"Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем БЕЛЛАДОННА, 25 Липень 2009.

Tags:
  1. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

     
  3. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

     
  4. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    це про мене, правда лиш один раз і
    Це анестезіолог розповідав мені. Мабуть мій організм вирішив, що часові рамки вже минули( бо я перед операціями дууже все лікаря докладно розпитую. І знала +- скільки в часовому вимірі має тривати операція. А того котрий не хотів мені все повісти - налякала, що почитаю в неті:haha:. Подіяло)
    аналогічно. Моє настирне питання "скількі балів по шкалі апгара" чоловік сприйняв як брєд післянаркозний . І лиш лікарка мене заспокоїла--" 9 !".
     
  5. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Під час екстренної лапароскопії з трубкою в горлі і я була прокинулась. Пам'ятаю то жахливе відчуття, коли нею давилась, хоч пройшло вже майже 6 років.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Ого, виглядає то ще термоядерніший нарокоз ніж загальний:girl_in_dreams:. Мабуть застосовують при явній необхідності, а я все думала що загальний наркоз для всього достатній - з ним же люди вирубуються,і роблять все що треба (бабці призагальному залізний штифт в бедро вставляли, та й інші складні речі ним безпроблемно роблять). Для чого ж той щоб аж в легені трубку давати?
     
  7. Alstroemeria

    Alstroemeria Well-Known Member

     
    • Тупо! Тупо! x 1
  8. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @Alstroemeria я так розумію його часто при лапароскопії дають . Але можна і без нього обійтись, просто давати через маску чи внутрівенно. Це напевно від конкретного виду операції, і чи є загроза попадання рідини в легені та чи змоє пацієнт самостійно дихати. Але чому його при лапароскопії роблять? Я думала що лапароскопія, це ж популярна нині форма опрацій, коли не роблять великих надрізів, а працюють "точково", вона менш травматична. Ще газом заповнюють черевну порожнину. А виявляється з наркозом там нюанси. Колись колезі на роботі (жіночці за 50) мали робити таку операцію, то вона і всі дуже переживали, що "то ж лапароскопія", як то ризиковано. Я ще тоді слухала, і дивувалась, чому, якщо це вважається прогресивним методом.
     
    Останнє редагування: 25 Червень 2016
  9. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    трубка не в легені вводиться, а в гортань- трахею. До неї підключається апарат штучної вентиляції легень. Також вона блокує попадання шлункових мас у дихальні шляхи Для чого і в яких випадках робиться ендотрахеальний наркоз вище в пості уже розписано.
    якщо операція ургентна, немає можливості підготувати пацієнта (припинити за 12-18 год прийом їжі, припинити за 12 год активне пиття води, очистити кишківник), тоді є висока ймовірність наявності залишків перетравленої їжі у шлунку. І вона під час операції може попасти у дихальну систему. Тому інтубаційна трубка і ендотрахеальний наркоз в цьому випадку якраз перешкоджає цьому. Апендицит можна видаляти і під спинальною анестезією, але ця процедура потребує додаткового часу. А при видаленні апендициту часу у приготуванні до операції небагато, оскільки є ризик ускладнення у вигляді перитоніту. Плюс спинальна анестезія не завжди дає повну нечутливість при цьому виді втручання.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Та це ясно:girl_smile: Помилилась випадково, мала на увазі гортань. Бо думала що наркозу через маску без інтубаційної трубки вистачає, а виявляється є потреба і в такому. А це правда що КР при епідуральній анестезії кращий, наж загальний? Зараз багато пишуть що це прогрес, і пацієнтами краще переноситься ніж загальний.
     
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    тому що при лапароскопіх брюшина має заповнювтися газом для хорошого огляду органів і вільного доступу Газ піджимає діафрагму. Легені не можуть нормально дихати Тому лапароскопічні операції проводяться під штучною вентиляцією і ендотрахеальним наркозом. А сама операція дійсно малотравматична- на шкірі залишаються лише 3 штуки 1.5 см проколів-розрізів, які з часом практично стають невидимі.
    не завжди можна. І ендотрахеальний наркоз- це різновид того ж загального внутрівенного, більш глибинний. Різниця у тому, що застосовується інша доза і вид анесттика, підключається трубка і штучна вентиляція, оскільки внаслідок глибинної анестезії іде глибоке розслаблення м язів, включаючи дихальну систему . Внутрівенна анестезія завжди все-рівно передує ендотрахеальному . Тому що процедура : через венозний катетер вводяться міорелаксанти і власне анестетики. Потім- маска із газом ( або її не застосовують), а потім- інтубація.
    [/QUOTE]
    --- дописи об"єднано, 25 Червень 2016 ---
    це індивідуально. Тому що у ЕА є свої недоліки. І КР теж буває різний. Ургентний КР ніхто не буде проводити під ЕА. Переваги ЕА перед ЗА- це можливість бути у свідомості, можливість одразу прикладати дитину до грудей+ у ГМ потрапляє слабша доза анестетика. З мінусів- можливе тривале до 2 місяців падіння АТ у мами ( що викликає жахливу слабість) і сильні головні болі протягом кількох місяців. Це все дуже індивідуально.
     
    Останнє редагування: 25 Червень 2016
  12. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    Дійсно буває таке, що наркоз не бере, але це дуууже рідко буває, практично ніколи такого нема. На ту тему дивилась навіть непоганий фільм "Наркоз". А ще от людина пише таке
     
  13. olenachyzho

    olenachyzho Well-Known Member

    У мене на ногах постійно синяки.я навіть не відчуваю коли і як вони утворюються . така проблема виникла після пологів і від того часу ноги постійно в синяках.щось пити не хочу, бо годую грудьми . але ноги виглядають дуже не гарно. Що робити ? Хтось з таким стикався?

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
  14. Arapeta

    Arapeta Well-Known Member

    Знаю, що таке стається через слабкість стінок капілярів, а також втрату їх еластичності. Вони легко лопають. Рекомендують плавання і контрастний душ, може ще щось в інтернеті знайдете.
     
  15. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Не хочу нікого лякати, але то не дуже добре щось може бути. Зверніться до лікаря краще...
     
  16. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    у мене таке постійно. Але то не раптово, а так було- судини підходять близько і ламкі. Якщо у вас раніше все уло ОК, а зараз такі симптоми- тоді найперше, що можете зробити- здати аналіз крові. Крім того, ще має значення чи зя вляються синці лише на ногах чи так само легко- по всьому тілу. Якщо виключно на ногах- тоді це може сигналізувати про навантаження на вени і початок варикозу ( особливо якщо на ногах уже є капілярна сіточка . А якщо по всьому тілу- треба перевіряти кров.
     
  17. olenachyzho

    olenachyzho Well-Known Member

    Судинної сітки нема,але синці тільки на ногах.скоріше за все це таки початок варикозу.

    Надіслано від мого Lenovo A319, використовуючи Tapatalk
     
  18. Vukhastyk

    Vukhastyk Member

    Не знаю, чи сюди пишу, але може хто з таким стикався - вчора помітила у себе на гландах 2 білі полоски нальоту на гланлах, без температури, насмарку і решти признаків. Єдиним, що ще додалось трохи таке відчуття як здавлення в горла при ковтанні, болю немає, горло не червоне, трохи ніби рихлувате. Що то може бути?
     
  19. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Від суботи в мене тиск не піднімаєть вище позначки 100 на 60....вранці взагалі шикарний - 80 на 40. Голова болить дико, сил навіть ходити нема. Коньяк, кава, солоні огірки практично не помагають. Вже не знаю що робити.
     
  20. Magnoliya

    Magnoliya Well-Known Member

    А можна одночасно?