"Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем БЕЛЛАДОННА, 25 Липень 2009.

Tags:
  1. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Я тому й не парила собі голову зі жарознижувальним. Але чогось вчора мене фармацитрон не взяв, так сказать. Тобто т-ра взагалі не понизилась. І хоча я випила його ввечері, вночі т-ра навпаки піднялась.
    Та то я нині псіханула, поки знайшла парацетамол в аптечці, і лупнула аспірин. Але він мені вже давно - шо мерлому припарка. Т-ра на місці, 37.5...
     
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    при грипозній інфекції парацетамол діє погано. Навіть у Комаровського стосовно дітей є таке визначення: якщо подіяв парацетамол, значить це банальна проста віруска на кшалт аденовіруски, риновіруски і т.п. Якщо не діє- значить із серії парагрипу-грипу.Тоді нурофен брати.
     
    • Корисно Корисно x 3
    • Інформативно Інформативно x 2
  3. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Думала, що вночі дуба вріжу. Почався приступ кашлю, я прокинулась і встала, щоб чаю попити. ПОчинаю відкашлювати, а вдихнути не можу. Якийсь спазм чи шо? Напевне, треба ще протиалергічне щось, пра?
     
  4. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    Но-шпу можна при спазмі+щось антигестамінне.Терапевт ще казала неофілін взяти випити.
     
  5. Skifia

    Skifia миється в бані

    І в мене такий грип, я Амізон беру, і ще купу всього, а до кінця не проходмть, щодня набряк в носі, скоро без капельдихати не зможу, і залишковий кашель, такий що його майже нема, а дихати тяжко, як бронхоспазм:girl_cray:
     
  6. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    це наивається ларингоспазм. Кашель в тебе то до того сухий був, пра? І, мабуть, амброксольчику на ніч ще бахнула? Ніззя. Поки сухий кашельвідкашлюючі не
    п ються- це лиш посилює те, чого ще немає ( слизі). П ються 2-3 дні протикашльові, а як кашель пом якшується, стає вологим- переходиться на відхаркуючі. ПО крайній мірі, амброксольчик треба поєднувати з бронхорозширяючим, щоб не було спазму ( ереспалом, аскорілом...)І не на ніч. Що робити , коли є спазм вночі? 1. зробити собі лужного пиття ( того ж боржомі без казу підігріти і малими ковточками випити) 2. Випити но-шпу. ЩОб не повторювався спазм, якщо є сильногавкаючий кашель, випити на ніч антигістамінне.Можна на ніч і неофілін узяти ( але то препарат для асматиків більше і коли йде спазм бронхів ( нижні дихальні шляхи), а не на рівні гортань-трахея.Хоча накрайняк можна.

    п.с. якщо кашель вже вологий, то усі муколітики і протикашльоі теж приймаються за 2-3 години до сну. БО по іншому продукування слизі і відхаркування почнеться вночі, і кашель не дасть спати. ТОбто- муколітики-відхаркуючі за 2-3 год до сну, а на ніч- антиалергічне або неофілін . Якщо буде приступ- нош-пу і лужне пиття
     
    • Корисно Корисно x 5
  7. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Кашель сухий, але вже починаю відхаркувати потрошку. Хоча трахея суха, я то прям відчуваю. Амброксолу не пила взагалі. Горло вже шкребе, здається, що скоро шлунок виплюну, так інколи натягує. А мокротиння як такого нема, час від часу...
    Я ще до понеділка почекаю, не стане легше, попхну до лікаря...Температура вчора вже понизилась до 37 після фармацитрону. До нині так і є.
    Але сі рано мені той кашель не нра, думаю, що на пневмонію мені схоже.
     
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Бажано, щоб послухали. Оскілки шкребе горло, скоріше за все- ларинготрахеїт.Так само на трахеїт вказують такі ознаки, якщо на вдиху починається подразнення і кашель, і пече при вдиху зверху. Ларингоспазми йдуть на вдоху, бронхоспазми- утрудений видих.Ну але перестрахуватися треба, бо може вниз опуститися.Ну і аналз крові здати- буде видно чи вірусна природа чи вже бактеріальна додалася. Але на сухий кашель, в перші 2 -3 дні захворювання обов язково п ються протикашльові або комбіновані ( Бронхолітин або Синекод або Стоптусин....), які мають протизапальну і пом якшуючу дію. Як тільки кашель переходить на вологий, знімаються протикашльові і переходиться на муколітики і відхаркуючі.
     
    • Корисно Корисно x 3
  9. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Всі ми перехворіли на той грип. Тепер мама злягла. Кашлю практично не має, має сильну слабкість і температуру. Тримається 38 і не збивається. Спочатку пила Імустат, потім Фармацитрон, далі Фервекс купила. Зараз просто пробує збити, але не виходить. Пробувала Панадол і Мефемінову кислоту. Від кашлю Пектолван плющ приймає, але тільки трохи покашлює. Горло болить, полоще содою. То так від горла може температура не збиватись? Можна їй ще Імет дати? Мефемінку десь 1,5 год. тому випила.
     
