"Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем БЕЛЛАДОННА, 25 Липень 2009.

Tags:
  1. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Мені коньяк піднімає тиск. От сьогодні випила трішки коньяку без кави і піднявся до 100 на 60.
    Я вперше чую що коньяк понижує. Мені навіть лікарі рекомендують коньяк пити при низькому тиску.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Bize

    Bize Well-Known Member

    я б казала не налягати сильно на коньяк - він дає нагрузку на серце.. Попробуйте щось з препаратів - від найпростішого, наприклад Цитрамон (мені допомагав колись, коли голова боліла через понижений тиск).. та й якщо у Вас кожен день понижений тиск - пити кожного дня коньяк то задорого, і приведе до звикання:girl_crazy:
     
  3. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

     
    • мімімі мімімі x 1
  4. Kandya

    Kandya Well-Known Member

    Мене колись так голова боліла -- десь рік чи два поспіль, таке враження, що щодня. І тиск був понижений. Він і зараз вже 10 років понижений, але я себе вже добре із ним почуваю. Думаю, ті два роки болю організм просто адаптовувався до низького тиску. Так от раз прийшла в поліклініку, до того вже і анальгін, і цитрамон випила. Лікарка так глянула на мене (вона мене вже 2 роки обстежувала -- і все плюс-мінус Ок, а голова -- то від дистонії), взяла за руку і повела вниз. Я думала кудись на процедури чи аналізи. Ага, щас -- вивела на вулицю, завела у найближчий бар, взяла 50 гр. коняку І ПИЙ. Я хоч і любитель випити, але як вже таблетки пила, то, думаю, не можна. ПИЙ! -- каже. Каралєва-мать щоранку 3 лодки коняку п"є -- і он як добре живе.

    Так що будете щодня пити коняк -- будете як каралєва-мать. Я не проти так спиватись!)
     
  5. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами



    І про тиск- то тре моніторити, бо колись в мене все був понижений. І як голова боліла, то знач понижувався ще більше, тому випивала таблетку(мала табл.кофеїн) і все було добре, аж поки якогось дива (нєрвно-напруженого) він не скочив з 60-90 до 90-140....
    Тому тут таки необхідно вимірювати, щоб не наробити біди собі і ріднім.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  6. Згодна,що тиск треба моніторити.У моєї коліжанки- гіпертоніка боліла голова,ясєн пєрєц,пігулка від тиску.Голова болить,тра повторити.Повторила.Слабість,голова крутиться,запаморочення.Букєт.Знов просить піґулку,від тиску.А справа була вже в церкві.Добре,що знайшли тискомір,а тиск у неї був нижче нижчого.Зробили гарячого чаю.Ледве привели до тями.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Як мені х (не подумайте, що хорошо). Година проведена на унітазі- рекорд жизні. Шок.Так мені не було вже давно дуже.
    День тому дитину корчило. Я подумала , щось з'їв, зашкодило. Так мучився, сам просив лікара. Біднятко... сьогодні я зрозуміла, як йому було(.
    Підозрюю віруску
    Бережіться!

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  8. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Треба, треба.
    Короч, далі подихаю...правда знаю вже від чого, походу прийшло до мене таке щастя як мігрені ( 2 дні лежати і дивитись в одну точку від болю то ще те задоволення) і навіть здогадуюсь що то провокує - часник і кабачки... таке можливе?
    рекомендація лікаря відмовитись від того і більше відпочивати, ну і випити ібопрофен і парацетамол, ну і якщо хоч аскорбінку...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Supernatural

    Supernatural Well-Known Member

    @Hermi читала що мігрень провокують певні продукти, особливо чорний шоколад, червоне м"ясо, їжа з підсилювачами смаку. Часто в жінок перед КД починає сильноголоа боліти. І нерви, і робота за монітором може провокувати. Навіть є мігрень з №"аурою", коли починається з мереєніття і блимання перед очима, тоді негайно треба викючати комп і дати очам відпочити. Потім може ще тошнити, а тиск може бути в нормі. В мене мігрень двічі за все життя була, до того я навіть не знала що то. І то один раз то від отруєння мене голова боліла (в мене все так, я не то щось з"їм то починає на ранок боліти голова, а потім тошнить, і т.д.).Але раз просто буле мігрень, певно від перенавантаження. Я купила за порадою в аптеці Іммігран, казали що добре помагає. Але то все що я знаю. Є люди в кого мігрень регулярна, кожен раз перед КД, або інші причини. То кажуть що помагає гарячий міцний час з цукром, дехто радить кави або цитрамон випити. Але постійно иск треба знатиЮ щоб не зробити собі гірше. Отут посчитайте ще :girl_yes2: Як лікувати мігрень – симптоми, лікування, причини | MedPrice.com.ua
    Мігрень. Причини, симптоми і лікування мігрені - мігрень, причини мігрені, симптоми мігрені, лікування мігрені.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    В мене мігрені почались після народження малих.Різко схудла і почалось....ні дієти,ні таблетки не допомагали...чоловік вдома колов,потім до крапальниць дійшло.....Зрештою зробили МРТ і виявилось що то від хребта.Походила на процедурки,каланетику і майже забула про свою голову)))))))Приступи бувають десь два рази на рік
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Часник можливо... а кабачки? не впевнена.

