хто хоче проявити свій патріотизм - почніть з себе, не купуйте російських товарів, не дивіться російських серіалів, вступіть в спільноту "Спілкуйся Рідною", піднімайте питання про мову спілкування на форумі, в житті підтримуйте українську мову, можете не переходити на російську, якщо такі свідомі , з співрозмовниками Є багато можливостей. А писати щось тут зникає бажання, та й час це забирає :). Скоро свята, будьте добрішими. Всім удачі :girl_smile:
     
    Останнє редагування: 22 Грудень 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    Розсмішили)) про мову, хто тут нею пише чи в житті спілкується, не пише, як його дратує звучання москальської музики, при тому активно просуваючи при цьому російськомовні сайти і поради. Якийсь дисонанс . Правильно ви написали, що почніть з себе.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  6. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    І будьте певні на російську ніколи не переходжу, до чого такі дурниці писати, якщо цитуєте особисто когось.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    І я не особисто до вас писала)) В кінці кінців, Україна офіційно торгує з Росією, тому тут питання власної ініціативи.
     
    Останнє редагування: 22 Грудень 2016
  8. jylanda

    jylanda занууууда

    Та йой я вас не виділяю, просто відреагувала на вaш допис, бо давно помітила відео. А щодо того якою мовою спілкуються форумлянки поза форумом, то я не знаю, оскільки не маю ні часу, ні бажання слідкувати за кимось. Ті дівчата, які пишуть на форумі російською, не йдуть жалітися щодо використання рос. мови в громадських місцях. Як я вже писала, кожному слід починати з себе. Ну і щоб потім часом ніхто не казав - серіалів не дивлюся, контакти та мейл.ру не використовую, музику не слухаю;)))
     
    Останнє редагування: 23 Грудень 2016
  9. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Ті інші форумляни не пропонують бойкотувати Антошку через російську музику. ;-)
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Багато форумлян підтримали) Отак випадково звернула увагу на це в магазині і тут написала) Значить людям це не байдуже :girl_smile:
    Та я ж не пишу що "не можна" чи "обов"язково треба")) Теж не все вдається з того що написано. Так що то дійсно, діло вибору. Всім спасибі за дискусію :girl_yes:
     
  11. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Повністю підтримую!

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Напевно у цю тему. Ось як обслуговують українською мовою у магазині "Колінз" (поширена мережа). Час робити висновки, як ставляться до державної мови і мають її "десь далеко", ось до чого довела та толерантність до російськомовних. А в нас люди люблять бути такими (і оцей синдром меншовартосні, ще з совітських часів), а російськомовним то добре, вони ж впевнені що їх "і так паймут".
     
  13. marianast

    marianast Well-Known Member

    Чо? Толерація в Сумах? Ви там були? Хай би ше подібне відео в Харкові зазняв.....
    От не розумію я таких провокаторів. Є претензії до продавця, їх варто озвучити адміністратору, записати в книгу скарг, в разі ігнору з боку магазину-скарга в захист прав споживачів. То якби він хотів щось змінити і чогось досягти. А так для відоса можна і дівчину подражнити.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  14. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    А Суми і Харків що, не Україна?:girl_impossible: Коротше, не дивно що в нас така ситуація в країні сталась. Та ж повно людей які розмовляють українською там, і в Дніпрі. А з Харкова ТНМК, до речі, які укранською чудово співають, ще момент: за останніми статистичними опитуваннями рідною мовою назвали українську абсолютна більшість наленення всієї України. І звичайно, що всі там її знають і чудово розуміють (бо ж і а школі вчили), і та лівчина з аідео знає. Але просто не хоче в магазині (тобто на роботі) обслуговувати державною мовою. Це результат того руцкого ТБ яке транслює тупі руцкі серіали і передачі, слухання таких же радіостанцій. А скільки такого,що вдома говорять українською, а "на людях" руцкою? При чому це "для показухи":girl_crazy:Це все очевидно:girl_smile: А ми ще дивуємось звідки ватники на Сході взялись...
    Я і з донеччанами корінними спілкувалась, і люди там прекрасно володіють українською :girl_yes2:
     
    Останнє редагування: 17 Січень 2017
  15. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Supernatural так про все і ні про що. Величезна частина України зрусифікована давним давно, і не за один день, і не за один рік. Ситуацію треба сприймати такою як вона є і не чекати, що ті люди стануть україномовними одномоментно. Школа в них теж дуже відносно українська, школа з натяжкою українська вже в Києві.
    Є одиниці, яким вистачило свідомості і сили перейти на українську і щоб їх ставало більше до них треба ставитись з розумінням. Напор породжує протидію і загострює протистояння.
    Моя харківська подруга з українською мовою все життя стикалась мінімально. Толку з того уроку української в школі, як на перерві все і всі розмовляють по російськи? То абсолютно інакший мовний клімат і ті люди не винні в тому, що вони в ньому виросли. Для загального розуміння катнітся в Рівне, вже там стає зрозуміло, що Львів то далеко не показник.
    Я хочу щоб українською говорила вся країна, але я розумію, що тиск, та ще й в такій потворній і скандальній формі, результату не дасть
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Ніхто не каже саме в такій формі з усіма такими говорити. Але є закон, і за законом обслуговувати, спілкуватись в установах, в освітніх закладах повинні державною (тобто українською) мовою. Крапка. А та дівчина не те що не знала, а якраз казала, що знає і розуміє українську мову, але переходити на неї не збирається. Ви теж так робіть з російськомовними І мали такі в носі всі АТО, війну, державу і т.д., бо все якраз з малого починається. І так, все так і буде продовжуватись, поки буде таке телебачення, двомовні програми (вже всюди з того сміються, що як на дурнів розраховане - ні те, ні се), такі радіо, і таке навчання мови, літератури і культури у школах. І будьте певні, в абсолютної більшості таких "малоросок" як та з відео, баби-діди, а прадіди то точно були україномовними :) Виняток -якщо предків навезли совєти з Рассєї колись, бо ж місцевих винищували і масово старались "розбавити" народ:girl_yes2:. Але це тут вже точно офф. Більше тут писати не бачу змісту, нехай просто кожен зробить собі висновки .
     
  17. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Я не захищаю російську, але і не підтримую поширення таких відео. Не з тої сторони підходять до популяризації української мови. Ой не з тої... Хай би спокійно пояснив, тоді можливо і отримав те, що хотів. Не бачу нічого негідного в її поведінці. Не вважаю за необхідне опускатися до образ в цьому випадку(що зробив той хлопчина).
    Вона обертається в середовищі російськомовних і більшість покупців, якщо не всі, розмовляють на російській в цьому регіоні. І це правда життя. а не те, що має бути чи є на папері.
    Вона такого не казала і вкінці перейшла на українську. Ну і йому запропонували обслуговування державною мовою інший покупець. Але не справа в цьому, він вже знайшов жертву і нагло почав її знімати і тролити, провокувати на скандал, а вона відповідно дистанціювалася і перейшла у захист. Це природньо(щодо поведінки).
    Так і роблю :girl_yes2:.
    От не розумію чому вона винна у своєму походженні? Адже його не вибирають.
    Точно- точно?:acute: Бо з її імені не скажеш про українські коренні...
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. marianast

    marianast Well-Known Member

    @Supernatural от чесно, те що ви пишете ні в які ворота не лізе, святе з грішним в одній купі.
    Я реагую на обслуговування російською мовою так як вважаю за потрібне - викликаю когось з адміністрації, прошу замінити консультанта чи продавця на такого, який надасть послугу державною, записую скаргу, вказую, що обслуговування іншою мовою є неправомірним і т.д. Нещодавно мала такий випадок в Просторі. При тому образ і скандалів намагаюсь уникати. Мені самій не приємно це робити, але я розумію, що таким чином можна добитись бажаного результату. А можна просто на форумі поскаржитись на Антошку, мережі магазинів фіолетово на наш форум.
    Давніше мала дуже неприємний інцидент з покупкою квитків на матч Шахтаря, там мене відмовились обслуговувати українською категорично.
    І т.д.
    Історію знаю, люблю. Очевидно значно краще вас) У вас історія України очим галичанки, без варіантів)))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  19. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Помиляєтесь :) Звичайно, про те що не подобається в магазинах роблю зауваження.
     
    Останнє редагування: 17 Січень 2017
  20. marianast

    marianast Well-Known Member

    Ну то таке, кожному свій рівень. Але мовне питання не має вирішуватись з-під палки. В нас достатньо ліній розколу, на яких політики грають безжально, навіщо їм допомагати такими відео і такими коментарями до нього.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1