Бойкот російських товарів

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем whisper, 16 Березень 2014.

  1. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    З ФБ (Варта), про ТЦ "Вікторія гарденс". Нє, ну що тяжко в рублях ціну прикинути?)
    Volodymyr Goy - Не "Яндекс.Таксі" єдиним. В ТЦ "Victoria... | Facebook
    Не "Яндекс.Таксі" єдиним. В ТЦ "Victoria Gardens" в одному з магазині продають речі з цінниками, на яких вказана валюта країни-агресора та жодного маркування українською.
    [​IMG]
     
  2. Mylnyk

    Mylnyk Member

    @Supernatural глоирия джинс то російські джинси . А чи перестали ви користуватися Київстаром що на 50% Російський ? і Vodafon = МТС = 100% російський і Лайфом Ахметова який підтримує торгівлю з окупованими територіями і збагачується на ній ? Або Вегою=фарлепом інтернетом від Ахметова ?
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Ті хто за цією темою слідкує про це все давно знає і намагається максимально уникати російських товарів і послуг :girl_smile: Кожен робить все від нього залежне) Джинси тої фірми тої не купую і не збираюсь, і тими компаніями що ви згадали не користуюсь, тут про це вже писали.
     
  4. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Не захищаю, але пару разів в той магазин заходила і ні разу не бачила, щоб цінники були у рублях, завжди тільки у гривнях.
     
  5. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @AdFeja фото з Варти, значить таке десь попалось.
     
  6. Tropikanka

    Tropikanka Active Member

  7. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Знову такий неприємний випадок, цього разу у Дніпрі :girl_mad:
    У Дніпрі багатодітну вдову кіборга побили в магазині за українську мову
    Багатодітну вдову кіборга побили в магазині у Дніпрі за українську мову та вирвали з вуха сережку з тризубом, йдеться у сюжеті ТСН.16:45.

    Овдовіла мати п'ятьох дітей Ганна Счасна прийшла до магазину по червоні та чорні стрічки - з них родина робить обереги солдатам. Проте придбати їх не вдалося. Продавчині не сподобалася мова, якою Ганна до неї звернулася.

    "Вона бере ці стрічечки, згрібає з прилавка і ховає їх на стелажі. І каже: йдіть звідси! Я дістаю телефон, кажу: ви хочете сказати, що ви не будете мені продавати товар, тому що я розмовляю українською? Так! Пішла геть звідси", - розповідає Счасна.

    Магазин одразу зачинили, не зважаючи на робочий час. Власниця сусіднього ательє розповідає, що Ганну за косу витягли з магазину, розбили телефон.

    "Люди не розуміють української мови, не хочуть спілкуватись українською мовою, тому жінка відстоювала, і сталась на цьому фоні бійка", - каже власниця сусіднього ательє Олена Шульга.

    Ганна викликала правоохоронців, розбиратися на місце приїхав російськомовний наряд поліції.

    "Вони зауважили, що за законом мають право говорити "тією мовою, якою зручно". А далі пішла процедура складання протоколів. Вони зі мною спілкувались, а ця жінка тим часом пішла, вони навіть не знали ані ім'я, ані прізвища її", - пригадує вдова.

    Червоно-чорні стрічки для їхньої родини мають особливе значення - це колір прапорів, під якими воював їхній "Сім'янин". Вдома вони всюди. Як реліквію тут зберігають кожну річ Андрія Широкова, який загинув три місяці тому в боях на Світлодарській дузі.

    Його заплічник Ганна береже як найдорожче і спеціально не розбирає, аби "залишився запах".

    Три роки тому батько трьох рідних та двох усиновлених дітей пішов воювати не за нагороди. У коробочці поруч із шевроном лише одна, волонтерська - за оборону Донецького аеропорту.

    7-річні Микола та Олексій знають, за що нагородили тата. Розповідають, що війна - це дуже страшно і дивуються, чому тати їхніх друзів не пішли.

    Найменший, 4-річний Ілля, найбільше схожий на батька. Одразу після його загибелі у хлопчика почалися проблеми з мовою. Під час мовного конфлікту він був у крамниці разом із мамою - і знову сильно перенервував.

    Ганна розповідає, що кілька разів різні люди пропонували їй зам'яти скандал. Але жінка переконана, що родина має продовжувати боротьбу свого загиблого солдата - за Україну в Україні.

    "Мій чоловік загинув не за те, щоб мене і всіх українців принижували, казали "Пішла геть звідси, я як хочу, так і поводитимуся в Україні, і ніхто мені не указ", - каже Счасна. Більше читайте тут: У Дніпрі багатодітну вдову кіборга побили в магазині за українську мову
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    "Ты что дурочка? Русский выучить не можешь?": У Харкові покупці повстали проти української в супермаркеті
    "Ты что дурочка? Русский выучить не можешь?": У Харкові покупці повстали проти української в супермаркеті
    Покупці одного з супермаркетів в Харкові обурилися переходу продавців на українську мову. Про це пише місцеве видання "Город Х", передають Патріоти України.

    "Нещодавно нам надійшла з Києва вказівка: всі фрази, які говорять касири, типу "Картка є? Пакет потрібен?"- говорити українською мовою. Персоналу, звичайно, незвично, але діватися нікуди. Здивувало те, що нововведення викликало хвилю обурення у покупців", - розповіла співробітниця магазину Тетяна.

    За словами дівчини, постійні покупці з когорти інтелігентних підходили з квадратними очима і цікавилися: "А що це у вас українською заговорили?". "Були і відверті хами з реакцією "вали в свою бандеровщину","Ти що дурненька? Російську мову вивчити не можеш?"(привожу дослівно). Навіть скарги в жалібну книгу писали. Якщо чесно, ми такої реакції не очікували", - підсумувала Таня.
    [​IMG]

    Хто ще за двомовність в Україні і думає що неважливо якою мовою спілкуватись просто почитайте це, пише журналістка з Києва Українська журналістка заступилася за Олега Скрипку. Її пост підкорює Мережу - Золота середина
     
    Останнє редагування: 25 Квітень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  9. Malvochka

    Malvochka миється в бані

    Порошенко дозволив заблокувати "Вконтакте", "Одноклассники", "Яндекс" і mail.ru
    Порошенко дозволив заблокувати "Вконтакте", "Одноклассники", "Яндекс" і mail.ru
    Президент Петро Порошенко підписав указ про введення в дію рішення РНБО про застосування економічних та інших санкцій до низки російських компаній
    Про це повідомляє прес-служба президента України.

    "Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)", - йдеться в документі.

    До списку таких компаній потрапили, зокрема ТОВ "Мэйл.РУ ГРУП" (ООО "Мэйл.РУ ГРУП"), ТОВ "Вконтакте" (ООО "Вконтакте"), ТОВ "Яндекс" і ТОВ "Яндекс.Україна".

    "Заборона інтернет-провайдерам надання послуг з доступу користувачам мережі Інтернет до ресурсів сервісів "Mail.ru" (www.mail.ru) та соціально-орієнтованих ресурсів "Вконтакте" (www.vk.com) та "Одноклассники" (www.ok.ru)", - йдеться в переліку обмежувальних заходів.
     
    • Подобається Подобається x 7
  10. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Мені це нагадує закони 16 січня.((
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 5
  11. marianast

    marianast Well-Known Member

    А як вони технічно це зроблять? Не знаю, але не вірю.
    Особисто я рада буду якщо їх в Україні не буде. Але хотілось би щоб народ сам перестав користуватись російськими сервісами, відвідувати концерти всяких перебіжчиків безпринципних, захотів вивчити державну мову.... а то все як овець копняками женуть... Від того і осадок, хоча жодним з сервісів не користуюсь уже давно.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 2
  12. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    А мені здається, що це знову якась приманка, перед поганою новиною, щоб відволікти увагу.

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  13. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Технічно це зовсім нескладно зробити. Така практика в світі є вже давно: от, до прикладу, фейсбук в окремих регіонах Китаю, вікіпедія і букінг в Туреччині. Хоча завжди залишаються проксі-сервери. Але загалом це рішення позитивне, давно пора було.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Народ мав на це декілька років.
    Я б взагалі трохи інакше поставила б питання. Ніхто нікому нічого не забороняє, просто на території саме України ці сайти є недоступні. Якщо комусь так важливо ними користуватись, будь-ласка. "Чемодан, вокзал, Росія". Кожен має право вибирати те, що хоче.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  15. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Закони 16 січня теж не забороняли, якщо так ставити питання. Просто на території України заборонялося збиратися по троє. Їдьте за кордон і там собі збирайтеся...
    Справа не в сайтах, а в самій забороні.
    Не так давно ми ржали над Росією, що їм щось там в інеті заборонено.
    І в СРСР було заборонено бібісі слухати...
    Як на мене - це хибний шлях.
     
    Останнє редагування: 17 Травень 2017
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  16. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    image.jpeg
    Назад в СРСР.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  17. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Ну про заборони та свободу вибору можна дуже багато говорити. Візьмемо той же гососексуалізм. Але є якісь моральні принципи. Коли у країні війна, то якось не альо користуватись їхніми мережами. Не бачу трагедії. Є ж альтернативи. Ну але дуже часто людині важко поступитись власною зручністю. Ну і може мені особисто так легко, бо я тим всім принципово ніколи не користувалась.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  18. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    1С є пристойна альтернатива? Що мають робити фірми, які купили програму?

    Крім того, я ж не про мережі. Я про сам факт заборони. А що гомосексуалізм? Силою в гомосєкі не тягнуть. Як і в однокласники. Гомосексуалізм в СРСР був заборонений. Варто заборонити знову?

    Моральні принципи? В центрі Львова працює Сбербанк, як і по всій країні, магазини напхані російськими товарами, російські товари рекламують по телебаченню, а кінці кінцій фабрика Рошен в Росії... Ну але ж це все приносить гроші.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  19. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Фірми нічого не мають робити. Почитайте текст указу про характер санкцій щодо 1С.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Ага, всі важливі питання вже вирішені, війна закінчилася, давайте нарешті займемося демократією. Дістало вже це окозамилювання, ігнорування справді важливих питань та вирішення економічних проблем. Народу треба про щось говорити. Нащо кожен день згадувати скільки сьогодні загинуло молодих хлопців, чиїхось чоловіків і синів. Давайте поговоримо про ВК та ін. Відвернемо увагу.
    Зрештою що дозволено королю - не дозволено челяді. Чи як там та приказка звучить...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2