    @Hermi, в мене завжди болить голова в перший-другий день місячних, таблетки полегшують біль, але зовсім не знімають. В себе не помічали такої прив"язки?
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Після приступу в квітні, коли мігрень тривала 4 дні, і закінчилась рвотою такою, що вже навіть воду не приймав організм, намагаюсь діяти в перші ж хвилини від початку. Щось типу аури у мене є, мене хитає як на кораблі може бути дзвін у вухах. Ще й тими таблетками заробила гастрит, була рвота з кров'ю, прийшлось ковтати зонд. Тому при перших признаках ставлю нурофен дитячий свічку, деколи і однієї вистачає. З мігренню така річ, що якщо не вип'єш таблетку в перші години, потім пити обезболюючі безтолку. Скачала собі на телефон програмку migraine buddy там можна моніторити пускові фактори, навіть кількість сну. У мене кілька раз починалась мігрень від горохового супу, може якось з кишечнком пов'язано...від соленої їжі також бувало.
    --- дописи об"єднано, 21 Липень 2016 ---
    Може вони були дуже солені просто? А взагалі мені кабачки навіть дуже добре йдуть, рідину лишню зганяють, якщо їсти їх без солі. Помітила, що мігрень майже завжди на фоні набряку, (+ 1 - 1,5 кг на вагах від попереднього дня) Ну власне перед КД так і буває, останнім часом КД без мігрені у мене не буває ((
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    ні, не замітила. Одна прив'язка то кабачки . Часник мені завжди понижував тиск, тому з ним була завжди обережна, а зараз прийшла літня пора, почали готувати все що на городі росте. От кожного разу як їла тушені кабачки і один раз на грилі - відразу через пару годин сильна головна біль. Щодо солі - я дійсно вживаю багато, але це зумовлене тим, що якщо їсти не солону їжу в мені відразу падає тиск, навіть лікарі рекомендували, коли низький тиск з'їсти або солоного огірка або випити підсолену воду.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    швидше з печінкою.
    хвилини!!! в мене як тільки з"являється аура - зразу знеболююче+заспокійливе, якщо аура зникає і починає боліти голова - ще одне знеболююче, але іншого складу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    а які знеболюючі п'єте? мене лікар рекомендував ібупрофен і парацетамол (а чому другий, я так і не зрозуміла).
     
  16. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    То точно-хвилини)))
     
  17. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Цетрамон - в складі ацетилсаліцилова, парацетамол, кофеїн. Потім доларен. Або номігрен - то коняче знеболююче, я його тримаю на крайняк.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Бачу і мене та бяка вчепилася, то вже майже 2 тижні з того не можу вилізти, та ще й хвороба відпочинок зіпсувала. Але розкажу по порядку. Ми мали їхати на море у суботу, а у вівторок перед тим мама дзвонить і каже, що в малого закислося очко. Вони пішли до окуліста, виписав краплі Флоксал і Сульфацил. Ми то капали до суботи, а потім разом із малим поїхали на море. В поїзді Флоксал закінчився, ще капала Сульфацилом (хоча він зараза пече неймовірно) та промивала ромашкою. І наче все виглядало ок, практично пройшло. Але не тут то було( Вже на морі у вівторок я прокидаюся із кон'юнктивітом на оці, наступного дня він моментально перекидається на друге око, причому добавляється жахливий біль у горлі, щось у носі не те, головний біль і навіть 1 день була температура. Починаю нам з малим капати Окомістин (раніше знала про той препарат, тай діткам можна). Своє горло лікую чим можна на морі (солона вода, фурацилін, Хлорофіліпт). Але до того додається ще й сухий, подразнюючий (від горла) кашель, особливо увечері. На 6-ий день хвороби ми повертаємось із моря, зразу ж шурую у поліклініку, бо ні горло, ні очі не пройшли. Терапевт пише, що то ГРВІ і виписує Хеппілор (полоскання), Алерсіс (від подразнення горла) і Бронхомакс від кашлю на 5 днів. Окуліст пише кон'юнктивіт і каже капати Комбініл Дуо. За 2 дні виходжу на роботу і горло наче попустило, а от очі після цілоденної роботи за компом мене неприємно здивували - ввечері все пекло, червоніло і сльозилося. Наступного дня, цього четверга йду далі до окуліста, який відкриває лікарняний. Цього разу виписує до Комбінілу ще мазь Флоксал. Сьогодні неділя і я далі, попри лікування і послаблення в роботі (зовсім працювати не можу, але проводжу за компом до 3-4 годин) прокидаюся із жахливими очима, які закисають, червоніють і відчуваю сухість. Протягом дня в принципі не так страшно, але кон'юнктивіт не проходить щось. Народ, хто з таким стикався, порадьте щось, бо то якийсь жах. І на роботу треба йти, і з цим не можу собі дати раду.
     
  19. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Ампулу пеніциліну 500000 розводите до повного кип"яченою водою. Тим розчином закапуєте. День-два і минає.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Я перепробувала купу всього....допоміг окомістин