"Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем БЕЛЛАДОННА, 25 Липень 2009.

Tags:
  1. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Що робити з засинанням, може, хтось мав таку ж проблему... Не відчуваю сонливості, спати взагалі не хочу:girl_sad: Вночі. Зато вдень потім зомбі. Якщо засну, все ок. Тільки ось це і не вдається.
     
  2. Marjashka K

    Marjashka K New Member

    Така ж була проблема. Перестала пити каву взагалі. Стала трохи краще засинати.
     
  3. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Спробую. Хоча п"ю лише 1 горня, і то до 3 дня.
     
  4. Marjashka K

    Marjashka K New Member

    Я теж пила 1 горнятко і то зранку, а якщо колись випивала на обід, то до 2 ночі не могла заснути.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Зорянка

    Зорянка Well-Known Member

    В мене таке буває періодично, але я знаю що в мене то нервове. Мені допомагало чай пити чорний з м'ятою і мелісою або трохи вина, коли ніц не помагало тоді вже аптечні заспокійливі(((
    Думаю варто почати з пошуку причини, чому Ви не можете заснути.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Буває. Ще можу прокинутись в другій ночі і до ранку "кукати". Перед сном вживала "Гліцисед". Спала добре і нічого не снилося. Звикання і сонливості не викликав.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Причина, напевно, у всіх одна: нерви (напруження) - і думки, які не дають заснути.
     
  8. octavia

    octavia Well-Known Member

    Спробуйте кожен вечір теплу ванну з якоюсь арома олійкою + 50 грам червоного вина ( то всередину).
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Valensia

    Valensia Well-Known Member

    Дівчата, порадьте щось, бо нема більше сил. Одинадцятий день болить горло, спочатку пекло вогнем, пила тонзипрет і септифрил. Потім почався кашель, сухий, задушливий, раптовий, подразнюючий, і пропав голос. Через чотири дні почала потроху говорити, але хриплю. Зараз вдень не болить, а от зранку і ввечері/вночі, то просто нереально терпіти. Полощу горло шавлією, або сіль+сода. Що ще можна зробити, але таке, що можна годуючій грудьми мамі? Може в інгалятор щось залити? Принесла мама мені польську аптечну нафту...каже капати в горло. Щось мені страшнувате таке діло...

    Надіслано від мого Lenovo S650, використовуючи Tapatalk
     
  10. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    причини- нерви, порушення режиму дня. В мене таке з'явилось як побічний ефект після готування до екзаменів в ночі.
    Боротись важко. Перше - ніяких стресів, за 2 години до того як плануєте іти спати виключіть телевізор, компютер, планшет і все з того роду, ідіть погуляйте на свіжому повітрі.Чаї - мята, меліса. Чорний чай, кава перед сном протипоказані. В мене до сих пір, біля ліжка лежить подушечка з полином. Лікарі все списували на ВСД, стреси, погоду і все що тільки могла придумати.
    В жодному разі не приймайте снодійне. Заснете, але чи ви потім без снодійного будете спати, то вже не відомо.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Marjashka K

    Marjashka K New Member

    Я використовую Інгаліпт спрей. Мені допомагав.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відчуваю, що прибувають сили:girl_emo: Жахіття якесь, вдень ледь животію, під ніч бодрячком. Спала сьогодні 4 години.
     
  13. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    А до лікаря сходити?
     
  14. Valensia

    Valensia Well-Known Member

    Викликала минулої суботи собі і дитині лікаря з нашої поліклініки. Що вона радила, те я і робила:тонзипрет, септифрил, полоскання. Ну вона ще говорила, що можна антибіотик в воду для полоскання дати, але я не ризикнула.

    Надіслано від мого Lenovo S650, використовуючи Tapatalk
     
  15. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    ви серйозно? 11 день проблеми з горлом, немає голосу, а ви думаєте, чи нафтою лікуватися?
    то все чудово, але це було минулої суботи. Якщо за 8 днів не прийшли зміни, то лікування треба змінювати. Є правило: три-чотири дні на прийомі препарту- якщо змін , навіть найменших,ніяких або навпаки- йде погіршання, значить треба змінювати лікування. Задушливий кашель, відсутність голосу- це все симптоми ларингіту або ларинготрахеїту. Вірусної або бактеріальної природи. Септефріл і полоскання тут самі не поможуть. Ліквання тонзиліту ( з чого починалося захворювання) і ларингіту чи трахеїту ( куди вже опустилася інфекція)- відрізняється.В деяких випадках при ларингіті навіть антибіотики призначаються.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  16. Valensia

    Valensia Well-Known Member

    Була знову в поліклініці. Лікар сказала, що ларингіт.виписала мені флемоксин і консультацію в ЛОРа. ЛОР діагностує ГРВІ і трахеїт, назначила трахесан, тантум верде, і здати аналізи та зробити флюрографію. Чекаю понеділка. Сьогодні мені вже трохи легше, голос "повернувся".

    Надіслано від мого Lenovo S650, використовуючи Tapatalk
     
  17. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    у таких випадках неварто полоскати горло агресивними речовинами. яка сода, яка сіль. так вони ж то все роз"їдають.
    я взагалі противник полоскання горла содовосольовими розчинами. можливо, при класичних ангінах воно й дієво, не знаю. але те, що воно роз"їдає й так вже хоре хорезне горло - це факт. ніби, на відкриту рану солі насипали :)
     
  18. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    я горло НІКОЛИ не полощу-бо після полоскання-хоч чим би там не було мені добре не буває-я користуюсь спреями і змащую горло олійними розчинами -"Аеколом", "Хлорфіліптом"-сіль і сода то є знущання над горлом бо навіть при ангіні горло запалене то та слизова після тої соди з сіллю бідна
     
  19. mamaNata

    mamaNata New Member

    Дівчата, маю таку ж халепу як в Valensia, єдине що не горло боліло, а більше внизу, де трахея. Все почалося раптово в понеділок, з температури, підкашлювання, біль при ковтання в області трахеї. На другий день трахея страшенно пекла, там утворювалося мокротіння і при тому як я відкашлювала дикий біль і печіння. Потім трахею попустило, почався просто сухий задушливий кашель. Вчора ввечері був приступ кілька хвилин який закінчився рвотним рефлексом ісильно слабкістю, налякалася сама і дочку старшу налякала. Вночі теж не даємені спати.Час від час ті приступи находять, просто дико подразнює трахею,не можу зупинитися від кашлю. П"ю другий день лазолван в табл, і випила ще ацц нині. Голос сівший, загально виснажена вже. До лікаря не зверталась, не думала, що мене так затягне два дні тому з"явився насморк. Вчора щемалатемп 37.5, нині ніби нема. Сварю сама себеза те, що не пішла хоч тут до лікаря. До понеділка далеко, я от думаю, може мені не можна тих муколітиків,я вже немаю сил. Минулого тижня сама менша малатемп високу 3 дні,більше ніяких симптомів, після мене Даринка два дні високу, і кашель,але не задусливий, вже і їй легше, а я зовсім немаю сили, ні апетита. Я шось нажалілася тут не по темі,вибачайте
     
  20. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Якщо кашель сухий, то не можна. В мене колись було таке: почався ніби фарингіт, полоскала, пшикала. Але за днів 5 температура 37 продовжує триматися, говорити можу, але через силу, голос ніби дуже захрипший. Пішла все таки до лікаря з тим, то казав, що запалення пішло вже на якісь хрящі в горлі і назначив антибіотики. Так що ви з горлами і кашлями не шуткуйте:girl_yes2: