"Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем БЕЛЛАДОННА, 25 Липень 2009.

Tags:
  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: "Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

    якщо це не колготки полиняли :), то свербить часом в тому місці, де вени мають здатнісь вздуватися ( варикоз )
    ШКТ в нормі ( тобто гастритів- ерозій-виразок , геморою немає?).Деколи при проблемах ШКТ залізо погано починає засвоюватися. Місячний цикл теж в нормі ( чи немає ациклічних кровотеч і надмірних виділень під час місячних?).
    не мала би. Бо лужна реакція і наявність бактерій- це запальний процес в сечовидільній системі. Молочниця може бути якраз побічним від цього запалення, але не навпаки.
     
  2. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: "Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

    ерозивна гастропатія, внутрішній геморой
    але я здавала аналізи через тиждень після встановлення діагнозу і гемоглобін був 130
    шлунок турбує вже довший час з піврічними-річними перервами, оце перший раз такий гемоглобін
    все в нормі
    дивно... нічого не болить, не турбує...
    може, треба до уролога звернутися...
     
  3. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: "Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

    лужна реакція може і від дієти бути.
    коли багато молочки і овочів, і мало м"яса.
    а скільки бактерій(плюсів)?
     
  4. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: "Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

    трохи є таке

    взагалі нема плюсів, тільки написано, що бактерії, і все
     
  5. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: "Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

    якась фігня- має бути плюси
    нирки -наш хворий орган, знаю ту "парафію". уролог каже бактерії і слиз ,зазвичай , від поганого підмивання перед здачею.
    якби був запал процес - мали би бути лейки, циліндри чи еритроцити(коли камінці подразнюють ) .
    тобто, самі бактерії без лейкоцитів, невимальовуються...
    як на мене , то беручи до уваги, що у вас ніяких симптомів нема , то аналіз нерезультативний. якщо , муляє, то перездайте.
     
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: "Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

    при хронічному процесі боліти не буде, але аналізи будуть саме такі. Тому для початку- перездайте аналізи в іншій лабораторії.
    те саме- перездайте аналіз крові в інші лабораторії. І якщо далі низький гемоглобін, то однією із причин може бути ШКТ
     
  7. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: "Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

    лейкоцитів 0-1 і незначна кількість плоского епітелію
    бачу, що так і мушу зробити
    аналогічно
     
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: "Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

    то в межах норми

    п.с. ви коли будете аналіз сечі собі брати, то після гігієни вхід у піхву ваткою закрийте і тоді вже серединну порцію сечі "набирайте" :)
     
  9. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: "Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

    А!!!ну що за біда з тим горлом. Все почалось років 4 тому, коли на полі виполювали бурян і я вмудрилась влізти в борщовик, до вечера температура 39, практично не говорила і на руках пухирці. Після того часу ніяк вилікувати не можу горло.
    І полоскання, і пшикалки, і таблетки...Помагають не на довго. Не можу сказати що воно болить, але дискомфорт відчуваю. А от тільки якийсь стрес - усьо, голос пропадає, горло червоне і починає боліти і навіть відчуття здавленості.
     
  10. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Відповідь: "Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

    Колготки тілесного кольору, полиняти не могли. А синяки сьогодні болять, коли доторкнтуися.
     
  11. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: "Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

    Ви депіляції не робили? В мене таке буває після депіляції коли одразу колготки одягну
     
  12. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Відповідь: "Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

    Якщо це можна назвати депіляцією... Ноги поголила, але ввечері перед сном. Намазюкала льосйончиком. Шкіра на ногах, ососбливої після такої процедури, дуже суха. Тому ніколи не голю перед виходом кудись, особливо, якщо потрібно носити колготки. Бо тоді би вся зчухалась на ніц.
     
  13. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: "Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

    може раніше в вас була депіляція а потім поголили -і вийшло так-інакше не знаю як то пояснити
     
  14. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Відповідь: "Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

    Та нє. В мене й раніше інколи від колготок ноги чухались, але таких слідів не було, і синяків. Так що, думаю, що швидше реакція шкіри на колготки, холод і т.д.
     
  15. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Відповідь: "Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

    Можливо у вас алергія на холод. В мого чоловіка таке: ноги чухаються і болять так, ніби побиті. Це лише в морозні дні, коли трохи по вулиці походить. Біль знімає добре ванна з теплою водою, ну і чухаю його, чухаю)))
     
  16. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Відповідь: "Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

    у мене теж була десь 5 років тому алергія на холод, я теж спочатку думала від колготок.
     
  17. Cornelia

    Cornelia Well-Known Member

    Відповідь: "Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

    Вчора сиділа на перетязі, сьогодні дикий біль голови і незначне підвищення темп. Так і спихаю на цей перетяг. Що то робити???
     
  18. Xasm

    Xasm New Member

    Відповідь: "Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

    Аналізи, аналізи і ще раз аналізи! Ну і до спеціалістів...
    На рахунок "колготкової" алергії - здайте аналізи загальні, ЦРБ, та кал на гельмінти. А по ходу треба розбиратись. І сходіть, хочаб до сімейного, а можна і до алерголога.
    На рахунок бактерій в сечі - перездайте аналіз, а ще краще - зробити посів. І, як вже писали, обов'язково середню порцію. Здайте також заг. ан. крові. Сходіть до лікаря.
    На рахунок проблем з горлом - треба до ЛОРа... Вам, мабуть, поможуть гомеопатині засоби - воги безпечні та ефективні при хронічних захворюваннях.
    Вчорашній перетяг знеболюється чимось із спазмолітиком, на приклад: спазмалгоном, а лікувати треба загальнозміцнюючими, я б рекомендував гомеопатичні. Якийсь афлубін...
     
  19. Ярочка

    Ярочка Well-Known Member

    Відповідь: "Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

    та ну...не знімає то перетяг\протях\сквозняк чи, по медичному, невралгію.
    НПЗП то наше всьо((

    В ідеалі піти до невропатолога і дуже (дуже-дуже) добре пролікувати, бо "протяг страшна хвороба" раз не долікуєш, потім кожен рух повітря закінчується
    Я то дуже добре знаю, тепер((( років 4 вже мучуся постійними невралгіями((( то верхня гілка трійничого, то нижня, то міжреберний...
     
  20. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: "Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

    сходила. лікар сказав, що все в нормі.
    ага, от такий дивний терапевт.
    перездам аналіз і якщо щось, то до уролога чи до нефролога?
    здала.
    у п"ятницю гемоглобін був 98, а сьогодні вже 114
    здавала там само
    цікаво, правда?
    і хто з нас немудрий?

    до того здавала у вересні, гемоглобін був 130
    але ж то якось елементарно має проявлятися в самопочутті, чи ні?
    бо я себе почуваю як звично, і коли було 130, і коли 98, і коли 114, не відчула жодних змін
    ось така хурма, малята