Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Кольорова, 13 Червень 2011.

  1. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Хто відпочивав в вересні, в першій половині, як там з погодою, чи буде ще нормально тепло і водичка чи добра буде для купання?
     
  2. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    ми були в 2011 в Сонячному Березі ,то справді пляжі ніби безкоштовні, але.. з тими лежаками свої рушники треба було стелити аж коли ті лежаки закінчувалися. бо якщо лягали біля лежака, то підходив мужик (той, що збирав гроші за лежаки) і сварився, казав, щоб зі своїми рушниками йшли аж в кінець. хібашо можна було не лягати, а так просто сідати на пісок біля берега (ну чи не повністю рушник розкладати), і теж ходив заглядав, чи не розстелили той рушник:) то трохи нервувало таке відношення.
    --- дописи об"єднано, 14 Травень 2017 ---
    я думаю,що то так важко спрогнозувати (бо як і в Україні погода кожного року може мінятися). ми їхали десь 30 серпня (можна рахувати вже у вересні), то перші днів 7 було тепло. а потім вже останні дні було холодніше (і вода, і температура повітря). то вже напевно як кому пощастить)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Дівчата, а напишіть відгуки ті, хто був після Туреччини, Єгипту, Греції, в Болгарії. Бо кажуть, що то небо, і земля. Чи можливо розраховувати на відпочинок в Болгарії менш=-більш такий як в тих країнах? Ну і відповідно за менші гроші? Пишіть, хто знає.
     
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відпочинок у Болгарії кардинально іншого плану. Зрештою, як і у Греції. Туреччина і Єгипет - стоять особняком у цьому плані. Це третя категорія відпочинку. Для мене Болгарія дійсно дуже відрізняється. Тобто їх не можливо усі порівнювати, бо вони зовсім різні по категоріям
    --- дописи об"єднано, 15 Травень 2017 ---
    Болгарія по погоді така ж непердбачувана, як наша Одеса. Там дуже схожий клімат. Минулоріч і в Затоці можна було до середини вересня спокійно відпочивати. Але загалом вересень уже може бути і дощливий і прохолодні ночі-ранки. В Болгарії гарантований сезон- це липень-серпень
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. nok

    nok New Member

    Ми відпочивали минулого року в Помор'є 4 дорослих 4 дітей в приватному секторі, брали дві двокімнатні квартири в центрі. Ми платили 30 євро, а друга сім'я 35 євро. Ціни там не змінились принаймні з 2013 р. Але відносно теперішнього курсу якщо перевести на грн. продукти там дорожчі але не набагато порівнюючи в Україні.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Залежно, що вам пріорітетніше.. Звичайно, різноманітність харчування, розваги, анімація - то все в Туреччині, Єгипті на порядок вище. Там нічим не переймаєшся, навіть діти пристроєні по бебі-тіні-клубам).
    Але як кажуть, море - то всюди море. Тобто якщо чисто полежати, покупатись, поплавати - то чому б і не Болгарія.. "дешево й сердито".
    В Болгарії ми почувались вільніше: є куди прогулятись, та навіть з"їздити самим в будь-яке містечко, на екскурсію, походити по ресторанчиках... Почуваєш себе практично як в Україні. Ще + додатковий фактор - мова.
    А в Туреччині/Єгипті більш локалізований в своєму готельному комплексі, екскурсії - переважно з супроводом гіда, читала, що їздять самі - але ми якось не були впевнені, що самі справимось.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Була в Греції...Порівнювати дуже важко...Тому що Егейське і Чорне море для мене взагалі не порівнюються. Я відпочивала аля економ (ну то не треба порівнювати економ в Україні і закордоном), 2-ох зіркові готелі, але їхала завжди на повний пансіон. В Греції мені сподобалось більше, умови проживання, харчування...А море я просто закохалась, чисте, пахуче. Як писала Сніжна, це різні категорії, і важко сказати що краще чи що гірше, Греція і Болгарія кожна має свою ізюминку. Але як не крути, мені більше до вподоби Греція.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    ну мені море в Греція (яке було ідеальне і по кришталевій чистоті і по теплоті) не порівняти ні з Болгарією, ні з Туреччиною. ще плюс Греції (ну ми принаймні відпочивали в невеличкому містечку, чи селищі) - майже пусті пляжі. перші дні, то могли приходити на пляж (але той, де не було лежаків) - були або самі, або ще пару людей приходило. пізніше приїхали греки, і тільки греки:)) інших туристів там практично не було (ну може 2-3 москаля ,які жили з нами в готелі ,але ми з ними українською говорили і вони нам теж вже потім казали "дякую, до-побачення"). тому це для мене було плюсами (відсутність москалів, чисте море, прозора тепла вода, без сміття). харчувалися ми самостійно (деякі продукти брали з дома, дещо купляли вже там) ,були апартаменти з кухнею, де можна було все готувати. але по ціні звичайно дорожче ніж Болгарія (хоч їхали автобусом, і це було ну дуже важко, це якраз був єдиний величезний мінус та дорога). але по всьому іншому Греція була краща за Болгарія, Туреччину, Чорногорію. ну хоч може то теж залежить від курорту, на який попадеш. ще якщо в Болгарії багато всяких розваг, і на пляжі і так, то в Греції було тихо спокійно, нічого такого не було. тому це теж треба враховувати. ну нам ті дискотеки були непотрібні, могли просто ввечері піти посидіти на пляжі, чи прогулятися тим селом:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Kassandra