  10. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    А чи можливо тим грипом двічі підрят перехворіти?
    Ми з малою ним слабували, потім ніби вилізли. І от пройшло трохи більше тижня, в мене знов схожі симтоми. Лише тоді була тільки висока Т, ломота і головна біль, а зараз додалась до того нежить і дере горло.
    Чи то вже щось інакше в мене?
     
  11. Hochynamore

    Hochynamore Важлива кожна мить...

    Двічі перехворіти мабуть нереально, але отримати ускладнення - запросто. Від багатьох чую, що після перенесеного того грипу, що зараз ходить, загострюються хронічні болячки. Грип шукає слабі місця. В когось це горло, носові пазухи, а в когось - нирки, печінка...
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Я ще з циститу не вилізла, в мене дома хвора мама, покотом лежить вже 6 день, і я від неї набралася, насмарк починається. А він в мене такий, що зразу гайморит, якийсь такий набряк робиться в одній ніздрі, що слиз не виходить взагалі, і я завжди на анбіотиках сиджу. Ще ці не допила, а як я той насмарк переживу??? Всьо, в мене вже температура 37
     
    Останнє редагування: 17 Лютий 2015
  13. Margarett

    Margarett Well-Known Member

    В мене з далекого дитинства проблеми з носом/його пазухами - хронічний синусит ...
    Хотіла сказати, що є не погані (маю на увазі, можна поцікавитись про них) таблетки синупрет, мені свого часу зробили добре діло. Зараз ще асініс купую.
    Але от цього разу від тої епідемії, що зараз ходить,,,, то окрім свого звичного набрякання слизової в носі до "не могу" і всього, що з того випливає... ще й тубоотит довався (він же євстахіїт). Без АБ не обійшлось. Я такого в житті ще не мала, з середини своєї голови, то мені свій ж голос і звуки зі світу були якісь такі дивні-чудернадські ... Ну, але доктор "врятував мій слух".
    Ось така ото зараза блудить зараз.
     
  14. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Знаю про них, але поки вони подіють, то я точно з гайморитом буду. В мене останній раз гайморит за один день насмарку получився, нічого не допомагало, лягала влікарню і робили прокол
     
  15. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    можна. ви може не до кінця вилікувались або інший штамп підчепили. або ула звичайна простуда, і ослаблений організм підчепив дійсно вірус.
    В мене от таке тягнеться від кінця грудня, тільки викарапкаюсь, далі те ж саме.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    1. якщо це дійсно грип ( а діагноз грип офіційно може підтверджуватися лише після посівів на визначення штампу, по іншому все діагностують як ГРВІ) то він конкретного штампу імунітет може утворюватися на певний час ( від 2 місяців до 2 років). Але, як правило 1 штап не ходит в чезон. А ходить 2. Від 2- імунітету немає.
    2. Якщо це не грип, а парагрип чи інша віруска, то тут перехресні реакції можуть іти постійно. Вірусів є 200 видів і після кожного з них них утворюється лише короткоторивалий імунітет на конкретний вид.А якщо десь недолікована інфекція , то на її фоні одразу друга може наслоюватися.
     
    • Корисно Корисно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  17. Cornelia

    Cornelia Well-Known Member

    Зранку прокинулася з "диким" болем у горлі - так аж пекло. Моментами щось наче підступало, то хотілося кашлянути. Прополокала горло Тантум верде і випила Афлубін - каплі - то єдине, що знайшлося в хаті - і поїхала по справах. Поверталася додому, то добряче змерзла. Тепер відчуваю, що температура піднімається, очі сльозяться. Нежиті немає. Горло відчуваю вже набагато менше, але відчуваю. Що то може бути і шо дєлать?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Просто не знаю, що зі мною робиться. На початку місяця мала сильний біль в ділянці серця, задишку, списала на втому і зміну погоди. Але з того часу не пройшло й дня, щоб себе нормально почувала:girl_impossible: І головне, пояснити не можу, що ж не так - просто погано, і все. Таке враження, що енергія витікає раптово і я ледве стримуюся, щоб не впасти. Вчора на роботі мало не втратила свідомість, не пам"ятаю, як додому дійшла. А вночі спати не можу, хоч година 8 сон аж валить з ніг:girl_devil:Сьогодні відпросилася з роботи, бо реально так зле, що дійти не змогла б, не те що з дітьми раду давати...
     
  19. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Та шо то в мене за біда.:girl_cray: Біля нігтів де кутикула і під нею все розчервонілося, підпухло, шкіра потроху злазить, а болить, свербить, як вогнем "горить" - словами не передати.:girl_cray:
    Порадли мені Фукорцин, так він досить що шкіру зафарбовує гірш зеленки, тільки в рожевий колір, так ше й ніц не допомагає.:girl_cray:
    Шо то таке може бути?
     
    Останнє редагування: 20 Лютий 2015
  20. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    сходіть до хірурга. в мене було подібне - то наклалось нервове перенапруження і проблеми з хребтом. вправи, трошки масажу - дуже допомогли, від нервів - гомеопатія.
     
    • Подобається Подобається x 1