"Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем БЕЛЛАДОННА, 25 Липень 2009.

Tags:
  1. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    якщо антибіотик ніяк за 3 дні не подіяв, то або антибіотик підробний, або просто саме він не підходить для вас і треба змінювати. З другої сторони, раз вже немає Т- це плюс. Зараз тоді полосканнями і ін. рекомендованими ЛОР ом методами "добивати" . Ще можу порекомендувати звернутися в ЛОР віддлення на Ужгородську. Там можуть призначити ряд допоміжних процедур, які не лише вилікують мигдалини, але і укріплять їх. НЕ знаю, як кому, а мого чоловіка колись Соколовський з дочкою ( він консультував- вона продовжувала лікування) за 5 днів витягнули з того, з чим не могли дати ради місяць звичайні ЛОРи в поліклініці і їх призначені антибіотики.
    --- дописи об"єднано, 10 Лютий 2015 ---
    найдієвіший спосіб- закритися в темній кімнаті і лягти спати. І щоб ні звуку :).
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    маю мігрень 3-4 рази в місяць. така ,що тяжко дивитися очима. якщо чую,що то не просто біль голови , а початок мігрені,то одразу п"ю солпадеїн- притуплює біль добре. а як пропущу початок мігрені і вже вона розійдеться, то ,вибачте за відвертість, викликаю собі рвоту. знімає інтенсивність болю разюче. тут теж дівчата пишуть, що після блювання знижується черевний тиск і інтенсивність мігрені знижується.
     
    • Інформативно Інформативно x 2
  3. zetta

    zetta Well-Known Member

    ну і ну , а не простіше від тиску шось випити ?
     
  4. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    а в мене з тиском траблів нема:meeting:
     
  5. Skifia

    Skifia миється в бані

    Мені колись радили в аптеці на початку мігрені випити Іммігран, але він тільки якщо точно знаете, що у вас саме мігрень а не щось інше. Я правда так його і не пила, бо то була в мене не мігрень як виявилось (голова боліла від отруєння, в мене завжди так, стало легше пвсля рвоти і сорбентів), але вдома є про всяк випадок. А якщо просто поболює голова, то мені допомагає звичайний Цитрамон або каву випити.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. octavia

    octavia Well-Known Member

    Теж страждаю мігренями коли молода була то дуже часто ,з віком трохи попустило. Мій рецепт знеболювальні таблетки плюс 2 ношпи ,темна кімната , пов'язка намочена в холодній воді з оцтом ,яка сильно стягує голову. Під язик корвалмент щоб не тошнило ,на жаль рвота мені не допомагає а навпаки , як розпочнеш ту гнилу справу:bad: , то не можеш спинитися. До речі тиск під час мігрені 110 на 80 , зрідка 105 на 85 які при ньому приймати таблетки ?
     
  7. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    при мігрені змінюється внутрішньочерепний тиск. його вдома не поміряєш. Звичайний артеріальний тиск може показувати норму чи занижений, а внутрішньочерепний- зовсім інший.А він залежить від гормонального стану і стану нервової системи на той час.

    ТОму таблетками від тиску при мігрені можна до напівпритомного стану себе довести.то скоріше заспокійливі пити

     
  8. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Мені допомагає від мігрені курсом масаж голови та шийного відділу (не під час приступів) після такого курсу забуваю про мірені та й взагалі про звичайний біль голови надовго
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. zetta

    zetta Well-Known Member

    В мене ніколи не було мігреней , а останній рік навалились , тепер ще й при місячних стандартно . Думаю то на фоні політичних стресів . Але спати в день я не можу , то часу нема то думки не дають )
     
  10. Ярочка

    Ярочка Well-Known Member

    В мене шось таке було минулої зими- почала пити вітаміни баночні, то пройшло. Зараз знову почалося, знову п ю баночні вітаміни але шось ніц( але мала ще срашну слабість, пила гранатовий сік, ніби полегшало. Мо гемоглобін низкий?
    Думала може то з гормонами щось не так, але подивилася на ціни в лабораторіях на ті гормональні панелі і вирішила собі купити гранатового соку :)
    Трясучку знімаю паренням ніг, тоді хоч заснути нормально можу. Деколи по два рази в день парю ноги
     
  11. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    Мені наприклад таке вже не допомагає. Болі маю головні ще з дитинства. Останнім часом принаймі мені допомагав Ібупрофен. Пила одразу як тільки починала боліти голова з одного боку. Зараз все терплю, адже вагітна. Але замітила, що після того як завагітніла, болей менше стало і не такі сильні як були колись: все очі "різало", все голосно мені було і кожен звук ніби по голові "бив", і нудота.
     
  12. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    а в мене навпаки: після кесарського почалось...
     
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    і в мене так: до пологів я не знала, що таке біль голови узагалі . А після пологів- познайомилася з мігренню добряче. Списую на те, що гормональні післяпологові зміни стали спусковим механізмом.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Вже другий чи третій день відчуваю якусь таку незрозумілу чи задишку, чи що, навіть не знаю, як то назвати. Ніби бігла і після бігу сиджу важко дихаю, намагаючись віддихатися. То все починається під час прийому їжі і тримає ще деякий час після неї. Хоча нікуди не спішу, їм повільно. Правда, маю ерозивну гастропатію, нещодавно після сильного стресу було загострення на тиждень, і ознаки хронічного коліту, але зараз нічого не болить, тільки оця незрозуміла задишка.
    І час від часу досить сильно штрикає в районі правого яйника, проходить само. Минулого року в серпні робила узд - все ок, в листопаді ходила на огляд до гінеколога, мазки всі нормальні, тільки в останньому виявили грибки, молочницю пролікувала. Що за цирк на дроті... Може, то знову на огляд сходити і на узд...
    Ну і мерзнути стала сильніше... В когось таке було?
     
  15. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    В мене буває задишка, особливо в стресовій ситуації, дихати боляче, і хочеться глибше вдихнути.
    А в мене чистіт, вперше в житті, і не знаю навіть з чого, було правда на днях, що змерзла... Походи по лікарях закінчились купою ліків, і саме головне антибіотик ударна доза, двічі вдень+ має бути ще до того флуконазал, бо моя молочниця зразу вилізе. Купа хімії і купа грошей. А в суботу я маю бути хресною, ну і День Валентина в прольоті. А хтось може знає, то типу кекс протипоказаний зараз(маю на увазі з презервативом), А через скільки тоді можна?, щоб повторно знов не хапнути. Я в глубокій печалі
     
  16. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Я от думаю лейкоцити в мене 60-80, еритроцити 10-12, і білок 0,099. Назначили Левофрокс 750, 1 таб 2 рази вдень. Мені щось здається що то дуже велика доза.:scratch_one-s_head:
     
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    кекс протипоказаний під час лікування циститу. Може привести до загострення і загальмувати процес одужання.
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    В мене теж напевно такий вірус. Вже десь тиждень підвищена температура, потім був трохи вологий кашель, а я думала то починався гайморит, бо голова така заморочена була і ніс не дихав (хоч насмарку не було). Пила Терафлю, брала Синупрет, то нічого не дало. Викликала лікарку. Приписала 3 дні антибіотик, Ібупрофен, і Лазолван. Ось вже це приймала, і на 4 день знов температура 38, болить спина, запаморочена голова, слабкість, кашель правда практично пройшов, і ніс краще дихає. Але що робити якщо це грип такий? Ще й в малої те саме почалось, має температуру 38,5, кашель( Зараз ще беру Амізон, щось від симптомів застуди і 2 рази в день Імет. Може то допоможе, бо маю стільки справ, і через це все застопорилось. Чула що добре попити чай з імбиру. Маю трохи натертого кореня на дрібній терці, але підкажіть хтось як його правильно запарювати, бо ніколи ще його не вживала. Ще їм аскорбінку, п'ю бвагато, пів дня лежала, а вночі морозило дуже, потім в жар кидало, отаке. Кажуть зараз якраз у багатьох таке було, такий вірус ходить.
     
  19. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    В мене якраз таке. На роботі нагородили вірусякою. Хлепчу фармацитрон, бромгексин, аспірин, чай з материнки і чай чорний з лимоном. Зараз в хід піде молоко з маслом та медом, бо так той кашель мене дістає.
    Ще нарила атму і амброксол, але думаю, що то вже того всього забагато буде...
     
  20. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    якщо п єш фармацитрон, аспірин з ним не поєнується БО:А) фармацитрон вже містить дозу жарознижувального на 4-6 годин б) парацетамол з аспірином не поєднується ( аспірин змінює формулу крові). Його ( парацетамол) з ібупрофеном ( нурофеном) можна чергувати. ( п.с про аспірин у якості жарознижувального- узагалі забувайтею .ПРи деяких вірусках він узагалі може бути небезпечним)
    бромгексин уже містить той самий амброксол