"Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем БЕЛЛАДОННА, 25 Липень 2009.

Tags:
  1. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Колись читала статтю в газеті про Стеллу Захарову, що вона власне робила собі операцію, якусь-там супер-пупер, по якійсь методиці малотравматичній власне в Києві
     
  2. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Тиск поміряй. Бабця казала, що в неї "мушки" при високому тиску "літають" перед очима. І в мене коли тиск піднімається, то також "мушки" льотають
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Raven

    Raven Мама малятка

    Вам би доплерографію судин шийного відділу зробити і тиск котролювати.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    З покон віків маю низький... піднімався тільки раз в житті, коли малого другого родила, ну, під час пологів, але таке буває.
    У мене було шось схоже минулої зими, але не так яскравовиражене, а цієї, ну, реально мене вже той стан задовбав. Особливо оте моє цокотіння зубами і відчуття майже постійного холоду.
     
  5. zetta

    zetta Well-Known Member

    Жанна, може в тебе невроз? При ньому такі всякі моменти відбуваються .
    Зуби цокотять он по психосоматиці пише від страху, стресу .
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Raven

    Raven Мама малятка

    Свекруху в жар кидало, списувала на клімакс, поки не гепнулась, вдарилась сильно головою-набряк мозку. Ледве відкачали. Не шуткуйте з тим.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. zetta

    zetta Well-Known Member

    Причиной стука зубов может быть и переутомление (то есть физический и эмоциональный стресс для организма), и различные болезни центральной нервной системы. Вот почему, если вас или вашего близкого регулярно беспокоит подобное явление, рекомендуется посоветоваться со специалистом.

    Подробнее: http://www.kakprosto.ru/kak-92806-pochemu-stuchat-zuby#ixzz3TjLA7oGt
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    буває ще при якраз зниженні тиску і при різкому коливанню цукру у крові ( коли падає рівень глюкози). Ну і тиск може бути внутрішньочерепний- при цьому артеріальний буде в нормі ( внутрішньочерепний то тільки в лікарні можуть поміряти спец. способом) І анемія може бути причиною.І щитовидка може так впливати. І гормональний дизбаланс жіночих статтевих органів ( коли йде різке коливання, стан як при клімаксі по відчуттям :)Багато що. Можна спробувати здати аналіз крові з формулою+ пройти обстеження на ВЧТ плюс перевірити хребет плюс аналіз крові на цукор+ УЗД щитовидки
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Ой, дівчата, ну, я того всього точно перевіряти не буду. Мені он з очима би спочатку лад навести. Та й взагалі, чесно, з нашими лікарями тільки почни... Я серйозно, от за що не берусь, ніде діагнозу поставити толком не можуть.:sad:
    Почекаю літа теплого, як не пройде, то так, тоді буду шось думати.
    Доречі, так собі згадую, що після других пологів у мене то почалось, може дійсно гормональне. І проблеми з очима, казалИ лікар від гормонального дисбалансу. Певно тре гормони здавати, чи що?
     
  10. Chekay

    Chekay Well-Known Member

    Жанно, такі ж симптоми (паморочення голови, мушки, кидало в холод) були років 5 тому у мого тата, але він як партизан мовчав 5 місяців, аж поки не гепнувся принас з крісла, коли дістава щось з антрисолі. Пішов одразу до невропатолога - діагностували защемлення в районі шийних хребців + відкладення солей пройшов курс масажів і пив якісь одні ліки, ттт все минулося і до тепер не турбує
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Якось можна вдома перевірити чи в мене апендицит? Може піти завтра в поліклініку? До кого то звернутись? До гастроентеролога чи то до хірурга?
     
  12. poetka

    poetka Well-Known Member

    Дівчата а при артрозі,може хтось щось порадить??? Вчора сусідка пенсіонерка по сходах просто біжала, а я ледь повзла, в мої то роки...Я розумію,весна і все таке, але,але, я мушу кожен день багато ходити і з базару тягнути щось доводиться... і на 5 поверх вилазити.
     
  13. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Мені апендикс вирізали в шість років. Пам'ятаю, що болів живіт і була підвищена температура. Мама відтарабанила до хірурга, той відразу діагноз поставив. Так що, думаю, до хірурга вам потрібно звернутися.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Порада така собі але при такому перше- зменшення навантаження на суглоби(Ви знаєте, мабуть). Колись мамі озокерит прикладали- на якийсь час допомагало.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Викликати швидку негайно бо якщо то апендицит відтягувати не варто
     
  16. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Ага, і то забула додати. Мене тоді поки в охматдит відвезли, поки підготували до операції - мало що бракувало до гіршого.
     
  17. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Мені колись казали, натискаєте на те місце, де болить і різко відпускаєте. Якщо при тому, коли відпускаєте різко заболить, знадчить апендицит, якщо ні, то скоріш щось інше.
    Ну, і приплюсуюся за швидку.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    А куди везуть, на Топольну?
     
  19. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Так здається або в інше хірургічне відділення якщо попросити але того точно не скажу швидка підкаже
     
  20. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Останнім часом часто болить вухо. Таке враження, що як тільки дмухне мені вітром - все, вухо+голова і інколи горло. З часом проходить. При чому помітила що таке почалось після вирізання вісімки з того боку. Чи пов'язано одне з одним не знаю
    Останнього разу якраз на вихідні мені сталось. Пів ночі не спала(( В віторок пішла до лора. Здавалось, що це його ділянка а до терапевта ніяк не втраплю бо в неї і моєї дитини графіки не сходятся.
    В общем лор сходу нарипів 'чого до нього з вірускою всі пхаються при тому заражають всіх в черзі' (навіть не оглянувши мене; нежидю, кашлю, т немає), вислухавши що турбує сказав, що то невралгія але виписав противірусне і 2 протизапальних (таке враження щоб аби щось назначити)
    Вухо і далі ниє, голова болить. Йти до невролога? Чи таки спершу до терапевта прориватись? Втраплю не раніше наступного тижня ((