    Kassandra брюнеточка:)

    ми відпочивали в Болгарії після Туреччини, але зовсім по іншому... Так як на Турецький оллми не стягували фінансово, а на наше море я не хотіла їхати, то вирішили поїхати економ варіантом: бронювали апартаменти (досить просторо було) і харчувались самі (трохи готувала, трохи по кафе їли). Порівнювати з відпочинком в Туреччині просто не можу, бо одне коли ти їдеш своїм ходом, сам готуєш і т.п., а зовсім інше коли є ото казкове "все включено" :girl_crazy:. Море для мене відрізняється дуже, все таки Середземне красивіше, про солоність можна не говорити, це і так загально відомо. Сказати, що в Болгарії брудне море не можу, бо за весь наш відпочинок воно було чистеньке і на досить немалій відстані від берегу було видно дно, в період коли ми відпочивали (з середини червня) медуз практично не було. Як економ варіант цілком непогано роглядати Болгарію
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Megan

    Megan Well-Known Member

    І ми були в Болгарії після Туреччини. Теж не стягнули фінансово, поїхали на власному авто в Болгарію, і приїхали шасливі. Ми мали апарт-готель також з олл, ну тр не до порівнняння з Туреччиною, але мої діти болгарську кухню наминали, на відміну від турецької. А чоловік щасливий був від наявності свинини. Плюс був піщані пляжі, бо в Кемері зайти в море для дітей було проблемою.
    Тому ми поїдемо в Болгарію ще... в Туреччину теж, коли грошей підскладаємо)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    2 роки тому були кінець серпня і перший тиждень вересня. Дощі практично кожен день, вітер страшенний, 25 градусів вдень на вітрі то біля моря було холоднувато, море бурне шо не влізти (то може від місця залежить, були в Обзорі). Зато людей 0. Але пляж був брудний. Я любитель сидіти на піску і ковиряти руками)) то на одні окурки попадала(( тому в Болгарію би так пізно більше не їхала

    Забула про водичку дописати. Дуже тепла, градасів 25.


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. NiceHouse

    NiceHouse Member

    Дівчата, на яких сайтах краще шукати приватний сектор в Болгарії- Созопрль, Помор'є, ще щось під киньте...:give_heart:
     
  13. yusha

    yusha New Member

    Букінгком,а взагалі на місці простіше
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Bulrest. Дешевше ніж букінг. Минулого разу саме там вибирала апартаменти в Поморьє і дуже задоволена.

    Надіслано від мого SM-A300H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Цікавлять ціни на житло в Болгарії. 2дор і 2.9р дитина. Що і де дешевше? Як можна добратися? Бажано не автобус і теж бюджетно. Поїздом хтось їхав? Які зараз ціни на харчування по кафе. І щодо житла на місці. Як тоді на кордоні без візи? Ми були в 2013р в Равді, без дитини ще, в готелі. Поїхали б ще. Сподобалося. Особливо їхня кухня. Думаємо чи варто.
     
  16. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    я цікавилась за поїзд, повне розчарування. Є причепний вагон зі Львова до Варни (поїзд Мінськ-Варна), їде цілу вічність - більше доби, дуже багато зупинок і він їде через Софію (уявіть скільки він кружляє!), ціна в районі 90 євро (інфа минулорічна).
    Знайшла в інтернеті інформацію, що укрзалізниця запускає інтерсіті Львів-Варна (перша поїздка ніби-то завтра після завтра), жодної інфи про це на сайті укрзалізниці не знашла. В коментарях до статті прочитала, що це той самий причепний вагон до мінського поїзда, вартість квитка 2500грн (на жаль не мала можливості перевірити інформацію детально)
     
  17. Fiancee

    Fiancee Well-Known Member

    Знайшла в небі таке:

    Сьогодні стало відомо про запуск прямого потяга зі Львова до Болгарії. Курсувати потяг почне з 15 червня.

    Як повідомили «Справжній Варті» у міжнародній касі вокзалу ст.Львів, вартість одного квитка у купе зі Львова до Варни коштуватиме 2 500 грн. У купе буде лише три місця.

    Зі Львова потяг відправлятиметься о 05.52 ранку і прибуватиме у Варну на наступний день о 10.30 год. У зворотньому напрямку із Варни потяг відправлятиметься о 19.10 та прибуватиме на наступний день до Львова о 22.16 год.



    Надіслано від мого MX5, використовуючи Tapatalk
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Скільки коштує зараз автобус? Діти безкоштовно? Щось боюся собі навіть уявити таку поїздку з дитиною. Машиною виходить недешево. От якби бусик на сімї 2-3.
     
  19. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Минулого року ми купляли квитки на автобус дорослі по 65€, діти по 60€.

    Надіслано від мого HUAWEI TIT-U02, використовуючи Tapatalk
     
  20. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    це в обидва боки? вік дитини має значеня? це за окреме місце? а якщо на руках не в курсі Ви?