"Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем БЕЛЛАДОННА, 25 Липень 2009.

Tags:
  1. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    зволочі))))
     
    • Смішно Смішно x 1
  2. Isa

    Isa Well-Known Member

    Привіт, дівчатка! Підкажіть в якого лікаря можна спину перевірити, хребет? бо взагалі не знаю куди податись, якоїсь конкретної причини нема, просто підозрюю, що є якісь проблеми трошки...може в пп когось конкретного порадите, так щоб можна було записатись і не чекати в черзі, ну і такого, щоб лишнього не понапридумував)
     
  3. Bize

    Bize Well-Known Member

    це залежить, з яких причин Ви перевірятимете, бо таким може займатися і ортопед, і невропатолог.. Ортопед більше по всяких травмах, а невропатолог - по защемленнях нервів і т.д
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Дівчата порадьте якісь перевірені народні методи лікування бронхіту, кашлю, сумісні з ГВ. Я майже місяць хвора, вже змучилася від того кашлю, ще й дитина від нього буває будиться, мушу тікати з кімнати щоб прокашлятися, дурдом. Антибіотик пропила, Атму - як мертвому припарки.(((
    Почала пити пару раз в день гаряче молоко+мед+масло. Що ще можна?
     
  5. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    мені радили попити відвар з цибулі, попила і кашель пройшов.
     
  6. soljusja

    soljusja New Member

    Страшенно болить спина, перещимляє то зверху то знизу то в центрі і від цього дуже болить голова. Боляче ходити, сидіти і навіть лежати. Проблеми із спиною були і раніше бо сидяча робота масаж допомагав, а зараз у мене доця 3,5 міс то спина знову загострилася. Підкажіть хорошу масажистку, яка б приходила додому і бажано з мед освітою. Дуже дуже треба!!!
     
  7. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    дівчата, де можна оптимально перевірити серце, бо вже декілкьа днів тисне в грудях без перестанку
    думаю там точно щось є, або на крайняк від хребта віддає (крім того ліва ступня часом знечулюється і типу як мурашки бігають)
    я так розумію ехо+кардіограма, де можна якісно і оптимально зробити без біготні по різних частинах міста
     
  8. gamma

    gamma Well-Known Member

    Молоко з інжиром добре допомагає.
     
  9. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    Я недавно робила ехо в "Ехокор" на Навроцького,(8-ма лікарня). Дуже приємна дівчина все подивилась, розказала. Попередньо залишала заявку в них на сайті і вони зв'язались по к.т. Черг не було.
     
  10. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    там можна взяти той пакет консультація-ехо серця- кардіограма? чи то треба їздити з Угорської на Навроцького?
     
  11. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Я бала той пакет, то кардіограму робили в один час на Угорській, а ехо через кілька годин в восьмій лікарні. Не знаю, чи завжди в них так ці процедур розділені в просторі і часі, але мені було трохи незручно двічі їхати.

    Надіслано від мого IQ4502 Quad, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Khaleesi

    Khaleesi Well-Known Member

    От цього не знаю. Задзвоніть, може, запитайте.
     
  13. Сяночка

    Сяночка Active Member

    Дівчата, може хто має тел. Камінського Валерія Івановича з Топольної, зав. щелепно-лицьової хірургії. Дуже треба....
     
  14. karioka

    karioka Well-Known Member

    Привіт, підкажіть, будь ласка, судинного хірурга, бажано не дууже дорогого:) і ще бажано ближче до Сихова?
     
  15. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member


    Маю таке питання. Десь місяці 2 не можу нормально виздоровіти:girl_cray:. Почалось з того що застудилась, боліло горло, на гланді була невелика пробка. Лор виписала антибіотик Ауроподокс (на 10 днів курс), сироп Лангес, щось від алергії (я алергік), і пшикати "Тантум верде". Здавала кров і сечу, то виявили тільки трохи підвищені лейкоцити в крові. Пробка зійшла, температури не було. Але була сильна слібкість, ковбасило від тих ліків. Потім я наче виздоровіла. Але за день-два голос почав бути осипшим, дуже дерло і боліло грло особливо зранку, і ввечері теж. Долучився кашель спочатку сухий (від першіння в горлі), потім почала відкашлювати густий слиз. Пішла з тим знов до лора. Сказала що "то залишкове, візьміть 1 флуконазол (може то в вас після антибіотиків:girl_in_dreams:). знов Лангес від кашлю і смокталки Фарисіл. А день перед тим я брала пакетик якогось Колдрекса, то з нього мене "ковбасило, а ні біль в горлі, ні той кашель ніде не ділись:girl_emo:. Ще казала пробувати інгалації з Декасаном (я маю небулайзер). Коротше, купила я то, ліпше не стає. Пішла до чергового терапевта, щоб принаймі легені послухали. Скзала що легені чисті, щоб здати кров, зробити флюорограму, і нічого окрім таб. від алергії не брати. А з понеділка підійти вже до своєї дільничої (її все не було, то я до лора ходила). Сказала що є набряк (я чую все як через вату, збільшений лімфовузол (і горло з того боку більше болить). Перестала брати Лангес, лише полоскала горло, беру Фарисіл і своє від алергії, пшикала ніс Авамісом (від алергії казали), і ще Евказоліном, то трохи легше дихати, хоч ніс якрахз не заложений сильно. Але так сьогодні розболілось горло, всередині вухо і голова і лице з того боку, що мусіла взяти Німесил. Трохи то помогло. Але відкушлюю перілдично щось. То якщо легені чисті то берх бронхів задіяний чи від горла тае може відкашлюватись? І до того вього ще прийшли КД:girl_cray:. Може хтось щось подібне мав і порадить, бо то вперше в мене горло болить 2 (!) місяці фактично. Повторний курс антибіотиків не хочу, та і не призначають поки. Ще пшикала сто раз перевірені "Хепі лор", "Інгаліпт", полоскала содою з сіллю - і так нічого й не допомогло номально:girl_impossible:Що з тим робитине знаю. Зранку коли прокидваюсь голос пропадає майже, болить і дре горло(( Після вмивання, відкашлювання і висмаркування трохи голова розвиднюється. А вдома повно роботи:girl_cray:. Ще казали що в багатьох вірус такий зараз є, що люди кашляють довго і довго горло болить. То я ще 2 дні брала "Новірин" - з нього так ковбасило, що я викинула то. Колись таке і від Амізону було. Темп-ра сьогодні 36,9. Вчора нормальна була. Ще пшикала Вентолін пару раз і брала сироп Аскоріл, то трохи легше дихалось (напевно знімався трохи набряк чи спазм). Що ще можна зробити? Чи то в мене вірус разом з бактеріальним чимось одночасно, від ослабленого імунітету після тих всіх ліків і тому таке? Навіть гайморит колись мала, то за 2 тижні повністю проходив. А тут таке і так довго:girl_impossible:
     
    Останнє редагування: 5 Червень 2016
  16. Hermi

    Hermi Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @Hermi я маю трохи понижений тиск, але в пинципі він мені не заважає. Я не метеочутлива. Норма в мене 100 на 70, часто буває 90 на 70. Чоловік каже що він би з таким тиском не міг)) Єдине що сонливість буває, слабість. То колись лікар казав що це може бути ВСД. Брала я Тонгінал - ніякого ефекту не дав. Ще пробувала краплі Женьшеня (мала великі подівання), але нічого не дали, і краплі Елеутерокока, то теж нічого нособливо не давали. Бувало щось типу "панічних атак" - не обморок (я в обморок взагалі ніколи в життя не падала) а таке, як незрозуміла задишка, тривожність. То кажуть тоді навіть гідазепам виписують (багато хто хвалить його, і від ВСД, і від нервів). Єдине що мене бадьорить і допомагає від такого - це правильний режим дня (але зараз часто недосипаю, пробую з тим боротись), заняття будь-яким спортом, навіть домашні вправи, а ідеально басейн. І ще сонце, на морі ніколи такого не буває, наприклад. Чи влітку в горах:girl_yes2:. Коротше - треба мені жити в теплих краях :girl_haha:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    В мене колись було подібне, то було запалення якихось гортанних чи яких ? хрящів. Назначали азитроміцин. Але те що у вас вже 2 місяці якась інфекція сидить то факт. Тут на форумі багатьох лорів радять, підіть до когось, адже бачите, що організм не справляється
     
  19. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    ну для мене низький тиск коли відчуваю щось - нижче ніж 90 на 60 ;) 100 на 60 для мене - це нормальний тиск (при якому я нормально себе почуваю)
    Ви жартуєте? Це дуже серйозні ліки, якщо я не помиляюсь це транквілізатор і без рецепту не продають. Викликає звикання. Хороше заспокійливе і снодійне, але я вперше чую що його виписують при ВСД
     
    Останнє редагування: 5 Червень 2016
  20. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

    @Supernatural , в мене теж така ситуація з горлом (ще з дитинства маю тонзиліт), і з лімфовузлами (цього року від січня до кінця квітня загострювалося майже безперервно). Крім антибіотика (флемоклав) ЛОР виписувала Гексаспрей, Кандид і Хлорофіліпт. От власне чомусь допомагає саме Кандид (хоч явних ознак кандидозу немає) і Хлорофіліпт (змазування олійним розчином, бо спрей і полоскання ефекту не дає). В моєму випадку підозрюю, що то стафілокок розгулявся.
    І з анибіотиками теж треба бути обережніше, кілька років тому ЛОР так залікував антибіотиками і полосканням, що виник кандидоз (по симптомах був схожий на недоліковану ангіну+першіння+кашель. З тим кандидозом тоді ще рік промучилася. Тепер полосканням намагаюся не зловживати і до безперервного прийому кількох курсів антибіотиків ставлюся з осторогою.

    Якщо є потреба в вентоліні, то і на алергію, і на трахеїт-фарингіт-ларингіт може бути схоже.