"Болить мене голова, ще й коліно і нога..."

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем БЕЛЛАДОННА, 25 Липень 2009.

Tags:
  1. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    я ним капала десь протягом тижня, то не допоміг( можливо, тут ще залежить, який то вид кон'юнктивіту.

    @Lasti дякую за пораду, як вже нині ніц мені лікар не скаже, то будемо пробувати. а на скільки води розводити ту ампулу?
     
  2. Ahaha

    Ahaha Well-Known Member

    Колись його ніде не було в аптеках, а мені потрібно було малій. Потім прийшла додому, взяла з аптечки мірамістин-дарниця, посиділа-подумала, покрутила. Речовина одна і та ж, ну думаю, хоч і в очі мають бути стерильні каплі, але ж блін це ж антисептик. І почала капати ним - кон"юктивіт пройшлов за 2 дні. Мірамістин - це взагалі фаворит аптечки моєї, капаю і пшикаю при необхідності на всі слизові. Ще суперські є каплі Офтальмоферон - російські, але вони вже давним-давно пропали. Колись про окомістин-мірамістин не знала, капали старшій при кон"юктивіті і сульфацил і тобрадекс і ще щось вже не пам"ятаю, а потім взяли Офтальмоферон, помогло зразу.
    --- дописи об"єднано, 25 Липень 2016 ---
    Якщо є набряк, може Вам посприяти у одуженні, судинозвужуючі каплі в ніс і щось антигістамінне прийняти. Бо там деколи так набирає всередині в тих сльозних каналах і не дає "бяці" виходити.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Gloria Tempus

    Gloria Tempus Well-Known Member

    Щойно повернулася від лікарки, то називається і з чим йшла, і з тим вернулася( Відповідь лікаря: "Я не знаю, чому вам не помагає, мав би допомогти. Може, у вас звикання". В результаті, сказала продовжувати капати Комбініл та мазати Флоксал (але при цьому зменшила дозу, бо так вже довго капаєте, каже).
    Щодо набряку, то у носі нема, але, думаю, якісь антигістамінні варто попити. А раптом)

    Наразі купила ампулу бензилпеніциліну. @Lasti підкажіть, будь ласка, як ви то розводили?
     
  4. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    @Gloria Tempus, берете ту баньочку, шприцом проколюєте дірку в кришечці і до повного доливаєте холодної кип"яченої води, далі струшуєте, поки повністю не порчинеться порошок. Тоді познімати всі кришечки і капати піпеткою 1-2 кр. що 4 год.
    --- дописи об"єднано, 25 Липень 2016 ---
    Розчин я зберігала при кімнатній температурі.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  5. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Не знала, в якій темі запитати, прошу вибачення, якщо не туди.. Дві години тому здала кров з вени в Сінево (досить болючий забір був, як на диво..). В місці забору крові зараз синяк діаметром більше 1 см. Щось прикласти, помазати, чи само пройде? Тиждень тому здавала в Параскеви - без болю, без проблем, та й взагалі в мене таке вперше, синяк тобто.. може і дурниця, але щоб потім більших проблем не було. Переживаю щось.
     
  6. Ulianusia

    Ulianusia Well-Known Member

    Не переживайте...пройде
     
  7. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    не думаю що варто переживати. В мене було схоже, але давали укол у вену, спочатку маленький синяк, а потім отой весь згин дуже сильно напух і посинів, перелякалась не на жарт, лікарі посміялись і сказали що укол (ну і кров) пішов поза вену. Оскільки то був цілий курс лікування, уколи почала давати в іншу руку, спочатку медсестра щось дивилась на той синяк, щось там пробувала промацати... Вже толком не памятаю, але я нічого не робила, пройшло само. Потім через півроку здавала кров, то брали з "покаліченої" вени без проблем.
     
  8. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Якщо маєте вдома гепаринову мазь чи іншу мазь в складі якої є гепарин, то можете помазати, синяк швидше розсмокчеться.

    Надіслано від мого ASUS_Z00VD, використовуючи Tapatalk
     
    • Корисно Корисно x 1
  9. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Хто б міг порадити якесь хороше заспокійливе? Не алергік, не на ГВ.
     
