"Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем БЕЛЛАДОННА, 25 Липень 2009.

Tags:
  1. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    А ви ще годуєте? Така теми може бути в жінки яка годує грудьми, погугліть. А дискомфорт може бути від психологічного стану, ви ж переживаєте.
     
  2. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Вже вдруге обсипає гноячками мене,минулий раз по лиці під носом,в паху трохи, по плечах пару, сей раз ще і в роті поробились афти,мазю маззю Холісал і зеленкою...ще болить горло...Напевне циркулює якась інфекція, або бактерія...думаю,хтось з розряду "...коків".Температури поки нема,але почуваюсь не дуже...ще плюс є нічні годування грудьми і деколи на денний сон. В когось таке було,як лікували? Якісь аналізи здавали?
     
  3. olenachyzho

    olenachyzho Well-Known Member

    мене болить спина.вчора поносила малу підкидувала бавилась:dance3:і от на тобі .:girl_sad:ну моя ляля не худенька.10 кг щастя.:d25:спина почала боліт зразу після родів.але вже давно такого не було а тут знову:girl_nea:
     
  4. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    а за скільки часу пройшло? просто я знов була в лікаря. він ту пломбу трішки підпиляв і стало трохи легше. але зуб далі чутливий. лікар пропонував приходити знов і ставити тимчасову пломбу. але я вже забила на те лікування. читала шо таке буває. і деколи через пів року проходить. в мене в загальному вже 1.5 місяця таке
     
  5. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    дуже тріскають і обвітрюються губи. сьогодні взагалі ранка так кровить, що не можу спинити. то бракує якихось вітамінів, я так розумію. порадьте що робити. чим помазати? зважаючи на ГВ що можна поприймати?
     
  6. Tempernice

    Tempernice Well-Known Member

    Я в таких випадках починаю омегу приймати, а губи постійно змазую кокосовою олійкою і швидко проходить. Крім губ в мене до комплекту буває ще суха подразнена шкіра на бедрах, ногах, руках.
     
    • Корисно Корисно x 1
  7. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    ще потрібно почитати про лімфу (крім аналізів), майже всі прояви на шкірі пов"язують з нею
     
  8. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    В мене десь до двох тижнів минуло.
    А знімка ви не робили? Може там треба лікувати канали? Або поблема в сусідніх зубах, які можуть фонити? Бо як на мене 1,5 міс. то вже багато.
    --- дописи об"єднано, 30 Березень 2016 ---
    В мене залишився крем пурелан і я його припахала для губ. Просто супер - прекрасний результит при мінімільному використанні.
    А ще можна мазати АЕвітом, вистнути з капсули і на губи - і лікує, і живить. В середину я б нічого не приймала.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    здавала недавно кров на аналіз - лімфоцити були зовсім трішки вище норми, лікар казала, що нічого серйозного, це ще як варіант норми. Я вже добре,не знаю, чи щось робити, чи пронесло - то й добре, не паритись ...?
     
  10. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    це не про кількість лімфоцитів, а про рух лімфи, ось почитайте, не пожалкуєте
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @бетменша, з чутливістю зубів теж в кожного по-різному. Мені недавно пломбували канали в зубі, чутливість зберігалась тиждень. Моїй мамі після лікування десь 2-3 місяці чутливість була, потім якось забулось, пройшло.
    --- дописи об"єднано, 30 Березень 2016 ---
    @NutkaNezabudka. А, зрозуміла, дякую, почитаю
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    теж маю чутливі зуби, одну зиму застудилася і дуже мучилася, боліли передні зуби, стоматолог дав пораду: краще попити щось відволікаюче або обезболююче, але не втручатися в канали зубів, що пройде з часом. і дійсно пройшло місяців через три
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Не робила. Питала в лікаря, то він казав, якщо б треба було нерв витягати, то зуб болів би постійно. Наразі спостерігаю, замахалась вже до лікаря ходити. Правда трохи напряжно, бо твердішу їжу приходиться на іншій стороні їсти весь час. Аде вроді є тенденція до зменшення больових відчуттів, чи то я просто вже на автоматі пильную, шоб тим зубом нічого не кусати..Як сильно дістане, то піду, але вже, певно до іншого стоматолога.
     
  14. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Була я на прийомі в імунолога...бо ще до всього понабрякали лімфовузли.
    трохи заспокоїла мене лікар, сказала, що лімфовузли в мене не є дуже проблемні, і серйозного нічого нема. Поставила діагноз - реактивна мікролімфоаденопатія, і на завтра йду здавати бак, посів з горла,бо було червоне і часті стоматити вказують на те, що там таки можливо щось поселилося....вже третій раз за півтора місяця вискакують прищі((((
     
  15. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    в мене досить схожа ситуація, але через брак часу мені нерв не витягували, хоч бажано було б витягти. Стоматолог попередила що можуть бути дуже сильні болі, але не обов'язково постійно. Причина - пломба дуже близько до нерва. Нерв може заспокоїтись, а може і ні...Поболіло 2-3 дні(постійно боліло перші 12 год після пломбування), особливо коли кусала на той зуб, зараз час від часу відчуваю ниття.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. tsiuma

    tsiuma Well-Known Member

    Так-так,я теж зацінила! В мене після хвороби і температури з губами був просто жах - такі потріскані і сухі, в одному місці ранка аж до крові. Пурелан дуже швидко навів порядок. Тому в таких от випадках чистий ланолін, з якого і складаєтьмя мазь, є супер рішенням. Ланолін здається і в аптеках можна попитати.
     
  17. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Я купила в рецептурній аптеці (в Рівному, але, думаю, у Львові також є) за 50 г (а це багато) заплатила 22 грн. Добре, що взяла свою баночку з під крему, бо вони не мали в що класти, в пакетик хіба.
    Взагалі вони то не продають, але мають для власних потреб, тож можна домовитися щоб продали трохи.
     
  18. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Була в одного стоматолога, так він каже, що видаляти нерви з зубів не можна, це минулі часи, бо зуби без нервів залишаються мертві, так розводиться страшні мікроби, зуби без нервів швидше пропадають і т.ін
     
  19. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    швидше то як?
    А що робити коли зуб болить і іншого спасу нема? Яку він альтернативу пропонує?
     
  20. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    а в мене тільки, коли кусаю і то тверду їжу. в спокійному стані абсолютно його не відчуваю.
    --- дописи об"єднано, 6 Квітень 2016 ---
    ну якщо він неживий, тобто без нерву, може швидко розкришитись, розламатись
    якщо постійно болить, то я так розумію альтернативи немає. треба витягувати нерв і пломбувати канали
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1