"Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем БЕЛЛАДОННА, 25 Липень 2009.

Tags:
  1. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Отаке я спочатку і думала, тому активно пила поляну квасову. Але при застої ще якісь симптоми, типу гіркоти в роті, дискомфорту в животі, а в мене того немає
    Думаєте, я не сцю. Та я після вашого допису 11 тест на вагітність за останні 2 тижні зробила) Хоча сьогодні не збиралась, бо тільки вчора перед футболом робила один, а вранці ще один, думала цей на завтра притримати. але в мене немає затримки.

    І я 4 рази була вагітна -- я знаю що таке нудота під час вагітності. Вона така виснажлива, надокучаюча, беками часто закінчується... А тут я навіть ні разу не думала не те, щоб блювати, навіть бекати. Такий повний лайт, ніби просто щось бридке в горлі
    --- дописи об"єднано, 29 Квітень 2016 ---
    А узд на голодний шлунок? правда? бо я б сьогодні з"їздила -- а вже палюшків напхалась
     
  2. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Всьо, йду на узд. Подзвонила, сказали на голодний шлунок, я сказала шо вже нажерлась, але до 3-4 воно , кажуть"вивітриться". То узд всього робити? таке роблять? то довго?
     
  3. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    робити то роблять, але на скільки воно буде інформативне, то вже інше питання. + все залежить що Вам треба досліджувати, якщо по жіночому - то там ж треба напитись води чим побільше, інші органи...все дуже індивідуально.
    Для прикладу я знаю щоб досліджувати печінку, то нічого їсти не можна 100%.

    А у Вас не було ніяких серйозних стресів, перевтоми? В мене таке нудота буває після пережитого сильного стресу і недосипання...Але в мене сонливість проявляється трішки дивним шляхом,десь так в 19 в мене злипаються очі, я ледь сиджу, дотримуюсь до 22, лягаю. Тільки виключила світло - очі просто не закриваються і я вже спати не хочу ;) І так півночі кручусь в ліжку.
     
  4. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    та яке вже буде, хоч щось побачать
    Багатьох (і мене) нудить, коли нервуються. Але ж не 3 тижні...
    Ну, короче, сьогодні шось та й обстежу, на вихідні діла мають прийти, а як після них буде нудити -- ну то піду далі на узд вже повністю на голодний шлунок.

    О, ще загадала: як випиваю будь-який алкоголь -- тошнити перестає моментально) От Страсний тиждень не п"ю -- то й нудить)
     
  5. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Жовчевий, печінка, підшлункова, мабуть.
    у мене звужені жовчеві протоки, то таке буває, що лише нудить, тоді п'ю трохи жовчогінне, і минає.
     
  6. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Може таки тиск? Чи стрес :dntknw:
     
  7. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    я маю тискомір, щодня міряю. тиск стабільно-низький вже 15 років -- 100 на 70, 90 на 60 (навіть під час вагітностей не стрибав)
    --- дописи об"єднано, 29 Квітень 2016 ---
    ну припускаю, що воно на нервовій системі... але теж, як на мене, задовго. Хоча хз... я за брата так нервувалась -- йому два дні тому операцію робили дуже складну -- 6 годин щитовидку вирізали. Але вже все ок, то мало б попустити, а не попускає
     
  8. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Отже, була на я УЗД всіх органів. Ну що я вам скажу: "я железний, а пєчєнь -- нет")))
    Короче, ви праві -- у мене застій жовчі у легкій формі (без камінців) і якісь відхилення в печінці. Сказала узедистка, що то все лікується до норми.

    Подзвонила я лікарці своїй сімейній, сказала: "Дура! Хто тебе надоумив постити". Сказала, що треба мені нормально харчуватись, а не сільодка і хліб із маслом. Я знаю, що постити мені протипоказано бо ГВ (але молока дофіга, та й іншу всю їжу Злата вже їсть і з неї вітаміни отримує, тому вирішила хоч трошки).

    Але то корисно постити без шкоди для здоров"я тим, хто любить різні каші, рагу, фасолю, салатики з олійкою... А я того всього не люблю.

    Сказала лікарка чай собі жовчогінний купити і шинки копченої не їсти. З печінкою після свят розберемся, сказала лікарка, що як жовч добре фунцикліруватиме, то і печінка сама внормується, бо воно взаємопов"язане.

    І що -- з тим чаєм жовчогінним я не зможу в Тернополі на Паску випити (це має бути моє перше святкування Паски за останні 25 років не дома)?

    Хіба чай з алкоголем не можна?

     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    Спробуйте висівки, мені допомагають (вживаю вівсяні висівки). Навіть трохи поексперементувала і спекла такі собі дієтичні "кексики" з висівок.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Це капець...Другий день дико болить голова. Вчора у вечері було відчуття ніби мені півголови знесли, жодні обезболюючі не помагають. Каву п'ю літрами, помагає лише на 10-15 хв...сьогодні випила вже 4 горня, серце вискакує...Напевноо треба іти здаватись в лікарню :sad: а як я цього боюсь.
     
  11. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    А може таки кави забагато? Це ж кофеїн і він дуже впливає на серце. Пам'ятаю, як кілька років тому я захопилась італійським еспресо, і вперше в житті відчула, оте вискакування серця. Перестала, все внормувалось дуже швидко. Зменшіть каву однозначно, як не полегшає, тоді точно до лікаря.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  12. marika28

    marika28 Well-Known Member

    Можливо у вас трохи простуджений нерв мене також тиждень тому голову виносило , навіть очі відкрити немогла. лікар виписав медицину пройшло. А кава це не вихід.
     
  13. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    В мене інший біль, таке враження що мене по задній частині голови хтось битою стукнув. Дивно що коли руками стискаю голову, стає трішки легше...Але мені здається що я собі череп роздавлю від такого.
    В мене низький тиск+ я чутлива до зміни погоди. в нас зараз погода просто казка - у середу +10 і дощ, у четвер +20 і сонце, вночі гроза, зараз погода вроді хороша, але над горами збираються чорні хмари. Кава з коньяк трішки піднімає тиск і стає легше, але не на довго.
    так, то кави забагато, але бувають моменти що я вмліваю від болі :sad:
     
  14. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    мігренями не страждаєте? (тоді сильні болі в певній ділянці голови, стан погіршується при шумі і яскравому освітленні)
     
  15. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    ті болі ніхто мігренями не називав, але шум я не люблю. Завжди ставлять мені ВСД, до головний болей звикла, але вчора і сьогодні...то не виносимо
     
  16. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    у мене так при мігрені, тоді відразу таблетка, опущені ролети, повна тиша і сон
    Але ми діагнозів можемо багато придумати, сходіть до лікаря
     
    • Подобається Подобається x 2
  17. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    2 роки тому ходила, сказали ВСД і розвели руками. Я зараз закордоном, ходила до дежурного..Перша проблема - мова, але вроді порозумілись, направив мене на МРТ, посміявся з діагнозу ВСД і сказав можеш почекати до понеділка, якщо не пройде, то обов'язково робити МРТ, бо крім пониженого тиску (100 на 60), більше нічого він не бачить. Ну і звісно накричав за 5 чашок кави, дав якісь солодкі таблеточки, але їх можна смоктати не більше 2 в день, а сьогодні вже не можна через каву, бо почне серце боліти :sad:
     
  18. Bize

    Bize Well-Known Member

    Були б ви в Україні - купили б може цитрамон собі - піднімає тиск, там він на травах, по моєму.. мені завжди допомагав від пониженого тиску.. але не знаю,чи за кордоном такі продають
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Виглядає на мігрень((( Спробуйте Номігрен. Мені допомагав. І ніякої кави, шоколаду, червоного вина і сиру - то провокатори мігрені.
     
  20. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    не помагає, в мене з собою завжди всі ліки українські :sad:

    все крім вина мене спасало від головних болей...Кава помагає і зараз тільки не на довго.