"Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем БЕЛЛАДОННА, 25 Липень 2009.

Tags:
  1. Hochynamore

    Hochynamore Важлива кожна мить...

    І я десь з місяць ходила якась напівжива. Так, як Ви пишете, просто погано почувалась. А що саме не так - не розуміла. То серце, то голова запаморочиться, то ноги і руки ватні, все з рук валиться, а раз даю водієві автобуса 2 гривні і цілком серйозно прошу здачу дати )). Діти та чоловік мали той вірус, що зараз бродить. Я їх лікувала, доглядала, напевно вірус і в мені поселився і мучив. А коли сама захворіла, стало зовсім зле, але я розуміла від чого. Перехворіла і все внормувалось. Може і Ви підчепили вірус і він Вас мучить (ні туди, ні сюди). Але на рахунок
    теж цілком може бути. Попробуйте прості вправи з йоги на розтяжку хребта (в інтернеті є). Може десь защемлення якесь...
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Дякую за поради. Думаю, що це хребет
     
  3. Kerzenlicht

    Kerzenlicht Well-Known Member

    ніготь вріс? тоді гній є (у мене так на нозі було, від гною шкіра злазила) і додається температура.
    була мікротравма - врізане, подряпане - і потрапила інфекція? щосб кухонне чи з манікюрних препаратів?
    перше - до хірурга і тільки.
    друге - знезаражування, загоювання і РУКАВИЧКИ до будь-якої роботи. поки не загоїться. вода, хімія, харчові продукти, а особливо сире м'ясо і риба - хтозна до яких наслідків дійти може...
    у всякому разі я б на Вашому місці сходила до хірурга
     
  4. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Ні, не вріс. Це щось більш схоже на от таке.
    http://diagnoz.net.ua/likyvanja-dit...ova-nfekcya-prichini-simptomi-lkuvannya.html#
    Мажу фукорцином, завтра мабуть підійду в шкір-вендиспасер, він поруч біля мене, там напевно кращі спеціалісти, ніжє в поліклініці. Бо болить так мене капець, аж в ночі буджусь від болі. І то починалось з одного пальця, а зараз уражені майже всі.:sad:
    Знаю шо саме дурніше- ставити діагноз по інтернету, але вже себе накрутила.:sad:
     
    Останнє редагування: 22 Лютий 2015
  5. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Жанна сходи в сусідній будинок - там все скажуть. І там точно кращі спеціалісти, і менші черги. Тільки вже не маж фукорцином, бо замалює картину.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Ага, таке... таке... :sad:
    Булам нині в лікаря, (доречі так легко попала з малим прям зайшла і вийшла:),) добре шо не відтягувала. Так от підтвердили мені цей діагноз - пароніхія.:sad:
    Призначили трохи лікування, тепер все буду робити в рукавичках, за 2 тижні показатися.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  7. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Можливо, комусь цікаво буде - у мене судячи по всьому був пісок у нирках. Я якось почала відчувати, де у мене ті нирки є. Пару днів попила чай нефрофіт. Приємний такий чайок, але дія його була не дуже виражена. А от згадала я про уролесан (мені колись виписували при циститі, і тоді до речі виявляли і кристалики солі в нирках) купила, пропила буквально 3-4 дні. На другий чи третій день, зразу після прийому я відчувала, як біль (цілком терпимий, тому на рахунок каменів я не хвилювалась) опускався поступово, і зник повнюстю. І все - язик в мене більше не набрякав, а головне мене перестали мучити головні болі! І це таке полегшення! Менше реагую на погоду, раніше не могла позволити собі ні сльозинки - зразу починала боліти голова. І чого я раніше не здогадась про нирки не розумію, це ж перше про що треба було подумати - набряк - нирки, а потім вже інші причини. А і ще одне, нарешті зрушилась з мертвої точки вага! При тих самих зусиллях і обмеженнях, що раніше сходить легше. Ось такі пироги!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  8. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Дівчата, болить мене око при поворотах голови, або при переведені погляду. Деколи таке було в мене, але за один день проходило. А зараз вже 4-й день і не проходить. Почитала, це може бути і інфекція і вірус, щось мені страшно стало. Що то робити? Толкового окуліста не знаю:dntknw:
     
  9. zetta

    zetta Well-Known Member

    Підкажіть як відновити флору в шлунку ? Шось я відповідної теми не знайшла .
     
  10. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Дівчатка, хтось стикався з проблемою кісточки на ногах? Як боротись?
     
