"Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем БЕЛЛАДОННА, 25 Липень 2009.

Tags:
  1. Novyzna

    Novyzna New Member

    Якщо запори у вас нечасті, то можете зранку попити кефір з ложкою насіння льону. І в день побільше води намагайтеся пити. Має допомогти.
     
  2. Arletta

    Arletta Member

    Дякую. Пробувала кефір з чорнословом. Але не допоміг.
     
  3. Novyzna

    Novyzna New Member

    Мені зазвичай народні засоби допомагають :)
     
  4. KlaraK

    KlaraK New Member

    При запорах кожен організм реагує по своєму. Я коли маю таку проблему приймаю легкі проносні засоби.
     
  5. Arletta

    Arletta Member

    Що приймаєте?
     
  6. KlaraK

    KlaraK New Member

    Пробувала листя сени заварювати. Чай має специфічний смак. Але ефективний. Зараз користуюся натуральними кубиками Регулакс. Також на основі сени. На смак кращі і легші у застосуванні.
     
  7. Arletta

    Arletta Member

    Бачила каплі. З кубиками не знайома.Чимось відрізняються?
     
  8. KlaraK

    KlaraK New Member

    Я пробувала і так і так. Діють і так і так, але мені здається що кубики зручніше. Один розжував перед сном – і чекаєш.
     
  9. Arletta

    Arletta Member

    Дякую за поради.
     
  10. Okksana

    Okksana New Member

    Лікар-психотерапевт виписав нейролептик рисперон (рисперидон), однак на скільки мені відомо він викликає звикання і має сильні побічні наслідки. Порадьте чи варто його приймати, можливо у когось вже був досвід прийому нейролептиків?
     
  11. Zlatka

    Zlatka New Member

    Я від нейролептиків відмовилась,приймала тільки антидепресанти,допомогли,залежності чи синдрому відміни не було
     
  12. Kvitneva

    Kvitneva Well-Known Member

    Дівчата, хелп! Вчора видалили зуб (мудрості). Ніч якось перебула. А зараз рана болить страшенно. Тайленол не допамагає взагалі. На стіни хочеться дертись. Раніше рятувалась звичайною холодною водою - набирала в рот і тримала, поки не нагріється - тоді знеболювальний ефект щезав. Але тепер і це не допомагає.
    Порадьше щось!
     
  13. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Подзвоніть до стоматолога, він вам випише сильніше знеболювальне. Може то й же тайленол, але більше мг, а може щось інше. Вам тільки в аптеку треба буде з'їздити забрати.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Таки не витримую я -- попитаю про себе (думала, ще тиждень-другий почекати, але). Короче, мене нудить. Вже десь 2 тижні. Почало тошнити десь на 3 день після ділов, тому вагітність виключаємо. Нудить легко-легко, не напяжно, не до рвоти, жити особливо не заважає. Нудота від прийомів їжі не залежить, взагалі із животом все ок, і апетит є, нічо не тисне, не пече, не здуває, печії немає. Коли забуваю про неї -- то взагалі все ок.

    Але, бліін, вже більше, ніж 2 тижні -- то задовго! Тиск в нормі, особливих скарг на головні болі немає, хіба спина і шия болить і у вухах такий трохи дискомфорт (але то мені лікарка казала, що то від острохондрозу) і ввечері падаю із ніг спати хочу-- от 7-8 вечора лягаю і вже лежу (хоча раніше поки дітей не повкладала -- не лягала). І вночі дуже спати хочеться, бо я, як малу годую по 10 раз -- то мені впринципі нормально завжди було, а тепер очі зліпаються. Ну все, більше вроді нічого. Пила вугілля, пила тиждень Поляну квасову -- нічого, ніякого результату. Наразі не лікуюсь, чекаю ділов, як після них буде нудити -- навіть не знаю до кого. Сімейна каже йти до нервопатолога, бо то може бути від внутрішньочерепного тиску

    Загальні симптоми, характерні для внутрішньочерепної гіпертензії У разі підвищеного внутрішньочерепного тиску симптоми характеризуються різноманіттям і поліморфізмом. Клінічна картина захворювання у дітей і дорослих різна. Провідними ознаками, якими супроводжується підвищення ВЧТ, є: головний біль, що виникає переважно зранку під час пробудження, локалізується як в лобовій, скроневій, так і потиличній областях, має гнітючий або розпираючий характер; нудота і блювання; сонливість; порушення пам’яті, уваги і мислення; запаморочення; підйом або падіння артеріального тиску; брадикардія – рідкісний пульс; пітливість; розлад зору внаслідок набряку сосочка зорового нерва аж до сліпоти.

    Джерело: Підвищений внутрішньочерепний тиск – симптоми, лікування, ускладнення | MedPrice.com.ua

    але із тих всіх симтомів у мене лише легка нудота без блювоти і сонливість, причому ввечері, вдень і вранці все ок. Тому я все ж виключаю це. То куди мені із тим?
     
  15. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Як не дочекаєтесь ділов:)- До гінеколога скоріш за все).


    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    @Kandya а з серцем в тебе як? У мене як буває така нудота то і серце починає стукати як попало (але я з дитинства маю з ним непонятки) і з тиском теж ок, а от власне від тої аритмії чи що воно там таке теж нудити починає. Але 2 тижні не було, днів 3-4 хіба, тому навіть не знаю...
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    які ми тут дотепні
    та все ок із серцем, тисне, але то вічний кардіоневроз. Мені його навіть ніхто не лікує -- кажуть менше нервуватись
     
  18. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    @Kandya, через застій жовчі може піднуджувати, підіть на узд.
     
  19. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Kandya я й не думала жартувати(смайлик не завжди значить-жарт).

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  20. Luxury lv

    Luxury lv Well-Known Member

    Їжте буряк відварений,допомагає:girl_yes: