"Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем БЕЛЛАДОННА, 25 Липень 2009.

Tags:
  1. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Найдовше, то три тижні боліло, але пару днів сильно, потім просто дерло...ну, і десь колись може першити часом, почервоніє - то пшикаю ангілексом, за два пшики все проходить. Дуже горлом не переймаюсь, бувало й гірше...най Бог боронить...а горло поболює, пече - то не хвороба для мене.
     
  2. AdFeja

    AdFeja Навіжена фея

    Дівчата, віднедавна маю відчуття (непостійне) заніміння (затерпання) частини обличчя, рук, ніг, язик наче не мій + "пече" в голові. Хтось з таким стикався і до кого можна звернутися?
     
  3. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Для всіх хто стикався з насмарком :girl_haha:
     
  4. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @AdFeja до невропатолога,невролога можна
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Може то від сильного стресу? Стрес ще не таке може спровокувати...до невропатолога підіть, може він ще якого спеціаліста порадить...А так максимальний релакс, висипайтесь обов'язково і забийте на все...Все буде добре, як не зараз, то з часом обов'язково)))
    --- дописи об"єднано, 21 Червень 2016 ---
    А моє горло, , далі глючить. Температури нема, тільки деколи слабкість. Полощу, п'ю таблеточки хлорофіліпту, чайок теплий з лимоном, деколи з ібирем або калиною...І маю мед в сотах, то теж смокчу, потім той прополіс жую як гумку трохи. Пробки майже щоранку виходять самі по трошки, але то вже тиждень... То не задовго???
    До лікаря в поліклініці не йду, бо там зразу будуть антибіотики, чи треба, чи не треба. Піду до того лікаря, якому довіряю, але зможу за 2 дні...
     
    Останнє редагування: 21 Червень 2016
  6. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    Дівчата, а "клітини плоского епітелію" в аналізі сечі в "невеликій кількості" це варто турбуватися? решта показників норма, тільки плоский епітелій обведений чорним квадаратом
     
  7. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @Semiramis
    ОСАД СЕЧІ | Фармацевтична енциклопедія
    Норма в медицині Дослідження сечі | CatMed
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    у жінок в аналізі сечі завжди будуть виявлятися клітини плоского епітелію. Бо він сюди потрапляє з піхви теж. Турбуватися варто. коли його кількість велика- тоді це є підставою для обстеження сечовивідних шляхів на предмет наявності інфекції. але тоді би і інші показники були не у нормі ( чи лейкоцити підвищені, чи білок виявлений). Одним словом. якщо всі показники у нормі, а клітини плоского епітелію в невеликій к-ті- це норма.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Semiramis

    Semiramis Горда галичанка

    @Supernatural @сніжна дякую,ну то буває,значить, нічого страшного. лишаюся того ровера, раніше були оксалати і сліди білка.
     
  10. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    це офтоп, але я хочу запитатись в тих, хто має досвід інтубаційного наркозу. перед інтубацією пацієнта "вирубають"? він же не чує, як вставляють трубку?
    в мене 2 КР, але обидва екстрені, і я нічого крім сечового катетера з тої підготовки до операції не пам'ятаю. Поділіться досвідом, будь ласка
     
  11. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    @cjomcjomka. вирубують.не переживай. Перший раз навіть не було залишкової памяті про ту трубку. Інші рази правда була...
     
  12. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    це ще що таке? Коли кашляєш потім на якийсь день після операції?
     
  13. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    ставили трубку вже не при свідомості. Кашлю потім не було, але одразу після операції в роті був такий дивний присмак певний час (недовго), ліки відчувались.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @cjomcjomka а для чого такий наркоз застосовують? Це напевно краще за загальний, так?
     
  15. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    це ніби тканини "памятають" про ту трубку. Не постійно, а так інколи, ніби щось заважає в горлі. Але швидко(пару деньочків) минулося.
    Після останнього разу я кашляла довгооо, але там і вся операція йшла під гаслом "доктор, ми єво тєряєм" - можливо тому і кашель був ще 3-4дні...
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    так. спочатку у вену вводять стандартний анестетик для загального наркозу ( або масочний накоз, або обидва поєднують), а вже коли пацієнт "готов", тоді вводять інтубаційну трубку. "Наживо" ніхто не вводить, бо це болюча процедура і потребує повної нерухомості пацієнта- там же спочатку ларнгоскоп вводять, ним оглядають, потім- ту трубку підключають. Тому після операції і є відчуття, що горло дере чи болить
    при інтубаційному наркозі під час операції застосовується апарат штучної вентиляції легень. Чим довше триває операція, чим довше легені дихають під апаратом, тим білье може накоплюватися застойної слизі у дихальних шляхах. І тому хочеться прокашлятися. Нуі, звичайно, подразнена трубкою ларингоскопом і потім інтубаційною трубкою гортань теж підвищено "нервово" реагує- тому підвищений кашльовий рефлекс
    немає "кращого і "гіршого" наркозу. Вид анестезії підбирається відповідно до втручання. Інтубаційний наркоз- це той же загальний, але більш глибинний. ТОбто його застосовують або при певних видах операції, які потребують закачки газу в брюшну порожнину ( при лапараскопічних втручаннях), коли підтискається діафрагма, легені самі не можуть дихати і пацієнт під час операції має бути на штучній вентиляції; інтубаційний наркоз застосовують, коли йдуть серйозніші втручання і треба пацієнта в більш тривалу чи глибоку анестезію ввести; коли треба виключити можливість попадання шлункових мас в дихальні шляхи...
    Тобто інтубаційний наркоз- це той самий загальний наркоз, але просто інший його різновид. Коли потрібно пацієнту ввести сильну дозу анестетика або ввсти у тривалий сон, тоді це впливає на дихальну систему: легені поступово перестають працювати ( по аналогії із м язами, які під час операції повністю розслаблені). Тоді потрібно, щоб за людину дихав апарат штучної вентиляції легень. Відповідно, при таких операціях застосовується інтубаційний наркоз ( на штучній вентиляції+ запобігання птрапляння шлункових мас у дихання)
    Якщо пацієнту мають робити операцію, яка не тривала по часу, при якій у нього буде зберігатися власне дихання- тоді роблять звичайний внутрівенний загальний наркоз без застосування інтубації

    Оскільки при застосуванні глибинног (інтубаційного) наркозу організм отримує потужну дозу анестетика, то такий "наркоз" із організму виводиться довше звичайного внутрішньовенного ( при ньому печінка встигає за 24 год все фідвільтрувати, а нирки- вивести). Ну і відновлення організму іде довше-клітини печінки, головного мозку, серцева система... Так, зокрема, після операції із застосуванням інтубації в найближчі півроку пацієнту не рекомедується застосовувати такий же вид анестезії ( при умові, що це якась планова операція мала бути. Про ургентні випадки мови не йдеться)
     
    • Інформативно Інформативно x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
  18. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
  19. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy