"Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем БЕЛЛАДОННА, 25 Липень 2009.

Tags:
  1. Farbovana

    Farbovana Метушлива та непосидюча)

    а в мене, дівчатка ,вже чомусь третій раз в залі на біговій болить під кісточками.Ходжу вже туди місяць, і якраз почало боліти останніх три рази..До тогов житті та і на початках в залі (думала від не привички) - такого не було. Приходиться пробігти хвилину і йти, і потім знову....а ще приймаю вітаміни Кальцій Д3.
     
    Останнє редагування: 25 Серпень 2015
  2. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    не знаю чи сюди в темку пишу. в суботу йдемо на весілля, а на чолі вискочив здоровенний прищ! чи можна його якось домашніми засобами знищити, чи хоча би зменшити, чи так за пару днів не вийде? але шоб його не давити, я давити не хочу і не вмію:)
     
    Останнє редагування: 26 Серпень 2015
  3. Farbovana

    Farbovana Метушлива та непосидюча)

    я таке або спиртом або йодом на ніч мажу, речовина його підсушує і не такий запалений, потім сам відпадає ...але то може не всім по шкірі так підходить...
    Або ще попитайте в аптеках Зинерит...
     
  4. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    і ще якщо маєте якусь мазь з цинком. Я малої судокремом мастила, трохи підсушувало. Ще олія чайного дерева, але вона мені засильна.
     
  5. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Завтра іду на підводний масаж. Я так розумію, що це у ванні , під водою, роблять масаж струменем води? Це боляче? Як до того підготуватися і що з собою треба мати? Як записувалась, мені нічого не сказали.
     
  6. Kaktusiiik

    Kaktusiiik New Member

    Потрібно встановити правильний діагноз, а також проходження повного обстеження!
    Потрібен досвідчений терапевт, який реально зміг би допомогти.
     
  7. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Прорізується нижній зуб мудрості, біль неймовірна
    Чим би то можна її зняти, знеболюючі не дуже помагають?
     
  8. Андріана

    Андріана Well-Known Member

    Ібупрофен 2 шт.

    Надіслано від мого V370, використовуючи Tapatalk
     
  9. Valensia

    Valensia Well-Known Member

    Дівчата, потребую поради. В чоловіка "німіють" (терпнуть) пальці на ногах, що б це моголо таке бути. На руках-знаю, а от на ногах...
     
  10. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    А тиску високого випадково немає?
     
  11. Valensia

    Valensia Well-Known Member

    Немає, 110/80. А пальці терпнуть постійно...
     
  12. Farbovana

    Farbovana Метушлива та непосидюча)

    я звісно ,не медик, але зазвичай терпнуть кінцівки -руки чи ноги , особливо в сні тоді коли можливо шось з хребцями спини- коли диски злітають , або шось того роду.У мого чоловіка таке було від роботи, бо багато носить важкого. Вночі права рука так терпла і боліла невиносимо-таблетки не допомагали.
    Не кажу шо це дійсно у вашого чоловіка те саме, але ділюся випадками.
     
    Останнє редагування: 15 Вересень 2015
    • Подобається Подобається x 1
  13. vikulyamamulya

    vikulyamamulya Well-Known Member

    Людоньки та температура вже дістала. Три дні пролежала з температуроюб 37,5, сильно боліло горло. Температуру взагалі не відчувала, якби не поміряла. Пили колдрекс макс грип, стрепсілс, декатилен. вже і горло не болить, тільки трохи відчуваю, але дістала насморк сильний, і зараз міряю знов 37,1:girl_devil:. А лежати вже дома нема можливості. Що порадите, купити якісь сильні антибіотики, чи просто спрей для горла і носа, бо вже не можу.
     
  14. Farbovana

    Farbovana Метушлива та непосидюча)

    раджу вам піти до лікаря .Бо я так три дні пролікувалась сама і пневмонію дістала.
    та і не всім одні і тіж антибіотики підходять...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Насамперед здайте загальний аналіз крові, вже по його показниках можна буде побачити чи то віруска чи інфекція(при вірусній антибіотики неефективні)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Раджу зробити МРТ голови, щоб виключити розсіяний склероз. Це один з симптомів. Вибачте, за страшне припущення, ще з перших симптомів постійна втомлюваність, поколювання в м'язах, важкість в м'язах, захитування при ходьбі.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
  17. Valensia

    Valensia Well-Known Member

    Сьогодні зранку відчула, що у роті дивний присмак металу, і не відчуваю смаку того, що їм. Думала, що минеться, але ні. Що воно таке, і що з цим робити?
     
  18. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    Чи то в мене лицьовий нерв застудився , чи то простуда, що шкіра лиця болить (Права сторона), нервовий тік око + періодична різька біль...


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  19. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Печінку перевірте. І загальний аналіз крові зробіть. Я під час простуди смак взагалі втрачаю.
    --- дописи об"єднано, 19 Жовтень 2015 ---
    Перетяг...
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Це може бути захворювання зубів, ознаки цукрового діабету, анеміїї. Краще до лікаря звернутися.
    --- дописи об"єднано, 19 Жовтень 2015 ---
    Неврит, артрит, серце ще перевірити треба
     
    • Інформативно Інформативно x 1