Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Кольорова, 13 Червень 2011.

  1. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @VERO, ой я не вказала) це не цього року)
     
  2. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Ми зараз відпочиваємо в Кранево, спека +33, вода тепла, вибрали цю місцевість як економ відпочинок, простенький готель, великою компанією вибралися, і тому що скраю Болгарії, далеко не треба їхати. В 5 ранку вже були на місці. Цього разу їхали автобусом, де зустрілися з Танею і Лесею з прокату костюмів Нірка)).

    Надіслано від мого V370, використовуючи Tapatalk
     
  3. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Наші бабусі вже другий рік возять Сашка і Настю в Св. Влас SEA FORT CLUB. Задоволені на всі сто. Закритий пляж, величезна зелена територія. Море басейнів різноі величини. Все, що потрібно бабусям з внуками.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    А як дітки дорогу переносять? Це ви ж їдете автобусом/машиною, а не авіа, правда?

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  5. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Минулого року машиною іздили, цього року автобусом. Моім малявкам не важко і не скучно. Сплять, ідять, бавляться. Бабусям в автрбусі трішки з хребтами важкувато.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Зараз відпочиваю в цьому туристичному містечку, сказати що задоволені, то нічого не сказати. Їздили на сонячний берег- взагалі не сподобалось (зрозуміло що в порівнянні з св. Власом). В Св. Власі не так багато дискотек, але це не проблема 15 хв на автобусі і ти вже живеш клубним життям. Природа тут неймовірна, з однієї сторони море, з іншої гори. Багато вільного простору, чисто. Вперше в житті побачила як спеціально виловлюють в морі медуз(є спец люди, які кожного дня слідкують за чистотою моря на ГРОМАДСЬКОМУ пляжі).
    Одним словом Св. Влас-місто для сімейного спокійного відпочинку.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. onebyone

    onebyone Well-Known Member

    Ви в готелі чи апартаментах ? Які тут ціни ?


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  8. VERO

    VERO Well-Known Member

    Літаком в Болгарію летіти зовсім не вигідно. Туреччину можна дешевше виловити з все включено. (Ми за 4чол. 950дол заплатили за горящий тур на 9днів в хороший готель і дуже задоволені).
    Якщо їхати машиною в Болгарію, то я б виїзджала біля 16год., робила зупинку/прогулянку в Чернівцях. І тоді вже їхати з мінімальними зупинками до місця призначення. Якщо водій добре переносить нічні поїздки. Дітям треба забезпечити гаджети (і зарядку). Ми маємо автомобільний телевізор із зарядкою від прикурювача. Записуємо перед поїздками нові мультики.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    відпочивала в готелі, замовляли ще в квітні, то на 2-ох за все включено на 10 днів на морі заплатили 720 євро (у вартість не включено візи). Ціни в готелі значно вищі, якщо їхати самому (скільки не памятаю, просто кинулось в очі що відпочинок в тому готелі без тур оператора обійшовся б дорожче), за знімання житла не вкурсі, але було дуже багато вивісок про вільні кімнати\номери (ціни на жаль треба було іти питати).
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Дівчата, спокушає мене ось цей варіант. В Болгарії була останній раз 20 :girl_haha:років тому в Несебрі і Сонячному березі Дискотеки і розваги нас не цікавлять - головне спокійний відпочинок. Хтось минулого року там був?

    [​IMG]
     
  11. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @Hermi , ану ходи сюда. Розкажи по скільки лев, чи там в євро розрахунки? Скільки коштує вечеря, скільки пляж-шезлонги. І, кажуть, на виїзді з Св. Власа є якийсь великий супермаркет. Скільки коштує автобус до Несебра.
     
  12. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    євро у Св. Власі точно не котірувалось, точний курс не пам'ятаю, ми мали євро, то міняли 1 до 2 (то так грубо, чесно я не згадаю).
    так, там є величезний супермаркет навіть з українськими продуктами, ціни помірні (там не величезна площа, але можна купити все що подобається від їжі до каструлі), та взагалі там з магазинами не проблема, навіть в центрі можна було купити продукти. За ресторани нічого не скажу, я їздила на "все включено" і ми там об'їдались, навіть якщо ішли на пікнік, то брали з свого ресторану.
    За шезлонги...ну там така ситуація, багато пляжів належать готелям і треба через чужий готель іти, вартість шезлонга вроді 8-10 левів (вхід на пляж безплатний), але є непоганий громадський пляж (ми там завжди були). Пам'ятаю що оренда парасольки майже була така сама що і вартість парасольки ;)
    здається 2-3 леви, досить бюджетно.
     
  13. flame

    flame невгамовний експериментатор

    то за 1є виходить 2 лева? Правильно я зрозуміла.
    такий знайшла. То він? 10хв хотьби від того готелю.
    [​IMG]
    --- дописи об"єднано, 12 Квітень 2017 ---
    та думаю купити ту парасолю по прильоту. З дому свою в літак не вийде взяти.:girl_haha:
     
  14. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    один із громадських...є більший і без такого урвища (п.с. ти не бачила мої фото у фб?). а де саме твій готель знаходиться? Я була в маконі.
    так.
     
  15. flame

    flame невгамовний експериментатор

    він ще не мій. Ще не встигли забронювати. Завтра спробуємо впіймати цей варіант. Мене переліт дуже спокусив - 1.5 год і я вже на місці, а не теліпаюся добу автобусом.
    Це останній готель в СВ Влас, на виїзді до СБ. Пишуть, що відразу біля зупинки.
     
  16. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    якщо виїзд з Св. Власу співпадає з тим великим супермаркетом, то все ок, до гарного пляжу іти 10 хв, а отой що на фотці - то відразу під готелем.
    п.с. те що показує гугл мепс то трохи застаріла інфа, там все більше забудовано, але та частина ще є не так густо забудована, і якщо іти впротилежну сторону від моря є гарне місце для шашлика (гора\ліс і шикарний вигляд на море і весь С.В.)
     
  17. flame

    flame невгамовний експериментатор

    ну я так розумію, що мені треба зранку хапати той варіант і не думати. :girl_in_dreams:
     
  18. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    Той скпермаркет, то не Меркурій, часом? Ми минулого літа були у СВ в Роял Палм.
     
  19. marianast

    marianast Well-Known Member

    А звідки переліт? Я так розумію прилітаєте в Бургас, а звідти як? Надають трансфер?
     
  20. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    так, саме він.
    ти тільки добре дивись що там включено у вартість, а що ні...Якщо то та пропозиція, що ти десь вище кидала, то це дуже-предуже дешево.

    Мене багато знайомих віждмовляли від Святого Власу, аля то для старих бабусь, там нічого нема і блабла. Я їхала з умовою що там є море, гарні умови в готелі і хавка...Там де я була, то можна вже навіть і без моря відпочивати. 2 басейни хлюпатись +спортивний басейн, а годували ну просто на відбій, + обслуговуючий персонал не рахував ложки, скільки ти кидаєш, а навпаки "а може Вам лоточок дати?" (ми збирались в гори і хотіли перекус взяти). Оль, там де ти будеш то трішки відшиб (деякі території не забудовані) +дорога до СБ (я пішки один раз ходила в СБ, пару разів їздили, там я відпочивати б точно не хотіла). 15 хв в одну сторону - маєш цивілізацію Св. Власу (приватний яхт клуб\ і ціла вулиця магазинчиків\ресторанчиків і шакарних готелів), 20 -30 хв пішкарусом в другу сторону - СБ. В одну сторону від готелю море, в іншу гора покрита лісом (в мене готель на підніжі тої гори був).
    Їхати автобусом туди то трохи є...Мене аж трясло, що всі майже повиходили, а я ще 3 години теліпаюсь, але там було значно тепліше ніж в Золотих пісках. Мене одне що напрягає що в червні там ще певно не поплаваєш...
     
    • Подобається Подобається x 1