"Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем БЕЛЛАДОННА, 25 Липень 2009.

Tags:
  1. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Дівчата- хто реагує на погоду(на її зміну, тиск, хз на що бо я ще ніц не зрозуміла) головною біллю?
    Особливо цікавлять ті, у кого це почалося в далеко дорослому віці.
    У мене цей ужосс почався зимою і ніц не пойму шо робити і до кого йти.
     
  2. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Sera, мене цього разу "імет" врятував. А завше спазмалгончик брав+ папазол.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Ги.
    Я таблетки не хочу. Наївна я, та?
    Ти давно на них? Пробувала щось інше?
     
  4. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Я реагую, але почалося ще в юному віці. В мене тиск нармал або підвищений. Коли верхня межа падає до 110 - хлепчу каву, коли ще нижче - вживаю обезболююче, бо таке враження, що хоче тріснути та бошка. А як без таблетки? ХЗ...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Та чому? Якщо не гострий біль, то заняття по дому і.т.д., а взагалі кажуть , що головну біль терпіти не можна (лікарі) так що випийте таблетку і буде вам добре.
     
  6. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Одноразово буде. Буду мати на увазі наразі.
    Я тому й шукаю того, в кого це не вроджене. Мо якраз знайшли вихід і все налагодилося))).
     
  7. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    у мене почалось в дорослому віці, кілька років назад.
    Пила обезболюючі потім вирішила грунтовно перевіритись. Виявилось: мій чудовий низький тиск (конеЧно ))) і защімлення в шийному відділі хребта (викривлення + відкладення солей) :girl_mad:
    Допомогли вправи і плавання коли є на це час.
    Зараз голова болить зовсім нечасто хіба би вже капець які грози (тиск все таки) то тоді все таки якусь таблетку вип"ю, а так за них і не згадую.
    Вправи в інеті є, навіть просто головою крутити і то помагає ))) Головне щоб регулярно їх робити :girl_smile:
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Дякую!
    Тиск такий самий))).
    Зходжу ще до хірурга чи що.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    В мене в школі був цікавий вчитель фізкультури, по сумісництву - мій сусід. Коли голова боліла дико, він робив мені ніби точковий масаж, за його словами "заганяв біль глибоко". Тобто це було тимчасове позбавлення болю.
    Значить так, він тиснув вибірково великими пальцями руки і питав, коли найбільше мене болить. Те місце, де біль відчувався, він починав масажувати пальцями так, ніби хотів протерти в тім місці дзюрку. Біль проходив за три хв і очі відкривалися.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 2
  10. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Потребую вашої поради, дівчата.. Мучать.мене суглоби, але тільки ліве коліно і лівий лікоть. Ниють страшне, особливо у стані спокою але останнім часом помічаю що і при русі (наприклад, ходьбі) :sad: То може і не суглоби, бо на згибі. Плчалось з часів вагітності, деякий час було затишшя і от з весни повернулось періодично,а останнім часом постійно. Ні заснути нормально, ні з цицею з малим полежати чи книжку йому почитати ((( неприємно
    До кого звернутись?
     
  11. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @Sera, як не дивно, але від болю глови секс допомагає, перевірено. Звичайно не тоді вже починати лікуватись коли
    .
    @Plenilunio, то до хірурга і певно на ренген вас скерують.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  12. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Чи то я така цікава чи то що- ну бо в ті моменти я мужа ладна забити))). І не тіко мужа, а всіх хто хоч скрипне біля мене. І то в мене голова думаю не так вже й болить як ото пишуть.
    Короч я сильно задумалася шо то за нафіг і після відпустки серйозно цим ділом займуся.
    Дякую всім за поради і ідеї:kisss::kisss::kisss:.
     
  13. Kohaju

    Kohaju Well-Known Member

    Думаю, можна до хірурга, щоб пояснити локалізацію болей. Або до ревматолога. Я колись здавала ревмопроби, то підвищений був показник, що говорить про стрептококову інфекцію. Але в мене нили обидва суглоба.

    Sent from my SM-T230NU using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Якщо дуже болить, аж до тошноти, п'ю Солпадеїн. Добре поробити масаж шийних відділів, але ніяк не доберусь до масажиста:sad: Тому зараз моє спасіння, то плавання. Ходжу по можливості, стараюсь 2 рази в тиждень і плаваю десь по 40 хв. Мені цього достатньо. Почала в лютому, то з того часу, голова ще не боліла, ттт.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Дівчата,
    Яке можна купити саме сильне, але без рецепту заспокійливе?
    Валерйана, седавіт, нотта - до одного місця.
    З анамнезу - все більш-менш, сум, без настрою, а потім накотить (і то раптово і швидко без якоїсь причини-подразника)... і дуже хочеться плакати, прям РИДАТИ. Причину я писала.
    Що можна попити? Не так, щоб спати, а щоб "метелики в голові".
    Наперед дякую за відповіді.
     
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    метелики в голові хіба від перпаратів, які містять барбітурати. Але від них і в сон клонить. Це з легких. Інші- за рецептом лікаря з ноотропіків чи психотропіків. Ну а з простих способів- робляться коктелі із настоянок валеріани, піону, м яти, пустирника.В рецептурному відділі аптеки можуть приготувати мікстуру Кватера (Микстура Кватера является эффективным успокоительным средством на основе натуральных компонентов. Экстракты лекарственных трав восстанавливают психоэмоциональное состояние, снимают симптомы депрессии и переутомления, повышают устойчивость к внешним раздражителям, укрепляют иммунитет и нормализуют сон.Кватера показана к применению при психологическом напряжении, судорожных состояниях, депрессии, нарушениях сна, повышенной нервозности, стрессах, постоянном физическом и умственном переутомлении, панических расстройствах, фобиях, состоянии постоянной тревожности. Положительные отзывы микстура Кватера имеет как лекарственное средство, которое рекомендовано беременным и кормящим женщинам для восстановления эмоционального состояния и успокоения. Кватера назначается женщинам в период менопаузы, а также пожилым пациентам при психических расстройствах.

    .Там у складі валеріана, м ята, магнй, бром, вільха, гуарана ,малина.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    А як саме провірялися? Робили може якесь МРТ чи шось таке? Бо в мене часто болить голова, тиск понижений, але ніби не скаче. Переважно голова болить зліва або справа у висках, аж пульсує і може тошнити від тої болі. І головне, що я з тою головною болю нічого не можу робити, тільки таблетка спазмалгону помагає. Але пити постійно таблетки (деколи по 2 рази на тиждень голова болить) не вихід. То хочу якось провіритися, але не знаю з чого почати.
    А які вправи є від болю, можете якусь ссилку кинути?:)
     
  18. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    В мене та сама біда( І взагалі нічого не допомагало. А тепер ще й пекельний токсикоз і від головного болю нічого приймати не можна.

    Надіслано від мого V812 Core4, використовуючи Tapatalk
     
  19. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    мрт - ні, підключали всякі датчики до голови )) кардіограма, і тд, я вдома гляну назву обстеження і напишу. Направлення давав невропатолог.
    думаю то все індивідуально, у мене в шиї проблема то на шию вправи давали.
    Але плавання то таки найкраще.
     
  20. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Знайшла, одна назва взагалі як код записана, тому не скажу, а друге що робили - узд судин.