Болгарія - усе про курорти, готелі, їжу та екскурсії

Тема у розділі 'Мандри', створена користувачем Кольорова, 13 Червень 2011.

  1. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Це в 2 сторони за окреме місце. А як Ви собі уявляєте тримати дитину, будь якого віку, на колінах добу?... Це неприпустимо. Кожна людина/дитина повинна мати своє місце.

    Надіслано від мого HUAWEI TIT-U02, використовуючи Tapatalk
     
    Останнє редагування: 14 Червень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Megan

    Megan Well-Known Member

    Тримати дитину ні, то неможливо, важко, і навіть не обговорюється. Для дітей в автобусі є знижки.
    На рахунок авто - минулого року нам обійшлася дорога в обидва боки 150€, це пальне, вінєти і паромна переправа. Але машинка в нас економна, тому на 4 чол вийшло досить файно)

    Надіслано від мого SM-A500H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Ооо, то автобус відпадає. Для тих, хто вперше, можете розписати що і куди... про вінєти, паром, дорогу і все, що потрібно. Водій один? Якось їхала 1250км в Ялту то трохи заважко мені було.
     
  4. Megan

    Megan Well-Known Member

    Водій один, правда профі...
    На румунському кордоні купуєте ровінєту, потім паром через Дунай -10євро, болгарська вінєта десь 7 євро. Я цін точно не пам'ятаю. Але можу сказати, що машиною в 100 разів легше як автобусом, бо пробувала і те, і те.
     
  5. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Що таке вінєта? Страхівка на авто потрібна? А пальне? Де купували і різниця цін? Мені після Криму було легше посидіти в автобусі. Тому все неоднозначно. Але тепер дитина є, тому автобус важко розглядати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Megan

    Megan Well-Known Member

    Вінєта то є плата за проїзд дорогами іншої держави. Ровінєта - те саме, тільки в румунів. Пальне - ми дивились лиш би не дуже дорого. Але авто в нас економне, ми за Чернівцями перед кордоном заправились до повного, то доїхали туди, там катались, по дорозі назад в Болгарії залили 20л, то потім дозаправлялись вже в Україні. Ніде не ночували, дорога в Болгарію з 2 кордонами і паромом зайняла 16 год. Можна їхати через Бухарест, тобто оминути паром, але там пробки жахливі вдень, а нам там дорога випала саме на день, тому ми вибрали паром, і це була атракція для всіх))
    Ми однозначно поїдемо туди ще..
     
  7. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Дякую. Отак вперше самому авто рекомендуєте їхати чи таки варто з кимось, хто в курсі нюансів, дороги? Де саме були? Як з житлом? Бо ми в Равді, то дуже сподобалося. В готелі. Тепер думаю над приватним сектором на місці. Ніби дешевше. Але як з бронню, яку треба показати митникам коли немає візи?
     
  8. Megan

    Megan Well-Known Member

    Ми мали тур куплений в готелі в СБ. Візи мали всі. Як по безвізу - питайте в турагентів напевне.
    На рахунок чи я рекомендую їхати - скажу так "я рекомендую їхати авто, а не автобусом, бо автобус для мене то була каторга, і я казала, що в Болгарію ще повернусь, але точно не автобусом. І ми були в Туреччині, олл, але після Болгарії ми вирішили, що нам більше підходить пісок і свинина у олл))
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Merry

    Merry Well-Known Member

    Хотіли б цього року відпочивати в Болгарії. Проте крім моря і пляжу любимо різні цікаві екскурсії, мандрівки щоб було щось цікаве. А в Болгарії так виглядає з цим проблема. Чи є там що подивитися?
     
  10. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Ми з Болгарії їздили на екскурсію в Стамбул, є одноденні і дводенні екскурсії.

    Надіслано від мого HUAWEI TIT-U02, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Merry

    Merry Well-Known Member

    нам з 1,5 річною дитиною то буде задалеко(
     
  12. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Ми їхали з двома дітьми 6 і 2 роки

    Надіслано від мого HUAWEI TIT-U02, використовуючи Tapatalk
     
  13. octavia

    octavia Well-Known Member

    Немає в Болгарії на що подивитись !? Були в Созополі (старе місто ) , Несебр , екскурсія в "Болгарське село". Одним словом діти мені "виносили мозок ", бо не люблять сидіти на одному місці .
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    О! І ми були в Равді. Що за готель у Вас? У нас була Green Villa в центрі.
    --- дописи об"єднано, 15 Червень 2017 ---
    нам ця екскурсія не сподобалась: тематичний ресторан, трохи національних танців, танці на вугіллі, а ціна була ого-го.
    --- дописи об"єднано, 15 Червень 2017 ---
    Вже з 15 червня з України до Болгарії можна їхати потягом. Щоправда це буде не цілий поїзд, а лише один причепний вагон, який додаватимуть до потяга № 451 Мінськ-Варна.
    Вартість квитка у причіпному купейному вагоні Львів – Варна складає близько 2430 гривень. При цьому в Укрзалізниці наголошують, що ціна квитків на міжнародні напрямки може змінюватися залежно від курсу валюти.
    Цей потяг проїжджатиме Рівне, Львів, Івано-Франківськ, Коломию, Чернівці. Далі потяг їде через Молдову та Румунію.
    Зі Львова до Варни потяг їхатиме близько 30 годин. З Рівного – близько 32 годин.
    Потяг курсуватиме раз на 10 днів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Астра. Це був 2013р. Було гарно. Навіть готові туди ж ще раз. Хоча кажуть, приватний сектор майже вдвічі дешевше. Проблема з дорогою.
     
  16. Hermosa

    Hermosa New Member

    Підкажіть, будь ласка, хто їхав в Болгарію без харчування - в яку суму обходиться харчування. Хочу поїхати (2 дорослих і дитина 4 роки) в липні в Несебр, приват. сектор. На фірмі мені казали що на 10 днів - 200 євро хватить, але я щось сумніваюся((:)girl_sad:
     
  17. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    Ми в 13році обідали по кафе за 100-150грн. Це було 1 перше, 1 друге і 1 салат на двох. Бо порції величезні. Ну і пиво, вино, як коли. Це було 10-20$. Сніданок кава в номері. Вечеря коли в кафе, коли щось в номері. Ходили в супермаркет і клали в холодильник. Загалом, якщо ціни в доларах не змінилися, то обідати 10днів за 200$ реально.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Hermosa

    Hermosa New Member

    Тільки обідати???
     
  19. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    10-20$ за обід × 10днів= 100-200$. Написала, як жили і їли ми. Це вже хто, як їсть.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  20. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    Ми теж харчувались по кафе, знайшли одне з комплексними обідами (перше, друге і десерт) то в 2011 році це коштувало 5,7 лева на 1 людину. Лев до грн співвідносився як 1 до 6. Снідали в номері: киселе мляко, бутерброди, каву робили самі (кип"ятильничок рулить), фрукти. А вечеряли як коли, коли по кафе, коли брали на винос щось....
     
    • Подобається Подобається x 1