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Тенотен

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. dayanaa

    dayanaa New Member

    Порадьте хороші заспокійливі, що не викликають звикання. Останнім часом було багато стресів, переживань. Почала погано спати, дуже дратівлива і пасивна.
     
  12. veronka

    veronka зла друзя

    мдя, а в мене прекрасний набір зненацька стався: хребту настав капець, по-ходу варикоз і від того ходити ооой як тяжко, ну і на закуску наслідки укусу кліща у вигляді хвороби Лайма.:girl_emo::girl_mad: за 2 чи 3 тижні навалилося того, досі розгрібаю. Самопочуття абалдєнне. Єдине, що тішить - обструктивний бронхіт у Маргош минув швидко і без сліду
     
  13. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    гліцисед 2т./3р.д х 15 дн. або по інструкції
     
  14. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    Він не всім підходить, в мами від нього навпаки збудження велике і нерви(

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Lasti

    Lasti Well-Known Member

    Значить, треба добавити віт. групи В
    Хоча дивно, його навіть немовлятам прописують.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. veronka

    veronka зла друзя

    супер річ, кардіолог прописала (умова щоб не було сонливості і звикання, але була збагойна как удав) - біфрен, зацінила, нарешті сплю
    Дівчтака, в мене крик душі до Вас - будь ласка, дбайте за здоров*я, не зневажайте дрібниці (то в мене - а ну його, пройде, ніц страшного). Якщо вкусив кліщ - його на аналіз і слідкувати за симптомами, якщо болит нога - перевірити спину і вени і т.д. Не відкладайте і не закривайте очі на дрібні незручності, оскільки ЦЕ ВАШЕ ЗДОРОВ*Я!!! з пережитого досвіду останнього місяця (мо й більше) - краще, пардон, "пєрєбдєть"!
    зі. Як результат - таки ходжу і рухаюсь і від болю не кидаюсь на людей. Але! Цього можна було б уникнути якби вчасно звернулась до лікарів.
    зіі. Мій мануальний чудо: таки дочекалась його. таки зібрав до купи. "Тато" казали - бронік то не твойо)))
     
  17. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    його тільки по рецепту продають?
    бо мені теж треба "збагойна как удав"
    пила гідазепам - що пила, що радіо слухала(((
     
  18. Оксана1322

    Оксана1322 Well-Known Member

    @Яська Березнева, ні, без рецепту. Але це той самий фенібут, в якості заспокійливого не рекомендувала б. Це не заспокійливе, а ноотроп, до якого може бути звикання і як наслідок сидром відміни. Є тьма простіших препаратів, той же тенотен або гліцисед (гліцин) про які писали вище.

    Якшо вже про препарати на основі фенібуту. Не ведіться на рекламу, Біфрен це дешевий препарат укр виробництва. І те що діюча речовина та ж сама, не означає що діє він так же добре. Є інші препарати на основі фенібуту, які діють набагато краще. П.с. За рекламу не сприймайте, я не медичний представник.
     
    Останнє редагування: 16 Серпень 2016
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  19. veronka

    veronka зла друзя

    Нинаю, мені Біфрен підійшов, ноотроп, як не смішно, - ні, інші вищезазначені - "радіо слухала".
     
  20. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Ще трошки і це буде моя улюблена тема :sad:
    На морі простудилась і ніяк до себе тепер прийти не можу. Уже третій день смаркаю як дурне. Таке враження що я висмаркаю всі легені, вже 2 дні таке з носа лізе що аж страшно - всі кольори райдуги! Носоглотка пече, над ранок так болить горло, що просто не до витримання, постійно потію, а температури немає. Якісь таблетки пити - навіть не знаю, час від часу німесил п'ю (щоб шорло обезболити), горло пшикаю, ніс алоє капаю (сам ніс не закладений і не сухий), грію сіллю чи яйцем, гаряче молоко з медом п'ю, 2 рази на день ноги парю - результату нуль! Вже не знаю що робити :sad: Називається відпочила.
    На морі випила 9 таблеток комбігрип (тобто три дні пила), також безрезультатно. Боюсь продовжувати пити, бо немає температури, щоб ще гірше не зробити :sad: