Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Кольорова, 13 Червень 2011.

  1. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    я вже не пам'ятаю)))
    на 3-х 300 з чимось євро/10 днів
    кінець липня
    --- дописи об"єднано, 19 Квітень 2017 ---
    я теж читала погані відгуки, але насправді в нас було все ок.
    Рекомендую настійливо нагадувати при потребі, що прибирати номер мають щодні і папір туал. класти і косметику в ванній.
     
  2. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Щось цього року мало збираються в Болгарію :)
    Трохи оживлю тему.
    Дівчата, чи був хтось в Несебрі? Які маєте враження?
    Я не хочу шумного міста за рахунок дискотек, але я хочу, щоб було де погуляти. Були ми у Сонячному Березі, то там нема, де погуляти. Тобто походити можна, але то ніякої природи, краєвидів, ніякої краси. Тому подумала за Несебр, можна перейтись в старе місто. Що скажете?
    Може одразу і порекомендуєте там готель, було би файно, щоб зісвоїм пляжем.
     
    Останнє редагування: 24 Квітень 2017
    • Подобається Подобається x 1
  3. flame

    flame невгамовний експериментатор

    була. майже 20 років тому:girl_haha: Там надзвичайно. Цього літа освіжу враження в другій половині червня. Якщо Ви збираєтесь пізніше - задавайте запитання, все розвідаю.
    З Роял Палмом пролетіли-не підтвердили нам бронь готелю. Сьогодні прийшло підтвердження на Sunny Victory Сонячний Берег.
    І мабуть добре, що не підтвердили, бо відгуки реально дуже суперечливі були про Роял Палм. А про Санні Вікторі є набагато менше, але кардинально відрізняються - середній бал 8 з 10. На скільки я зрозуміла з відгуків в Тріпедвайзері , цей комплекс продавали тільки для Британії та Ірландії. Трошки дальше від пляжу ніж Роял Палм - не 200, а 400м і на 50Є дорожче, але в плані сервісу виглядає на порядок вище. В апартаментах комплектація краща і ВІФІ безкоштовний. До центру СБ кілометр. На території 2 басейни, ресторан, бар, пекарня (пишуть, що найкраща в околиці). І то добре, що до пляжу 400метрів - пекарня не так вилізе боком:girl_haha: До Аквапарку в СБ 1.4 км. До Несебру 6 км.
    Ну, подивимось.:girl_crazy: Ще треба рознюхати скільки до винярні:girl_haha:
     
    Останнє редагування: 24 Квітень 2017
    • Смішно Смішно x 1
    • мімімі мімімі x 1
  4. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Ми в Несебрі гуляли в 2011 році, класно, затишно, атмосферно. Але тільки гуляти, нам вистачило одного дня, щоб облазити усе старе місто. Кожного дня там гуляти, то задуже... Пляжі на острові паршиві, маленькі, колючі, море було не чищене. Ми приїзджали гуляти з Равди, це наступне село за Несебром. Їхали громадським транспортом.
    IMG_1103.JPG IMG_1102.JPG IMG_1063.JPG
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. rgim

    rgim New Member

     
  6. Raven

    Raven Мама малятка

    А не хочете в Помор'є. Там затишніше і здітьми є де погуляти. І до Несебру-Созополя часто автобуси їздять. Саме місто чисте.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Ya Nata

    Ya Nata Well-Known Member

    Дівчата, і мені того року хочеться в Болгарію . Не була ніколи.
    Цікавить такий відпочинок : тихий -сімейний, вода , сонце , спокій... пісочок.
    Бюджетний. Готелі певно - ні. Готуватиму сама ))) Може хто жив в приватному секторі ?
    Нас четверо - двоє дорослих і дітки - 12 р і. 10 р. Думаємо чим їхати - автобусом чи власним авто ? які плюси - мінуси?
    Які ціни на продукти ? проживання ?
    Буду вдячна за будь-яку інформацію і пораду.
     
  8. petrywka

    petrywka Well-Known Member

    В готелі теж можна самому готувати)
    Берете номер з кухнею.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    то від Вашого бюджету залежить.хоч діти вже досить дорослі, залежить яку ціну Вам дасть перевізник.
    а на авто - то ціна просто рахується + бензин в 2сторони+страхівка+мито за дороги.
    на наше авто менше 220-230 є в 2 сторони не виходило.
    ви проживання можете погуглити.
    апартаменти ( коли є і кухня , і наприклад спальня+диван, тобто 4 місця) в липні серпні -40 є думаю точно
    без кухні -дешевше, або шукати щось з і спільними кухнями ( переважно єж такі варіанти де кухні винесені на ганки, веранди і тд).
    продукти - в магазинах молочки повно, випічка є. мясо доступно. базарні ціни на овочі фрукти будуть по різному - залежно від сезону щос ь дешевше щосб дорожче. виноград в кінці серпня, наприклад, коштує копійки)
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    ну то вже як де. Я відпочивала у Святому власі, там багато готелів зроблені як квартири і виставленні на продаж. Ми замовляли дабл стандарт+харчування, поселили в 4-рьох кімнатну квартиру (2 кімнати були закриті на ключ) з 2-ма балконами, одна кімната як спальня, інша - величезна кухня студія з технікою (точно були: плита+духовка, чайник, тостер, пусодомийка). Хоч ми жили в 2-ох, там спокійно могли жити дві сім'ї. В номері було велике ліжко, розкладний великий диван, розкладний диван книжка та розкладне крісло +обідній стіл на 8 персон.
     
  11. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @Hermi я не дуже Вас зрозуміла) то вже як де, що? дешевше чи дорожче?
    бо я мала на увазі , що апартаменти з КУХНЕЮ І БЕЗ- відрізняються в ціні.
    а не про харчування, бо ви я так розумію харчувалися.

    запит був про бюджетний відпочинок, тому я так написала-про приватний сектор.

    п.с. я теж у 2006 році орендувал квартиру на 2 особи, де 4-6 би влізло, з 2 балконами і повним набором усього на кухні) за 35є. тобто ціни аж так не зросли на апартаменти, але курс суттєво змінився)
     
  12. Raven

    Raven Мама малятка

    в 2010 з мінікухнею 20Є було, квартира двохкімнатна з лоджією 50є, то Поморіє, друга лінія
     
  13. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @Raven о власне.
    думаю що, то так і варто орієнтуватися. ціни там +-
     
  14. Raven

    Raven Мама малятка

    були з нами сім"я з Чернівців, котрі житло шукали на місці, то їм півбудинку в 20 є вийшло, але троха дальше від моря і вредна хазяйка
     
  15. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    @Raven та я думаю, то є різні випадки)
    якщо узагальнити , то певно від 20 до 40 є.
    п.с. але наприклад мої знайомі років 8 їздять на місяць в Поморьє на оздоровлення. пара без дітей.платили 6 є за кімнату з вигодами))і їм нормально. бо їли-пили в кафе)) а ціна смішна -погодьтеся. згодом зросло до 8-10є. але це ж на 2 особи . помешкання в бабці, чисто , сухо . але просто невеличка кімната, і 1 поверх .
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. ylicha

    ylicha Well-Known Member

    Дівчата може хтось відпочивав в Поморьє, поділіться що обрати для 2дорослих і 2 дітей може бути приватний сектор або готель бюджетний варіант.
     
  17. VERO

    VERO Well-Known Member

    Ми в Сонячному Березі на 10днів (2+2) на кінець червня бронювали готель з 2-разовим харчування за +-470євро. До моря метрів 200. Територію, майданчики мали/прибирали щодня. Номери просторі. Все нове. Прибирали добре і щодня. Басейн з гірками, 2 дит. майданчиками, власною територією (хоч і невеликою), парковкою, обмінником, цілодобовим магазином. Басейн в обід був в тіні. Можна було купатися без проблем. Гірки не виключали. Харчування сподобалось. Шведський стіл. В обід щось докупляли перекусити. Фрукти також. Море поряд спокійне із дуже пологим входом. Кілька майданчиків, волейбольна сітка. Поряд був комплекс Каскад (котеджі для "наших") з величезною територією для діток (качелі, футбольне поле...) Все гарно підсвічувалось. Вхід вільний. Часом туди ходили.
    До найближчого супермаркету метрів 300. Відразу біля готелю зупинка автобусів. Можна в Несебр з'їздити або в Пенні (знвчно дешевший). Не скажу, що готель дуже спокійний, але мені такі подобаються. Молоді багато. Має значення, де поселять) Для мене, найкомпромісніший варіант по Болгарії) Якби їхала, то туди. Не думаю, що дешевше самому готувати. За більші гроші краще летіти у Туреччину)
    І про Сонячний Берег, місто сподобалось. Не солдепівщина) Сучасне курортне місто. Хороша набережна. Багато розваг на будь-який смак)
     
    Останнє редагування: 12 Травень 2017
    • Подобається Подобається x 5
  18. flame

    flame невгамовний експериментатор

    глянула по карті, він біля Sunny Victory. Розкажіть детальніше про безкоштовний пляж, бо Гугль показує, що там платний. Якщо прямо по вулиці йти в сторону моря, то ми на який виходимо?
     
  19. VERO

    VERO Well-Known Member

    Можливо, щось змінилося. Була 2р. тому. Берегова лінія широка, пісочок. Вхід пологий. Медуз практично не було. Тоді всі пляжі були безкоштовні. Лежаки, апарсольки.. за гроші. Знайома замовлялала напій і лежала на лежаках від кафе)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    на скільки я знаю, всі пляжі безкоштовні, платити треба лише за лежаки і парасольки. В гарну погоду, "платний" пляж просто повністю засталений лежаками, і так що своє поставити не можна. На всі пляжі вхід безплатний, а щоб розміститись, то треба дивитись чи немає там лежаків (принаймні ми за такою логікою жили).
     
    • Корисно Корисно x 1