"Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем БЕЛЛАДОННА, 25 Липень 2009.

Tags:
  1. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    І правильно - це видуманий діагноз.

    Які трави? Парацетамол, аспірин, кофеїн. Але він помічний.

    Якщо це мігрень, а ліків на неї нема під рукою, то доведеться потерпіти, 2-3 дні і вона сама пройде.

    Моря? Зміна клімату. В мене спека часто провокує мігрень.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    якщо біль дуже сильний, і не можна терпіти, я б попросила в сімейного (чи хто там лікар першого контакту) рецепт на таблетки від мігрені
    Трохи ризиковано, звичайно, лікуватись самій від не знати чого, але хоч протримаєтесь до понеділка
     
  3. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    ні, я вже тут більше півроку живу. Головні болі провокує різка зміна атмосферного тиску. Мій тиск може падати до 70 на 40 (в Україні таке було, закордоном болі не такі часті і сильні).
     
  4. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    А ше - зав'язати щось на голову по типу обруча, сильно-сильно перетиснути.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    до речі, якщо починається мігрень, а я не вип"ю таблетку відразу в перший день, то потім хоч стріляйся-хоч лікуйся, біль не відпускає 3 дні, треба просто терпіти(((
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  6. Bize

    Bize Well-Known Member

    думаю, тоді треба шукати причину того, чому той тиск низький і не піднімається, бо ж препарати зазвичай роблять своє діло..
    і не жартуйте з таким тиском - такий тиск дуже небезпечний.. просто так терпіти його не можна, а обов'язково піднімати
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    ото помагає, правда не додумалась звязувати, я просто руками стискую і стає трішки легше.

    а які препарати піднімають тиск? ну крім кофеїну...

    я тоді знепритомніла і попала в лікарню, ліки були шикарні (дежурна лікарка - наша знайома ) - горня міцної кави з великої кількістю цукру і коньяком. Через 10 хв тиск - 110 на 70 і відпустили додому.
     
  8. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Мені простіше розрізнити мігрень і головний біль іншого походження. В мене мігрень починається з візуального ефекту. Тому я відразу п'ю конячу дозу обезболюючих + заспокійливі.
    --- дописи об"єднано, 6 Травень 2016 ---
    тільки но хотіла вам то порадити - влупіть собі 30 г коньяку)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Bize

    Bize Well-Known Member

    тоді може коньячку?:girl_wink: ну якщо це вже перевірений засіб, а ліки не допомагають
     
  10. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Але хіба низький тиск дає такі головні болі? Я щось сумніваюся.
    @Hermi, який тиск на зараз, коли голова болить? Бо мо не треба нічого піднімати, тоді коньяк буде зайвий і лише навантаження на судини.
     
  11. Bize

    Bize Well-Known Member

    але постійно так не можна, бо коньяк на серце погано впливає.. А коли стане легше - починайте шукати серйознішу причину, чому проблеми з тиском
    --- дописи об"єднано, 6 Травень 2016 ---
    дає дуже сильні болі, набагато гірші від повишеного тиску..
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Во шо я вам на то знайшла

     
    • Корисно Корисно x 1
  13. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    так, дає. Переважно в задній частині голови, тупий ниючий біль (ніби після удару), рідше мігруючий або пульсуючий у вісках. Також це все супроподжується сонливістю і млявістю, відчуттям що от-от знепритомнієш. Під час дуже сильних болях - нудота. (що-що, а низький тиск я навчилась розрізняти. Без кави з ранку я дня не переживу. Як правило така кава мене тримає цілий день і живу спокійно).

    причина - ВСД ;) 5 разів лежала на повному обстежені у лікарні, включаючи МРТ. Метеозалежність, інших відхилень немає. Ще не значне порушення тонусу судин, але це в межах норми.
     
  14. Bize

    Bize Well-Known Member

    десь читала,що ВСД це комерційний діагноз
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    В мене так на мігрень. А мігрень як така ні не діагностується, ні не лікується. Лікар завжди скаже - можливо мігрень (в нас ВСД :girl_yes:), лікування - симпоматичне. Нема на мігрень ради. Як і на низький тиск. Тіко пережити і підлаштуватися.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    то ставлять всім, якщо бачать проблему, але не можуть пояснити.
    Про ВСД читала дуже-предуже багато, у Європі такої хвороби не визнають, а є така течія лікарів, які вважають що це психологічна хвороба (я також до цього схиляюсь), ліками воно майже не лікується, але якщо не жити у постійних стресах і переконати себе що життя прекрасне - симптоми хвороби пропадають. Я по собі побачила, якщо живу розмірено, достатньо сплю (9 - 10 год на добу), не нервуюсь, не перевтомлююсь - голова не болить...Але метеозалежність ніхто не відміняв.
    +один хороший лікар сказав - ВСД - це не хвороба, це стиль і спосіб життя. Треба знайти для себе найкращі умови, при яких хвороба не проявляється і насолоджуватись життям.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Не стільки комерційний, скільки діагноз "аби не відпускати пацієнта зі скаргами з пустими руками". Симптоми є, діагноз є, але то сі не ліче))))))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  18. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    а у Вас який тиск при мігрені?
    --- дописи об"єднано, 6 Травень 2016 ---
    не завжди так, є горе лікарі, які готові лікувати. Виписувати купу таблеток...Чого вартий той же Тонгінал. Тож перший лік при ВСД. Але зі скількома людьми з явними проявами ВСД не спілкувалась, їм,як і мені, після прийому цього препарату ставало гірше.
     
  19. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Не знаю... в мене мігрень починається з мерехтіння зірочки з одного боку поля зору, зірочка розростається на велику пляму, яка в середині вже не перекриває зображення, потім зникає і з того боку, де мерехтіло, починає боліти голова. Тиск міряти без потреби - все і так зрозуміло.
     
  20. famenlviv

    famenlviv Well-Known Member

    Hermi, для того, щоб підняти тиск- пийте більше води, не любите воду, пийте соки розбавлені з водою,вже дуже багато головних болей вилікувалися питтям води( я в тому числі), робіть собі поливання ніг і рук, поперемінно гарячою і холодною водою, більше рухайтеся( хоч, як голова болить, то це важко).
    Ще піднімає тиск солодка( корінь),або солодощі з неї- Lakritz, овес, бобові- вони містять сапоніни.
    Є ліки Effortil , але без лікаря не раджу приймати, хоч вони в аптеці і без рецепта продаються.

    Мігрень добре триптани обезболюють, але це треба мати доведений діагноз.
    --- дописи об"єднано, 6 Травень 2016 ---
    О, то у Вас мігрень з аурою.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1