Бойкот російських товарів

Тема у розділі 'Що у світі чувати?', створена користувачем whisper, 16 Березень 2014.

1. Magnoliya

Magnoliya Well-Known Member

вона вже закрита, якщо не помиляюсь декілька місяців.
    А те що поступово те все викорінюють то є добре!
    --- дописи об"єднано, 17 Травень 2017 ---
    що ви особисто зробили для України? Все починається з себе і не треба кивати на владу.
    Є купа ресурсів і ГО які допоможуть вам допомогти можновладцям виконувати свою роботу якісно.

А на дивані сидіти і нити то легше всього

• Зе бест! Зе бест! x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  2. Bulavka

Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

А то вам треба відчитатися, що зробив для України чи назагал? Будемо "мірятися піськами", хто що зробив? Звідки ви знаєте, хто сидить на дивані, а хто ні?

Про себе я не писатиму. Я напишу про іншу людину.

Я особисто знайома з лікарем, який всі ці роки добровільно їздить в зону АТО. Витрачає на це свої відпустки, бере за свій рахунок. У вихідні навчає інших надавати допомогу і сам вчиться військовій справі.
    І, уявіть, він сидить в однокласниках. І його, певно, теж хтось вважає ватою, бо в нього на сторінці не написано, що він робить для країни.

• Подобається Подобається x 7
  3. Happy Fiancee

Happy Fiancee Well-Known Member

До чого це питання?
    Якщо так цікаво, то я свою роботу виконувала. І не просиджувала штани в офісі, а таки працювала (зараз в декреті). Чим не на благо країни?!
    О, і до речі мій пост був цілковито саркастичним, а не з ниттям.

• Подобається Подобається x 2
  4. Rodionochka

Rodionochka Безнадійна оптимістка

Ну тоді давайте вже повну свободу, особливо засобів для промивка мозгів. Спочатку вернемо російські канали, ну і серіали про доблесну російську армію та ментів. А чого - свобода, кожен сам хай вибирає, що йому дивитись.

--- дописи об"єднано, 17 Травень 2017 ---
    А якщо він пересяде у фейсбук, то що станеться? От чесно, не розумію ті соплі за соціальними мережами.

• Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  5. Rodionochka

Rodionochka Безнадійна оптимістка

І ще хотіла написати про укрмовну музику. Зараз на радіостанціях конкретно поменшало російськомовної музики, на відміну від укр-мовної. Може ще не все чудово, але розвиток вже є, і є непогана музика. І тут теж трохи примусово збільшили % нашоі рідної мови. І мені це дуже подобається. Ну але де тут про свободу вибору?

• Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. KAPUCHINKA

KAPUCHINKA Well-Known Member

І я не розумію тих соплів, про ті соцмережі і подібне треба було ще в 14 році забути. А про свободу, було б менше тої " свободи" надавали б без суду і слідства кільком сепаратюгам по печінках, кількох би посадили, то гляди б і війни ре було б. А то розігнав десь мер шабаш сепаратистів. В соцмережах сморід, йой як негарно, незаконно, не по-європейськи, ох і ах. Люди, ви шо? Вам подобається рідних в АТО відправляти? Та проти них їхніми ж методами треба, вони інакше не розуміють.

• Подобається Подобається x 4
  7. Patty

Patty In Love

Щодо вк і ок, то їх заборона виконала своє головне завдання — резонанс, суперечки і демонстрацію діяльності в справі захисту національних інтересів. Маса заходів робиться «по пунктах» і таке враження,що розтягнуто (деколи дивовижно затягнуто) в часі на періоди, коли треба розігріти суспільство і показати, що «є ще порох», є чим крити пагАнця Пу. От зараз така ідея народилася... Кому сльози за вк, кому торжество справедливості. Але , як на мене, «то все фігня, то все до...», по суті на східному фронті (та й в неті навряд чи, є ж ще фейсбук, на якому теж повно вати, може, правда, тихішої )) нічого не міняє, але привід подискутувати, поаплодувати чи пообурюватись є.

Останнє редагування: 17 Травень 2017
    • Подобається Подобається x 3
  8. marianast

marianast Well-Known Member

Знаєте , мало кому подобається, коли йому забороняють. Я не користуюсь жодним з заборонених, але сам факт табу мені не сподобався.
    І подача така цікава, дійсно хотіли викликати резонанс в суспільстві.
    ВК абсолютно ігнорував інтелектуальну власність, авторське право. Одна з причин чому я звідти забралась, ще до війни. Також там не було жодної цензури, писали і заливали що хто хотів і ніяк воно не регулювалось.
    Ну і я добре пам'ятаю коли всі новинні стрічки писали, що Дуров продав свою частку ВК через надмірне втручання рос. спецслужб. Давно це було.
    До чого це я - багато є причин і підстав позбутися ВК вже давно і не дражнити людей словом "заборона". Наче скандал роздмухують. Подали би інформацію якось " Україна закриває доступ до мережі ВК через несумісність з чинним законодавством... і т.д" і обійшлось би мінімальним срачем.
    Київстар вже ВК заблочив.

• Погоджуюся Погоджуюся x 4
    • Подобається Подобається x 1
  9. ГаЛоЧкА

ГаЛоЧкА Well-Known Member

І я не розумію тих соплів за вк.ок. як тіки почалась війна ...тоді всім в ідеалі тре було полишити ті соцмережі. ..але ж в нас як.. моя хата скраю я нічо не знаю.. а людей то он скіки загинуло.. .я давно їх покинула..хоч і клієнти там були і давні знайомі.. і зараз я не розумію того плачу.. пропаганда якась чи шо..

• Подобається Подобається x 4
  10. Kohaju

Kohaju Well-Known Member

А я не розумію дівчат, які про патріотизм розмовляють, але сидять в соц мережах країни, з якою де-факто війна. Кожна з них робить запит на доступ до ваших фото, камери, списку контактів. Ну, але кому ми потрібні, так? Крим Російський теж здавався брєдовою ідеєю в році скажімо 2011. Заборона на рівні інтересів безпеки, передусім інформаційної, що в тому погано? До чого тут чиїсь бізнеси закордоном? Хіба мова зараз про це?

Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk

• Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  11. marianast

marianast Well-Known Member

Ну, скажімо, батальйон Азов є лише ВК , фейсбук їх блочить. А вони і словом і ділом патріоти, хіба ні? Не все вже аж таке чорне і біле, ВК теж величезний майданчик для пропаганди, української в тому числі.

• Подобається Подобається x 2