"Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем БЕЛЛАДОННА, 25 Липень 2009.

Tags:
  1. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    проколоти , але ту шкірку не відрізати. пластиру не клеїти, хіба як маєте десь йти .
     
  2. Dobbi

    Dobbi Well-Known Member

    А чимось помастити для швидшого загоєння? Бо там торкнутись не можна,не те щоб взути щось
     
  3. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    щось зі сріблом чи цинком-щоб підсушувало. судокрем, паста лассара(зовсім небагато коштує, але дуже помічна штука)
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    хелп. хдається, починається гайморит. вже так давно його не мала, що без поняття, що робити(((
     
  5. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    гріти НЕможна. я коли мала, то мені дуже хотілося тепленьким носик прогрівати, а лор сказав, що ні в якому разі. ну і я тоді лікувалася АБ.
     
  6. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Спробуйте помастити еритроміциновою маззю, мені таке допомагає, особливо на ніч, потім зранку і усьо:girl_spruce_up:
    --- дописи об"єднано, 11 Квітень 2015 ---
    Я активно починаю промивати ніс сольовим розчином, щоб зігнати набряк п"ю протинабрякове 3 дні, маю ще Гуна -спрей, але як бачу, що не даю ради, тоді АБ
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    дякую!
    промиваю + травяні чаї+ефірна олійка місцево. вже не так болить. і на зуби легше, та і згусток в пазусі здається зменшився. сподіваюся, до середи не стане гірше.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Мало того, що маю нежить, голос як з труби якої, і кашляю як пес, то ще на додачу чую часом вухо поболює. Маю слабке горло, нежить теж завжди затяжна з ймовірністю переростання в гайморит, праве вухо поступово глохне, то тепер ще й його відчуваю при простуді. Я якийсь конкретний здохляк. І до лікаря зовсім нема як піти. Коли вже то тепло буде, відігрітися хочеться, вітамінів яких поїсти зелененьких
     
  9. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Нагадайте мені, хто знає: а коли рентген носа роблять (перевірити, чи є гайморит), брекети не мішають? (Розумію, що не у всіх вони є, тому, хто робив рентгне, пригадайте, чи кульчики треба було знімати?)
     
  10. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Нє, кульчики не тре, а коли при гаймориті робила комп"ютерну томографію, то знімала
     
  11. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    а навіщо ви її робили? хіба рентгену не достатньо?
     
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Маю постійно в носі корочки з домішками крові. Сама по собі кров з носа не тече, але як взяти хустинку і прочистити носа, то постійно трішки крові є. І то почалось одразу після пологів. Вже триває 4 місяці. "Шо дєлать?"
     
  13. Lenka Vit

    Lenka Vit New Member

    НЕ МІШАЮТЬ, сама робила...
     
  14. Detektyv

    Detektyv Member

    А я після операції по чистці гайморової пазухи і видалення зуба. Так боялась, що зуб на зуб не попадав (навіть не могли нормально зробити елекрокардіограму, бо так трислась, що лікар казала, що в мене аритмія), але коли зробили загальний наркоз, то вже ніякі війни не страшні, 1,2 год. проспала. А обідно те, що в мене зубки завжди поліковані та доглянуті, а тут з гайморової пазухи інфекція "зайшла" і "з'їла" кістку, мусіли вставити імплант замість кістки. Страшно було, що робили операцію 5 лікарів різного профілю і 2 медсестри, а мене через страх ще й псіхічкою назвали, ну правда жартома. А від ціни я просто плакала ( , отака в нас медицина безкоштовна(. І ще я тепер без зуба))))
    --- дописи об"єднано, 22 Квітень 2015 ---
    Підіть до лора. НА Топольній є Лор Горак, він ще є завідувачем хірургічного відділення в Інтерсоно. Хороший лікар, (він один з тих хто робив мені операцію)
    --- дописи об"єднано, 22 Квітень 2015 ---
    мені також робили КТ, а потім ще й ендоскопію гайморової пазухи. Ренгент не показує чітку картинку, а КТ показує гарно.[/QUOTE]

    Дівчатка вчасно лікуйте носики, бо гайморити бувають дуже страшні і плачевні.
     
    Останнє редагування: 22 Квітень 2015
    Reason for edit: дописала
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Корисно Корисно x 1
  15. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Почало пострілювати у правому вусі. Що це може бути?
    Ніби ніде не простудила і наразі не болить, лише пострілює, ніби пульсує там. Хелп!
     
  16. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    значить, гайморит так і закінчився, толком не почавшись. минуло.
    ефірна олійка захист, травяний чай карпатський вітамінний + промивалка синус рінзе. чоловік замовив за порадою лора з госпіталю. то бомба бомбезна, я не пам"ятаю, щоб ще чимось так добре було промивати ніс. єдине жалію, що не взяли більше тих пакетиків, думали, будемо робити самі той розчин, але те, яке в них - як морська вода, а в мене так не виходить зробити.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Kuma Zybulya

    Kuma Zybulya Well-Known Member

    Дівчата,допоможіть! Була у сімейного лікаря,але результату ніякого! У грудні простудилася і мала температуру. Після цбого кашель не проходить,у легенях мокротиння а у носі нежить Бувало,що ночами прокидалася бо не могла відкашляти мокротиння і задихалася. Лікарка навіть не послухала легені,виписала антибіотики та рідину щоб мокротиння пройшло. А я далі кашляю і постійно ходжу з носовичком у руці що це може бути? Можливо алергія? До якогт лікаря звернутися?
     
  18. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    можливо, хвороба перейшла в хронічну стадію ( минулоріч у мене так перейшло в хронічний синусит і я з проблемним носом і виділеннями проходила від грудня по серпень, аж поки не потрапила на море). Для початку- до нормального терапевта, який прослухає. Здати аналізи сечі та розгорнутий крові. Можливо, треба буде пройти флюорографію ( то вже після прослуховування). На Коновальця є пульмонологічний диспансер, де більш спеціалізовані фахівці. Недолікований трахеїт чи бронхіт запросто переходить в хронічний процес і так в яло протікати може місяцями, то входячи в ремісію, то знову загострюючись.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. Kuma Zybulya

    Kuma Zybulya Well-Known Member

    Я на морі гуляю майже кожного дня-результату ніякого. Пару днів тому ніби все пройшло більш-менш,а сьогодні знову кашель та мокротиння +ніс. Треба аналізи робити. Проблема у тому,що тут в Італії місяць у черзі треба стояти.
     
  20. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами


    Може з лікаром он-лайн проконультуватись?