"Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем БЕЛЛАДОННА, 25 Липень 2009.

Tags:
  1. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Відповідь: "Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

    Хто що чув про холодову-теплову алергію та як з нею боротися? В чоловіка якась біда з тим, коли зранку вилазить з ліжка, коли якийсь перепад температур (навіть незначний), коли трішки вип'є, починає пчихати, з носа -прозора вода. І так по колу, то пройшло, то знову. Врешті 3 тижні тому вигнала його до лікаря, нагледів поліпи в носі і сказав про ту алергію. чоловік ще здав аналіз крові, то чудові показники, нема до чого придертися. Прописане лікування пройшов, але покращень нема, поки носа пшикав, було більш-менш, от закінчив - і все, за тиждень знову пчихає. Лікар з поліклініки казав вирізати поліпи, знайома фармацепт ще щось про глисти нам казала, мовляв, і там якийсь зв'язок може бути. Хто з таким стикався, що ви робили? Є потреба вирізати поліпи? Ту алергію можна якось втихомирити?
     
  2. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Відповідь: "Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

    Взагалі-то, соплі при перепаді температури явище природнє. Лімфа наша може бути у двох станах - золю і гелю. Якщо холодно - густий гель, тепло - рідкий золь. І взагалі контраст температур - це один зі способів привести в лімфу в рух - і це дуже корисно. Саме тому такий корисний контрастний душ. Можливо у нього просто є застій лімфи і тому така реакція виражена. Звичайно, коли лімфа у виді гелю суне то дискомфортно - це як коли їж гірчицю, оце крутіння в носі, то теж лімфатичні протоки прочищаються, але це не завжди приємно. Поліпи в носі, може наслідок застою лімфи? На мою думку, цих сопель не треба боятись, так виходить застійна лімфа.Ось дуже цікава лекція
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Відповідь: "Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

    У мене був два рази конюктивіт (раз мала з садка принесла, ще раз не памятаю, може розчин спровокував, я ношу лінзи). Чим я тільки не мазала і не капала- Флоксал, Тобрекс, мазі якісь. То все трохи допомагало, але не до кінця. І остаточно вилікувала по призначенню лікарки з поліклініки краплями Вігамокс (вони вважаються досить сильними і дієвими). Коньюктивіт, навіть сильний пройшов за 2-3 дні повністю. Правда вона казала капати тиждень, і добре пролікувати його, щоб не перейшло у хронічну форму. Тепер ті краплі мають бути в мене в аптечці.
     
    Останнє редагування: 29 Грудень 2014
  4. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: "Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

    у всых по рызному.Я однаково себе чую і при 90 і при 113 і при 130. Моя мама- аналогічно- вона із 78 ходила точно так само, як і при 120. А в декого при найменшій різниці вже плющить
    тоді і будете думати :). Бо бактерії могли бути в аналізі і через неправильно узятий аналіз чи не зовсім стерильний посуд. Лейкоцити то в нормі. Тому - спочатку повторний аналіз, а потім будете думати.

    п.с. аналіз крові зараз є в нормі? Лейкоцити, ШОЕ?
     
  5. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: "Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

    лейкоцити 5,2
    ШОЕ 4

    посуд стерильний, я завжди в аптеці купую баночку-контейнерчик для збору сечі.
    таки, напевно, аналіз неправильно взятий.
     
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: "Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

    аналіз крові не показує ніяких запальних процесів. Відповідно, мабуть, якась помилка в попередньому аналізі сечі і наступний буде в нормі.
     
  7. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: "Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

    дуже сподіваюся)
     
  8. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Відповідь: "Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

    Сиділа, читала форум і полилась мені кров з носа. Хвилин 10 не могла зупинити. Ніколи такого в мене не було. Тому підкажіть:
    1. від чого таке буває?
    2. що робити?
     
  9. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Відповідь: "Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

    Сіпається вже другиий день палець. Перенервувала пару днів тому. Це нервове?
     
  10. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Відповідь: "Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

    може тиск підскочив

    ---------- Додано в 16:26 ---------- Попередній допис був написаний в 16:22 ----------

    покласти ватку в ніздзрю,затиснути рукою рукою ніздрі,нахилити голову вниз(в жодному разі не закидати назад) і так трохи посидіти
     
    • Корисно Корисно x 1
  11. flame

    flame невгамовний експериментатор

    Відповідь: "Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

    Якось не відчула, що з тиском щось не альо.
    вже погуглила, але коли кров йшла, то якраз лягла.
     
  12. katysik

    katysik Well-Known Member

    Відповідь: "Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

    Мені так зле вже два дні :sad: Таке враження, що отруїлась. Вчора жахливо ознобило, температура 37, тошнота, загальна слабкість. Сьогодні далі тошнить, на їжу навіть дивитись не можу, п'ю воду з лимоном, температури нема, але слабкість далі :girl_cray:
     
  13. Netty

    Netty Well-Known Member

    Ой...як прочитала назву теми...аж засміялась...Так це про мене..ну, не завжди так було...після пологів почалося...весь час якісь болячки...караул просто!!! То груди...вони вже пів року періодично болять...хоч лікарі кажуть, що все ок., то температура скачче, то тиск, то фурункули...аж вирізати прийшлось ((( і т.д і т.п.....я вже мовчу про волосся....скоро лиса стану ;) п.с. не носила довгий час сережки ( щоб мала не дьоргала) ще й вухо чуть не заросло....))) отже, болить в мене голова і коліно, і нога :rolleyes::D
     
  14. катенок

    катенок Well-Known Member

    Дівчата, порадьте що мені робити з тою спиною....Наче нічого серйозного - поболює, скованість(поясничний і більше грудний відділ), вже не маю сил, масажі 2-3 рази в рік, ніби і зарядку трохи роблю дома, час від часу(от і зараз) мазі типу Нікофлекс, вітаміни гр.Б, міорелаксант(від ревмоксикаму відмовилась бо і так щось кучу ліків випила останнім часом). Діагноз - остеохондроз, сколіоз, гіперлордоз(куча рентгенів), але це вже в мене ціла проблема...І в Юрченка була, щось там понатискав, типу мало пройти, заплатила 200грн, а результату - 0....
    Порадьте, що робити з тим всім.
     
  15. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Морозило мене цілу ніч, встала ніби катком мене переїхали, слабо і в голові паморочиться. Зараз температура 38. Більше жодних симптомів. То такий вірус може бути чи що? Навіть не знаю на що думати...
     
  16. zetta

    zetta Well-Known Member

    Дівчата , хто стикався з камінцями в нирках ? Які є поради і чого не можна?
    Чоловіка скрутило думали спина , виявилось камінці ( зробили узд ) . Лікар напевне випише якесь лікування але може є якісь поради народної медицини? Я собі просто не уявляю то дійсно так болить ?
     
  17. Orman

    Orman Модератор-бомба

    @katysik зараз такий вірус рвотно-тошнотний ходить


    кажуть, що капець як болить
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. катенок

    катенок Well-Known Member

    То дійсно дуже болить, я тільки недавно через те пройшла..
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Ari

    Ari Well-Known Member

    болить то слабо сказати, якщо брати до порівняння біль при родах, і біль при камінцях то роди будуть здаватись легким болем. В мене був камінець і він роздробився, коли виходив мені кололи новакаїн то він мені не допомагав, із ліків я приймала канефрон, уролесан і чай з пол-пали, дякувати Богу 5 років не турбує, але з періодичністю потрібно повторювати лікувальний курс, аби запобігти новим утворенням.
     
    Останнє редагування: 28 Січень 2015
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. kristas

    kristas Well-Known Member

    Може хтось стикався з таким. Зауважила дивне відчуття, таке наче щось трется в хребті при імінуванні боксуючих рухів, чи коли руки підняті вверх і роблю нахили. І взагалі відчуваю дискомфорт у руках іноді, терпнуть руки.