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    ніяк. Це, як правило, спадкова анатомічна особливість по жіночій лінії.Активно деформація стопи любить розвиватися у середньому і старшому віці .Є спеціальні оропедичні пристрої, але вони не дають нічого. Єдиний вихід- хірургічний. У Львові таке втручання проводять "по старому", травматично, з довгим реабілітаційним періодом. Можливо в Києві проводять, як у Москві- щадящим методом. Але чи так і де- не знаю. ( п.с.- я теж до цього схильна- і бабуся, і мама, і тітка таку активну проблему мають. )
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Дуже рекомендують китайський (тибетський) молочний гриб
    --- дописи об"єднано, 6 Березень 2015 ---
    то мій випадок
    Кажуть, що коли багато ходиш, то посилюється розвиток - то про мене

    а я надіялась, що допомагають...

    кажуть ще про масажі і фізпроцедури... Теж, мабуть, не допоможе?
     
  13. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Може я помиляюсь, але я чогось завжди думала, що це проблема обміну - відкладення солей сечової кислоти, щавлевої кислоти... щось таке. Мені здається, що цей процес можна попробувати призупинити принаймі. Лужні мінерали здатні розчиняти урати, оксалати, які випадають в осад там де не треба. Якщо магнію достатньо то кальцій не буде зв"язуватись з кислотами і випадати в осад.
     
  14. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Ну моя вам порада як людини яка теж пила уролесан і тішилась-підіть до уролога-бо я через таку свою легковажність мало без нирки не залишилась-і то не жарт. А теж і чайки пила і цистони і уролесани...А якщо у Вас ще й набряки то взагалі-негайно до лікаря бо самолікування нирки до добра ще нікого не приводило.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Погоджуюсь! Але зараз у мене вся симптоматика пройшла (практично зразу після того випадку - місяців два тому) якщо виникне знову проблема - набряк чи часті головні болі як раніше, то принаймі я знаю що мені до уролога в першу чергу а не до ендокринолога чи ще до когось.
     
  16. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Ще від поперекової плоскостопості розвивається, ніби.
     
  17. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"


     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Zvizda

    Zvizda Well-Known Member

    Незнаю чи то сюдм, але маю питаннячко. Захворіли мій муж , якась віруска, сів голоос. Хочу зробити інгаляцію з Амбробене, а незнаю чим можна замінити Полянк Квасову. Тут таких водичок не має(( А чим ще можна замінити її.
     
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    якщо немає продуктивного кашлю, то не варто робити інгаляції з амбробене чи іншими відкашлюючими.Отримати можна приступоподібний надсадний кашель. На сухий кашель і просто сівше горло достатньо інгаляції з лужною водою ( я не знаю, які у вас там є аналоги- у нас це або Боржомі або Поляна Квасова- може почитайте їх склад і подивіться, що є у вас в продажу подібне. Тобто- лужна основа)
     
  20. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    То я просто пожалітися.:girl_cray:

    Щось прихід цієї весни мене геть не тішить відносно здоров"я. І те що вилазить як не одне, то інше- це ще квІточки... мене он вже ті мої приступи, про які я писала ну прооосто задовбали.:girl_cray: Нині тричі таке мала, мені увесь час зимно, мною так трясе як холодцем. Випила три чаї (кип"ятки), накрилася коцом і так ходила, займалась хатніми справами і ніц мені то не дало. Проходить година-дві і з тим липким потом все виходить і стає легше.
    Окрім того в голові мені крутиться і то так, що вчора носом на сходах зарила (маю тепер царапину на чолі:girl_cray:), коли різко повертаю голову все паморочиться, коли встаю, таке якби хто кувалдою по мозгах вдарив, вранці каву і ду робити тримаючись за стіну. І взагалі по світі ледво ходжу, думала це лінь, вічно даю собі наганяя і ніби шось роблю, бо є речі, які мус, ну, конче, але то все якось через такі ацькі зусилля, що просто аврал.:girl_cray: Ну, реально таке враження шо мені 82, а не 32. А і ше мухи, майже увесь час перед очима літають, інколи вони схожі на світлячків:girl_crazy: (нє, я в свойом умє))). Постійно хочу спати, хоча коли є шанс поспати вранці довше, не сплю, не спиться, але відчуття конкретного недосипу увесь час мене супруводжує...
    Всьо, пожалілась. Чекаю літечка теплого, щоб вигрітись, може трохи завітамінізуватись, бо то абзаццц...:girl_cray: